Wielki turniej na cohones.pl. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!

OD

BAMMA
Flyweight
uN2LQl2.png


Dzięki wsparciu naszych kochanych sponsorów z IHS Technology zorganizowaliśmy turniej w wyjątkowej klasy grę przeglądarkową - haxball.com

Nigdy nie grałeś w tą grę? A co to w ogóle ma do rzeczy!? To ma być fajna zabawa, spróbuj, a nie marudź! W HaxBall’u najpiękniejsza jest prostota. Nie musisz nic instalować, a do gry wystarczy Ci przeglądarka i klawiatura – konkretnie jeden przycisk (x lub spacja) + strzałki. Cała zabawa sprowadza się do umieszczenia piłki w bramce.

Dla zwycięzców mamy do podziału wyjątkowej (najwyższej!!) klasy suplementy firmy IHS Technology!!!

IHS High Kick 420 g

XinEBxb.png



ORAZ:

Supreme Whey 750g

lqJ9Mpr.png



8VCU4rs.gif

Mniam mniam!

cwcs5rj.png



oVyIigC.png



@OD69
@Szady
@mmammag
@Shoocker
@mateusz19191010
@Solaris
@dufia
@Luke
@Suchar
@Gaara
@Matszo92
@d-amian-enp
@jut
@Tomasco
@mat01
@zychal
@Wewiur
@DickNiaz
@damianancelotti
@Majkelos
@kkkacperrr
@karik25
@Karton323
@Gienek
@allan77
@Perfumiarz
@avalon
@Arlovski
@vaicavalo
@Jacek Okninski
@Ariske
@adrooz
@zupelnieObcytuu
@Cloud

Na rozegranie wszystkich meczów w fazie grupowej macie 2 tygodnie (26.10.2015 - 09.11.2015)

Zasady turnieju

- Zapisy są dostępne od chwili opublikowania tego tematu aż do niedzieli (25.10.2015).

- Ustawienia:
  • Stadion: Classic
  • Limit goli: 5
  • Limit czasu: 5 minut
- Rozgrywka toczy się do wygrania dwóch meczów przez któryś z zespołów. To oznacza, że zależnie od wyników drużyny mogą rozegrać dwa lub trzy mecze, a cała potyczka może się zakończyć wynikami 2:0 lub 2:1.

- Po zakończeniu każdej rozgrywki należy umieścić stosowne informacje w tym temacie. Trzeba napisać przeciwko komu się grało, w ilu meczach zakończyła się rozgrywka (2:0 czy 2:1) oraz dokładną ilość bramek podczas każdego meczu.

- Gracze sami decydują, kto postawi serwer, jeśli internet każdego z czterech zawodników nie jest odpowiedni to zawsze możecie poprosić kogoś na forum żeby dla Was założył.

- Gracze sami się ze sobą kontaktują na forum w tym temacie, lub za pomocą innych środków komunikacji we własnym zakresie.

- Aby zapisać się do turnieju należy po prostu w tym temacie wyrazić chęć uczestnictwa.


Faza grupowa

- To ile czasu dostaniecie na rozegranie meczów w tej fazie, zależy od liczby osób, które się zapiszą.

- Po zakończeniu zapisów wszyscy gracze zostaną losowo podzieleni na dwuosobowe drużyny, a następnie rozlosowani do czterech grup (A, B, C, D). Z każdej grupy do fazy playoff awansują po dwie drużyny.

- Każda drużyna może rozegrać jeden mecz z każdym zespołem w swojej grupie.

- W przypadku równej liczby wygranych meczów w tabeli grupowej o pozycji drużyn decydują „małe punkty”, tj. różnica zdobytych do straconych bramek. Przykładowo jeśli dana rozgrywka zakończyła się wynikiem 2:0 (w meczach), a konkretnie 5:2 oraz 5:1, to zwycięska drużyna otrzymuje (5-2) + (5-1) = 7pkt, a przegrana (2-5) + (1-5) = -7pkt.

- Przykładowa tabela grupowa:
IYTU8nC.png



Faza Playoff

- Na rozegranie każdego z meczów ćwierćfinałowych, półfinałowych i finałowych drużyny mają tydzień. Łącznie faza playoff potrwa 3 tygodnie.

- Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach zostaną rozmieszczone jak poniżej, pozostałe cztery zespoły zostaną rozlosowane.
zVqh43y.png


- Drużyna, która zwycięży w fazie playoff otrzymuje obydwie nagrody, a gracze sami decydują o tym który z nich otrzyma którą nagrodę.

Inne

- Zasady mogą jeszcze ulec zmianie, o wszystkim będziemy informować w tym temacie. Ten post będzie aktualizowany na bieżąco.

- Uważasz, że jesteś zajebisty w haxballa, a trafiłeś na kogoś kto nie umie w to grać? Trudno, masz nie marudzić i być miły dla swojego partnera!
KXpecGb.png


- Wielkie dzięki dla IHS Technology!

- Dobrej zabawy!
 
Last edited by a moderator:
Zapisuję się, co mi szkodzi. Jak można być w tę grę słabym, jak ona wymaga umiejętności orangutena?
Odkąd pamiętam grałem w gry wymagające zwinności Unreal Tournament, COD, CS, LoL.
Poćwiczę jak bd miał czas i się piszę ;)
 
Dzięki @OD69 za ogarnięcie wszystkiego. Mega robota!
A teraz panowie zgłaszać się do turnieju. To nic nie kosztuje, a zabawa przednia. :) Oczywiście będzie można później wpadać jako widz na mecze i obserwować zmagania.
 
Kurdę przycina mi to trochę. Jakieś rady? Lepsza przeglądarka, albo zmienić jakoś ustawienia się da? :D
Gram na operze, procek 1.8, bo to chyba się liczy :D
 
Będę ogarniał edycję pierwszego posta w tym temacie, także jakbym kogoś nie dodał do listy zapisanych graczy czy później przypadkowo źle wpisywał wyniki meczy, to alarmujcie.
 
Kurdę przycina mi to trochę. Jakieś rady? Lepsza przeglądarka, albo zmienić jakoś ustawienia się da? :D
Gram na operze, procek 1.8, bo to chyba się liczy :D
Miałem kiedyś problemy z flashem na operze (a w tym jest ta gra zrobiona). Spróbuj Firefoxa albo Chrome. Poza tym, może masz problemy z netem a nie przeglądarką? W prawym dolnym rogu pokazuje Ci ping. Poza tym prawy przycisk myszy na grę->Ustawienia i tam możesz zaznaczyć tą opcje:
gsuaqpkeczqzunnwivnfmdjdvaipsqdvewwmtiioxwylnhrabvtpzttdiqfqgumlvuvyracamzipfyqnjiowxnwlcteddrhcjmps

To pomaga jak Ci flash za wolno chodzi przez co może przycinać, ale jeśli to problem z Twoim internetem to nie pomoże.
 
Last edited:
Kurdę przycina mi to trochę. Jakieś rady? Lepsza przeglądarka, albo zmienić jakoś ustawienia się da? :D
Gram na operze, procek 1.8, bo to chyba się liczy :D
Liczy się wyłącznie szybkość/stabilność Twojego internetu i tego, kto "stawiał" pokój. Jeśli albo Ty, albo ten drugi macie chujowy internet, to będzie Ci w cholerę lagowało.
Dlatego ja nawet się nie zapisuję (ze względu na to pierwsze), chociaż z chęcią wziąłbym udział.

Chyba, że mecze będą odbywać się po północy. :shy:
 
Luke, nie marudź. Może nawet na lagach coś ugrasz. :D A może uda się akurat Twój mecz zorganizować późniejszą porą. Zapisuję Cię.
 
Luke, nie marudź. Może nawet na lagach coś ugrasz. :D A może uda się akurat Twój mecz zorganizować późniejszą porą. Zapisuję Cię.
Żebyś później nie żałował, jak nas razem zestawią w parze. :lol:
 
Luke, nie marudź. Może nawet na lagach coś ugrasz. :D A może uda się akurat Twój mecz zorganizować późniejszą porą. Zapisuję Cię.

Lag to bardzo poważna rzecz, która czasami przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu człowieka :boystop:

 
Back
Top