Wieeeelka prośba do Was wszystkich!

Konkurs KSW przed 17-stką na highlight. 3 bilety (wartość każdego 50zł + wejściówki na after party). Nic nie wykorzystałem, bo okazało się, że nie dam rady tam pojechać...



Dzięki bardzo wszystkim ;)
 
Kurde Freakz mogles mowic o tych biletach, pewnie wielu chetnych by było :D
 
Niezwłocznie jak wróciłem do domu po odebraniu biletów (odbierałem je na mediatreningu przed KSW 17, a więc 3 dni przed galą) wrzuciłem ogłoszenia na gumtree itp. na cohones chyba też pisałem ale mój temat był chyba skasowany momentalnie... Potrzymam je sobie, a jak KSW wykupi UFC i będzie najlepsze na świecie i będzie KSW 100 np. to wtedy te bilety będą w chuj warte :D Dla jakiegoś kolekcjonera :D
 
nieźle to sobie wykombinowałeś ale dobrze by było jakbyś miał jeszcze jakiś zastepczy plan na zycie ;)
 
Montaż to tylko moja pasja ;) Chociaż rozważam też na pójście na jakieś studia w tym kierunku po LO :) hehe
 
zaFajnowałem, natomiast przejrzałem konkurencję i łatwo nie będzie, w zasadzie każdy spoko jest...pomijając fakt, że ze względu na ograniczenie w użyciu materiałów są one prawie na jedno kopyto
 
Dobre jak zwykle, wiec aprobata poszla bez problemu. W ramach rewanzu moze jakis fajny HL Helda albo Grabowskiego :) ?
 
A dzięki ;) Wiesz na razie narzekam na brak czasu (montowanie vBloga Janka, jeszcze ten konkurs), może niedługo coś skleję... :)



@DaG



no niestety spore ograniczenia są ... :(
 
hehe jakbym tak każdemu z Was odpalił jakiś procent, to mi z tej nagrody zostałoby 20 zł :D o ile bym ją wygrał oczywiście ;) dziękuję bardzo!
 
10 litrów wódki na afterze po konwencie by Cię nie zbawiło...naprawdę.
 
Kupię każdemu z Was wódkę w kształcie AK 47 (bodajże 1.5l) w specjalnej skrzynce razem z granatami (oczywiście wypełnionymi wiadomo czym :D) Wygląda to zajebiście, myślę że każdemu się spodoba :P To gdzieś tak 20 x chyba 300 zł = tylko 6000 to niewiele :D 4 kafle sobie na waciki zostawie :D dzięki!
 
haha wiesz co przemyślę to :-) podejrzewam, że zniszczyłbym konkurencję w postaci KSW i (oby) MMAA :D
 
dałeś konkretnę propozycję i od razu @Hamas zaFajnował Twój spot...
 
hehe :D patrz, co ludzie potrafią zrobić dla wódki :D nawet załapkują tak chujowe wideo :)
 
red-army-vodka-ak-47.jpeg




O coś takiego u siebie widziałem :D Nieźle się prezentuje :D hehe



@Hamas



Kto Ci w to uwierzy? :P hehe
 
To dośc znana i stara propozycja podania wódki, dość droga z tego co pamiętam. Zajebiste na prezent...dla @Hamasa mam coś lepszego ->



I+Heart+Hamas.jpg
 
Back
Top