WIDEO: Fonfara w 15 sekund pokonał Najmana! Nie przestawał bić po przerwaniu sędziego!

Sędzia do wyjebania za takie przerwanie, a Fonfara za chaos. Tam ledwo co doszło i wystarczyło odczekać aż Najmanik przypajacuje i już się nie wynurzy zza rozpaliczwej obrony na ziemi, albo wyczekać, wycelować i rozjebać mu jape jednym strzałem.
Słabe to, słabe...
 
Najmanowi powinni płacić za każdą skończoną rundę, w końcu by naprawdę zakończył "karierę"
A Fonfara powinien go przetrzymać na tej glebie, i ubijać pojedynczymi ,wymierzonymi bombami
 
Hajto dostał 400k za walkę. Ile za nami event mógł dostać cesarz?
Myślę, że ma udziały w zyskach. Hajto dostaje pewnie dobre pieniądze żeby raz 'splamił' nazwisko (ale nie pierwszy raz xD), a Najman to już uznana marka w tym pato-freakowym świecie i sądze, że może sporo inkasować z wyświetleń, od sponsorów czy ze sprzedaży biletów.
 
Myślę, że ma udziały w zyskach. Hajto dostaje pewnie dobre pieniądze żeby raz 'splamił' nazwisko (ale nie pierwszy raz xD), a Najman to już uznana marka w tym pato-freakowym świecie i sądze, że może sporo inkasować z wyświetleń, od sponsorów czy ze sprzedaży biletów.
pieniądze so już dawno ważniejsze od honoru, eh....
jestem dinozaurem a mam tylko 34 lata
gdyby ktoś mi powiedział 20 lat temu, że na warszawskim bródnie więcej będzie czarnych, ukraińców i hindusów niż Polaków, to bym nie wierzył, kurwa niemożliwe, jak
przecież strach było wejść na obce podwórko
to boli, mnie to autentycznie boli, co się dzieje, to jest końcówka ludzkości
 
pieniądze so już dawno ważniejsze od honoru, eh....
jestem dinozaurem a mam tylko 34 lata
gdyby ktoś mi powiedział 20 lat temu, że na warszawskim bródnie więcej będzie czarnych, ukraińców i hindusów niż Polaków, to bym nie wierzył, kurwa niemożliwe, jak
przecież strach było wejść na obce podwórko
to boli, mnie to autentycznie boli, co się dzieje, to jest końcówka ludzkości


A95E463E-92B9-415E-B5BE-12E43A058C7C.gif
 
Back
Top