Wieeeelka prośba do Was wszystkich!

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Mam do Was ogromną prośbę! :) Jak ktoś z Was ma konto na YT, to byłbym wdzięczny za "łapkę w górę". Może jak nie wygram tych 10 kafli, to chociaż Assasyna dostanę. :)) Dzięki wszystkim!

https://www.youtube.com/watch?v=8w_-mH7MsoI

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
hahaha :D w pliku źródłowym jest 30 s :) to youtube wydłużyło mi film :D

dzięki, fajnie że wam się podoba :) wyjdzie jeszcze i tak kilka wersji pewnie ;)

a ten kciuk w dół to pewnie jakiś konkurent ;) niestety pewnie nie wie, że ilość łapek w dół nie jest liczona ;P hehe

Suchar

Maximum FC
Light Heavyweight
Łapka w dół była na stówę od rywala w konkursie. Szkoda, że minusy się nie liczą, bo moglibyśmy storpedować konkurencję :).

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
dzięki :) tego kto dostanie 10 000 wyłania komisja konkursowa.. 5 prac z największą ilością łapek dostaje grę ;)

hehe Suchar, dzięki za wielkie chęci :)

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
co myślicie na temat nowo odkrytego przeze mnie filtru? :) (tego złotego) nie jest przesadzony kontrast wg Was? ;)

@malinowsky

zobaczymy co się da zrobić! :) hehe

wersja bez tego złotego filtru (sam kontrast). może im się ten filtr nie spodoba :P

w4ar

Maximum FC
Welterweight
Już klikam :) Ale jak wygrasz robisz popijawe :D

Jak dla mnie złoy filtr nadaje fajnej atmosfery

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
też tak uważam, dzięki ;)

szkoda tylko że są spore ograniczenia (tylko 6 podkładów gotowych od nich można wykorzystać, na wszystko dodatkowe (napisy, logotypy itp.) trzeba mieć prawa autorskie, szkoda, bo chciałem dodać efekty dźwiękowe (jakieś tam stęki, odgłosy uderzenia świsty itp.:D))... wtedy byłoby lepiej ;)

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
co myślicie na temat nowo odkrytego przeze mnie filtru? :) (tego złotego) nie jest przesadzony kontrast wg Was? ;)

Kojarzy się z wydanym rok temu Deus Exe'm 3, który cały był oprawiony właśnie takim złotym filtrem. Ogólnie dodaje trochę ciepła obrazowi. :)

deusex.png

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
komisja wybierze jeden film który im się najbardziej spodoba, nie zwracając uwagi na głosy pod filmem, także wrzucę jak najwięcej wersji, może któraś wygra (fajnie by było:D) :) a co do tych głosów, to wątpię, że się jakoś specjalnie rozłożą ;) każdy będzie odpowiedni "zalajkowany" chyba (mam taką nadzieję przynajmniej ;))

Suchar

Maximum FC
Light Heavyweight
Zawsze jest tak, że im więcej filmików, tym bardziej się wyświetlenia rozkładają, ale jeśli celujesz w główną nagrodę, to rzeczywiście lepiej wrzucić parę wersji.

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
A Ty co byś wolał ? 10 000 zł, czy X zł, które ten Assasin będzie wart (bo na moim złomie to pewnie nawet instalator by się nie uruchomił, więc bym go sprzedał) ? ;)

Suchar

Maximum FC
Light Heavyweight
Jeśli wygrasz 10 000zł + grę, to mógłbyś zorganizować konkurs na cohones - zwycięzca zgarnia Assasina :-). Ludzie by się bardziej zaangażowali w pomoc.

mrfreakz

Maximum FC
Welterweight
Tak się raczej nie da żeby wygrać i to i to :) chociaż, sam nie wiem ;)

dzięki panowie! :-)

zoom

UFC
Lightweight
jak ktos ma poczte na gmailu, to ma tez automatycznie konto na yt (to tak w ramach info, jakby ktos nie wiedzial) ;]