Podwieszony Wielki Zlot Cohones 7-10 lipca

Jak to wyglada z tym zlotem bo nie mam czasu na czytanie tylu stron :p dajcie jakies info gdzie to i kiedy to zaplanuje sobie juz lot do Polski :D
 
Oświadczenie w sprawie zmanipulowanego nagrania i insynuacji dotyczących propagowania mowy nienawiściwyjazdu do Skorzęcina w dniach 7-10 lipca 2016.

No nie bydzie.

Nie jest lekko mi o tym pisać, ale nie udało mi się ogarnąć domków. Jak mi życie miłe obdzwoniłem w sobotę wszystkich właścicieli większej niż 1 liczby domków i zachowali się niczym Żydzi w Betlejem - odmówili wynajęcia mi spania argumentując (w kolejności od najbardziej popularnych):
a) zbyt dużą ilością mężczyzn (nie pomogły nawet sprytne kłamstewka, że będziemy grupą 40-letnich miłośników wyścigów konnych);
b) brakiem wystarczającej ilości miejsc;
c) zbyt krótkim terminem, najlepiej żeby każdy przyjeżdżał od razu na miesiąc nad jezioro, niech wyzdychają w biedzie.
W związku z zaistniałą sytuacją kajam się, jeżeli ktoś ma ochotę mnie zhejtować, to zapraszam serdecznie pod tym postem lub w prywatnej wiadomości, jak mi ktoś spali dom, bo wziął sobie urlop, to również będzie to w pełni uzasadnione. Jeżeli ktoś ma inny pomysł na umiejscowienie oglądania którejś z gal FN: Alvares vs. RDA/TUF Finale/UFC 200, to zapraszam z pomysłami, albowiem opcja Skorzęcina is gone :boystop:
 
@SCStunner hejtuję Cię, spalę Ci dom, bo wziąłem urlop.

To co Janusze, gdzie oglądamy gale? Gdzie ogarniamy te dwie/trzy nocne gale z rzędu? Warszawa?
 
Co tam kurwa za ośrodki są, że kilku facetów im przeszkadza? Za karę się postaram, żeby w następnym roku zorganizować tam zlot kibiców Juventusu. Jezioro i miejscowość znikną z mapy :bleed:
Gdzieś na pewno trzeba coś zorganizować.
 
Niemczury w tym roku pchają się do Polski podobno spierdalając przed kupą, którą zrobili w swoim ogródku, sam miałem problem ogarnąć jakiekolwiek domki dla 10 osób z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.
Nie możemy tego tak zostawić, trzeba ogarnąć jakiś wyjazd, bo zbyt długo się na niego nakręcałem.
 
Oświadczenie w sprawie zmanipulowanego nagrania i insynuacji dotyczących propagowania mowy nienawiściwyjazdu do Skorzęcina w dniach 7-10 lipca 2016.

No nie bydzie.

Nie jest lekko mi o tym pisać, ale nie udało mi się ogarnąć domków. Jak mi życie miłe obdzwoniłem w sobotę wszystkich właścicieli większej niż 1 liczby domków i zachowali się niczym Żydzi w Betlejem - odmówili wynajęcia mi spania argumentując (w kolejności od najbardziej popularnych):
a) zbyt dużą ilością mężczyzn (nie pomogły nawet sprytne kłamstewka, że będziemy grupą 40-letnich miłośników wyścigów konnych);
b) brakiem wystarczającej ilości miejsc;
c) zbyt krótkim terminem, najlepiej żeby każdy przyjeżdżał od razu na miesiąc nad jezioro, niech wyzdychają w biedzie.
W związku z zaistniałą sytuacją kajam się, jeżeli ktoś ma ochotę mnie zhejtować, to zapraszam serdecznie pod tym postem lub w prywatnej wiadomości, jak mi ktoś spali dom, bo wziął sobie urlop, to również będzie to w pełni uzasadnione. Jeżeli ktoś ma inny pomysł na umiejscowienie oglądania którejś z gal FN: Alvares vs. RDA/TUF Finale/UFC 200, to zapraszam z pomysłami, albowiem opcja Skorzęcina is gone :boystop:
Dzięki robieniu kawalerskiego poznałem booking . com polecam-jak znajdziesz wystarczającą ilość miejsc to wpłacasz hajs i gówno właściciel może Ci zrobić.Tylko minus że musisz juz miec hajs od wszystkich no chyba że jesteś bogaty...Wilku:boystop:
 
Do Skoja mam 30 km. Tam spali zawodnicy z sobotniego Slugfestu. Vahgn Petrosyan ma tam jakieś pokoje, mogę się zapytać, czy ma coś wolne na ten weekend.
 
Polskie morze to trzeba na pół roku wcześniej rezerwować żeby mieszkać w jako takich warunkach. Mam tu na myśli pokój dla rodziny, a co dopiero dla bandy ochlejusow.
 
Zadzwonce tu popytac sie o internety i duzy telewizor w sali tv. Ja moge ogarnac projektor.

Lech - osrodek wczasowy Lidzbark
 
Back
Top