Wieeeelka prośba do Was wszystkich!

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Mam do Was ogromną prośbę! :) Jak ktoś z Was ma konto na YT, to byłbym wdzięczny za "łapkę w górę". Może jak nie wygram tych 10 kafli, to chociaż Assasyna dostanę. :)) Dzięki wszystkim!



https://www.youtube.com/watch?v=8w_-mH7MsoI
 
hahaha :D w pliku źródłowym jest 30 s :) to youtube wydłużyło mi film :D



dzięki, fajnie że wam się podoba :) wyjdzie jeszcze i tak kilka wersji pewnie ;)



a ten kciuk w dół to pewnie jakiś konkurent ;) niestety pewnie nie wie, że ilość łapek w dół nie jest liczona ;P hehe
 
Łapka w dół była na stówę od rywala w konkursie. Szkoda, że minusy się nie liczą, bo moglibyśmy storpedować konkurencję :).
 
dzięki :) tego kto dostanie 10 000 wyłania komisja konkursowa.. 5 prac z największą ilością łapek dostaje grę ;)



hehe Suchar, dzięki za wielkie chęci :)
 
co myślicie na temat nowo odkrytego przeze mnie filtru? :) (tego złotego) nie jest przesadzony kontrast wg Was? ;)







@malinowsky



zobaczymy co się da zrobić! :) hehe







wersja bez tego złotego filtru (sam kontrast). może im się ten filtr nie spodoba :P
 
Już klikam :) Ale jak wygrasz robisz popijawe :D







Jak dla mnie złoy filtr nadaje fajnej atmosfery
 
też tak uważam, dzięki ;)



szkoda tylko że są spore ograniczenia (tylko 6 podkładów gotowych od nich można wykorzystać, na wszystko dodatkowe (napisy, logotypy itp.) trzeba mieć prawa autorskie, szkoda, bo chciałem dodać efekty dźwiękowe (jakieś tam stęki, odgłosy uderzenia świsty itp.:D))... wtedy byłoby lepiej ;)
 
co myślicie na temat nowo odkrytego przeze mnie filtru? :) (tego złotego) nie jest przesadzony kontrast wg Was? ;)


Kojarzy się z wydanym rok temu Deus Exe'm 3, który cały był oprawiony właśnie takim złotym filtrem. Ogólnie dodaje trochę ciepła obrazowi. :)



deusex.png
 
komisja wybierze jeden film który im się najbardziej spodoba, nie zwracając uwagi na głosy pod filmem, także wrzucę jak najwięcej wersji, może któraś wygra (fajnie by było:D) :) a co do tych głosów, to wątpię, że się jakoś specjalnie rozłożą ;) każdy będzie odpowiedni "zalajkowany" chyba (mam taką nadzieję przynajmniej ;))
 
Zawsze jest tak, że im więcej filmików, tym bardziej się wyświetlenia rozkładają, ale jeśli celujesz w główną nagrodę, to rzeczywiście lepiej wrzucić parę wersji.
 
A Ty co byś wolał ? 10 000 zł, czy X zł, które ten Assasin będzie wart (bo na moim złomie to pewnie nawet instalator by się nie uruchomił, więc bym go sprzedał) ? ;)
 
Jeśli wygrasz 10 000zł + grę, to mógłbyś zorganizować konkurs na cohones - zwycięzca zgarnia Assasina :-). Ludzie by się bardziej zaangażowali w pomoc.
 
Tak się raczej nie da żeby wygrać i to i to :) chociaż, sam nie wiem ;)



dzięki panowie! :-)
 
jak ktos ma poczte na gmailu, to ma tez automatycznie konto na yt (to tak w ramach info, jakby ktos nie wiedzial) ;]
 
Back
Top