Podwieszony Wielki Zlot Cohones 7-10 lipca

Matszo92

Lazy Motherfucker
Panowie. Wpadłem na genialny pomysł. W lipcu szykuje nam się maraton z UFC. UFC Fight Night Dos Anjos - Alvarez, finał TUF 23 Jedrzejczyk - Gadelha i UFC 200. Proponuje zrobić w tych dniach jeden wielki zlot Cohones. Do lipca sporo czasu więc możemy wszystko na spokojnie zaplanować. W lipcu będzie ciepło więc można wynająć jakiś domek nad jeziorem/morzem. Na tę okoliczność proponuję Skorzęcin. Pomyślicie sobie: 'co do jasnej ciasnej, czemu takie wypizdowo gdzieś w centralnej Polsce?' Takiego wała, to ma zadatki na bycie najbardziej epickim zlotem w historii wszechświata. Dla nieznających: ta letnia stolica Wielkopolski to takie małe Mielno bez dostępu do morza, duże jezioro i moooocno rozwinięta infrastruktura (kluby z zajebistymi dupami, puby, kebaby, budki z lodami i zimnym piwem), czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej. Lokalizacja to centralna Polska, tak, aby każdy miał blisko, albo każdy daleko, dość praktykowane miejsce wśród internetowych społęczności, m.in. forum.bukmacherskie.com organizuje tam zloty od lat, z tego co wiem to również kilka innych, mniejszych for, wszyscy zadowoleni wracają chętnie co roku. Poniżej kilka fotek z publicznych i prywatnych zbiorów (niestety internety nie dysponują zbyt spektakularnymi, co jest całkiem logiczne, bo wystarczy wjechać na rewir i zapomina się o posiadaniu rodziny,

5009226b9688a_o,size,933x0,q,70,h,d677a6.jpg


Jeśli chodzi o ceny, to za naprawdę dobrej jakości 6-osobowe domki w zeszłym roku płaciliśmy 180 PLN za noc (mam kontakt jak coś), więc naprawdę niedużo. Przy wcześniejszym zaopatrzeniu się w alkohol (i jakieś jedzenie), ta wyprawa może wyjść bardzo tanio. Rezerwować urlopy, przekonywać drugi połówki, finalizować fundusze i widzimy się w Wielkopolsce w terminie 4-10 lipca. Oczywiście jest to termin proponowany, więc można go zarówno przesunąć (jakoś to UFC przebolejemy), jak i pojawić się tylko na części imprezy, jesteśmy otwarci na propozycje. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie, to wypiszę capsem powody, dla których nie chcecie tego przegapić:

- NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY W POLSCE;
- MMA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE;
- NIEPODRABIALNA EKIPA COHONES;
- ALKOHOL, O KTÓRYM W POLSKIM MMA AŻ HUCZY;
- SŁOŃCE, JEZIORO I TYSIĄCE WODNYCH ATRAKCJI;
- LUDZIE TAŃCZĄCY NA ULICACH, OGÓLNA ATMOSFERA NIEUSTAJĄCEJ IMPREZY, POZWALAJĄCA UWOLNIĆ Z SIEBIE ZWIERZĘ, O KTÓREGO ISTNIENIU WIELU Z WAS PEWNIE NAWET NIE WIE.

Dawajcie znać w komentarzach co sądzicie, pisali @Matszo92 & mający większe doświadczenie w temacie Skorzęcina @SCStunner , oznaczajcie, a będę starał się odpowiadać na wszelkie pytania

MapaSkorzecin.PNG
 
Last edited by a moderator:
Mam wzięty urlop w lipcu ale kurwa nie pamiętam jakie dni :p jutro sprawdzę.
 
Panowie. Wpadłem na genialny pomysł. W lipcu szykuje nam się maraton z UFC. UFC Fight Night Dos Anjos - Alvarez, finał TUF 23 Jedrzejczyk - Gadelha i UFC 200. Proponuje zrobić w tych dniach jeden wielki zlot Cohones. Do lipca sporo czasu więc możemy wszystko na spokojnie zaplanować. Można ponownie obejrzeć gale w jakimś lokalu, tylko po co? W lipcu będzie ciepło więc można wynająć jakiś domek nad jeziorem/morzem. Koszt wynajęcia domku na 10/20 osób nie będzie duży, a tą imprezę zapamiętacie do końca życia. Co Wy na to?
Skorzęcin!
 
UUU jaki duży zlot :D Mam szansę spotkać się z ziomami z Cohones - o ile nie będę pracował w wakacje(akurat w lipcu) :P

Ps. Jeszcze na żadnym zlocie nie byłem, tak dużo straciłem :(
 
Kilkudniowy wypad odpada, tym bardziej że chyba mam wtedy wakacje (w sensie urlop żony) Jeśli nie będę w ciepłych krajach to można pomyśleć nad jakimiś odwiedzinami-no chyba że pojedziecie w chuj daleko np. do Sosnowca
 
Zamiast UFC w telewizorze bedzie bitwa na tulipany w rytmie techno na placu pelnym kondomow i upuszczonych (z reki albo z gardla) kebabow.
Lipiec, czyli przed zniwami, lokalsi moga byc wynudzeni.

;)

tak wiem, jestem zgredem ;)
Wyślemy pocztówkę
 
Jeśli tylko @SCStunner zapewnisz, że jest tam na tyle dobry internet, żeby na 100% się stream na Aśce nie wyjebał to jadę. Ale 3 dni mi stykną, kto panie ma siłę chodzić wiecznie najebanym przez tydzień.
 
Jeśli tylko @SCStunner zapewnisz, że jest tam na tyle dobry internet, żeby na 100% się stream na Aśce nie wyjebał to jadę. Ale 3 dni mi stykną, kto panie ma siłę chodzić wiecznie najebanym przez tydzień.
Pisałem już o tym. Na takie wyjazdy to max 5 dni licząc już w tym przyjazd i wyjazd.
 
344 km ode mnie. Jestem wstępnie za. Oczywiście telewizor plus gale UFC (ESC w tym wypadku) będzie tam załatwione? Mam nadzieję, że w tym czasie papierów na studnia donosić nie będę musiał (chociaż z tego co pamiętam, to robi się wcześniej), innych wywiadów nie planuję. Myślałem nad zlotem w City na UFC, a tu z jakimś Skorzęcinem mi wysoczyliście :D Może od razu zaszeljmy i jedźmy do Łeby nad morze? Ew. pozwolę Wam się rozbić u mnie ogródku (30 km od morza) :D

I druga sprawa - goście specjalni jacyś będą? Do Łodzi blisko, do Poznania jeszcze bliżej xd
 
Back
Top