WIDEO: Fonfara w 15 sekund pokonał Najmana! Nie przestawał bić po przerwaniu sędziego!

Marcin robi w chuja całą Polskę, a Polacy się zrzucają na gigantyczne gaże Marcina, by się pośmiać z bycia zrobionymi w chuja... Specyficzne.

To działa jak autoterapia? :suchykarol:
gaża pewnie poszła do jego żony :korwinlaugh:

A ja go lubię. Tyle radości ten człowiek przynosi. Jeszcze te dyskusje: ej ej NAjman jednak coś umie.

Najman de facto przegrał dwa razy z Peterem Simko, jednym z najgorszych bokserów świata, a jego pierwsza wygrana przez KO i jedyna była z Najmanem

To jak on ładnie buduje emocje. Gdyby on miał talent Mameda to w KSW zarabiałby miliony -chociaż jebać go za przeszłość kryminalną, ale może trochę odpokutował bawiąc ludzi:roberteyeblinking::roberteyeblinking:
 
Mario chociaż walczy za stawki, o których Najman może pomarzyć. Najman, jak to Najman, dał dupy jak zwykle, ale na bombie nawet się uśmiałem na jego panelu z Bombą
Pudzian to chociaż miał duże osiągnięcia w innym popularnym kiedyś sporcie w Polsce jakim był Strongman, a Marcin... zero sukcesów w boksie i MMA... tylko sukces medialny :poke::confused: mając takie umiejętności lub raczej ich brak...
:roberteyeblinking: :confused::facepalm::boss:
 
gaża pewnie poszła do jego żony :korwinlaugh:

A ja go lubię. Tyle radości ten człowiek przynosi. Jeszcze te dyskusje: ej ej NAjman jednak coś umie.

Najman de facto przegrał dwa razy z Peterem Simko, jednym z najgorszych bokserów świata, a jego pierwsza wygrana przez KO i jedyna była z Najmanem

To jak on ładnie buduje emocje. Gdyby on miał talent Mameda to w KSW zarabiałby miliony -chociaż jebać go za przeszłość kryminalną, ale może trochę odpokutował bawiąc ludzi:roberteyeblinking::roberteyeblinking:

Jerzy Kulej: walkę z tym trudnym przeciwnikiem... (2-30) 40 lat!...:lol: a skończył Słowak z rekordem... (2-39) jak dla Marcina (5-3 wtedy) to był trudny rywal to pokazuje jego umiejętności, a wtedy to miał 27 lat, czyli był w fizycznym prime. :boss:
 
Jerzy Kulej: walkę z tym trudnym przeciwnikiem... (2-30) 40 lat!...:lol: a skończył Słowak z rekordem... (2-39) jak dla Marcina (5-3 wtedy) to był trudny rywal to pokazuje jego umiejętności, a wtedy to miał 27 lat, czyli był w fizycznym prime. :boss:
jeszcze komentatorzy byli zdziwieni werdyktem jeśli dobrze pamiętam. Na pewno jeden z nich.

pomyliłem się: Peter Simko wygrał z dwoma rywalami przez KO
https://boxrec.com/en/box-pro/31190
Mnie ciekawi ile tacy zawodnicy zarabiają, że chce mi się jeździć po Europie zbierać wpierdole

EDIT:
Szczytem jednak była porażka z Hardcorowym Niepełnosprawnym Koksem.
Boże bokser nie może przegrać z kimś kto technicznie nie jest w stanie trzymać gardy...
Ja rozumiem, że Bob Sapp pokonał niektórych dobrych kick bokserów bo jak trafi cios to każdy padnie ale to nie jest ten przypadek...
 
jeszcze komentatorzy byli zdziwieni werdyktem jeśli dobrze pamiętam. Na pewno jeden z nich.

pomyliłem się: Peter Simko wygrał z dwoma rywalami przez KO
https://boxrec.com/en/box-pro/31190
Mnie ciekawi ile tacy zawodnicy zarabiają, że chce mi się jeździć po Europie zbierać wpierdole

EDIT:
Szczytem jednak była porażka z Hardcorowym Niepełnosprawnym Koksem.
Boże bokser nie może przegrać z kimś kto technicznie nie jest w stanie trzymać gardy...
Ja rozumiem, że Bob Sapp pokonał niektórych dobrych kick bokserów bo jak trafi cios to każdy padnie ale to nie jest ten przypadek...
On to uciekał przed Burneiką w tej walce...i przegrał po ciosach:facepalm: a miał wtedy 33 lata... :boss: :confused::lol: a te lata treningu boksu... jak się wystraszył tych 124 kg mięśni.
 
Marcin, początek walki... groźna mina :boss: :lol:
Fonfara -Najman~2.jpg

I kilkanaście sekund później... pozycja embrionalna:boss::lol::confused:
Fonfara -Najman~3.jpg

Czyli cała "kariera w MMA" uwieczniona na 2 fotografiach... :confused::facepalm:
:boss::roberteyeblinking::juanlaugh:
a później... :Duke3d: i do następnej walki...
 
Ja nie wiem jak można nie lubić Najmana. Najbardziej mnie śmieszą Ci co się napinają, że nie ma honoru itd... gość jest zabawny, śmieje się wszystkim w twarz, bo kosi konkretne siano od wielu lat. Szkoda, że to już nie jest ten Najman z walki z Saleta, bo serio może by wtedy usadzil tego fonfare i byłoby śmiesznie. Saleta po 3s odwrócił się plecami i złożył jak scyzoryk wielki mistrz kickboxingu miał karać tego Marcina, a twarz miał rozbitą na kwasne jabłko, a to, że Najman przegrał... taki już jego urok ;)
 
Fonfara jakby był kozak to by kazał temu pajacowi wstać i lał go w stójce aż by miał konkretnie zdemolowany ryj
Ale pewnie Marcin po obcierce... udał by kontuzję lub ciężki nokaut... aby sobie nie dać zrobić krzywdy, ale jak na 15 sekund tej "walki" to i tak miał spore obrażenia...
gdzie te Ground and Pound trwało tylko kilka sekund... :boss::confused:
 
Marcin, początek walki... groźna mina :boss: :lol:
View attachment 74195
I kilkanaście sekund później... pozycja embrionalna:boss::lol::confused:
View attachment 74196
Czyli cała "kariera w MMA" uwieczniona na 2 fotografiach... :confused::facepalm:
:boss::roberteyeblinking::juanlaugh:
a później... :Duke3d: i do następnej walki...
Ja się tylko dziwię że on nie wpadł jeszcze na pomysł z reklamą na podeszwach stopy... bo taki pięściarz Julius Francis leżał z Mike Tysonem 5x w ciągu 4 minut walki... a miał reklamę na podeszwach butów...
:roberteyeblinking: :juanlaugh::boss:

Screenshot_2023-08-07-12-38-11-387~2.jpg
 
EDIT:
Szczytem jednak była porażka z Hardcorowym Niepełnosprawnym Koksem.
Boże bokser nie może przegrać z kimś kto technicznie nie jest w stanie trzymać gardy...
Ja rozumiem, że Bob Sapp pokonał niektórych dobrych kick bokserów bo jak trafi cios to każdy padnie ale to nie jest ten przypadek...

Najman nie zadał ani jednego celnego ciosu dłonią przez pierwszą rundę.

Przegrał w drugiej.

Jak duży musiał być kurs na to, że Koksu dotrwa do drugiej rundy i jeszcze wygra? Pewnie bardzo wysoki.

Niesamowity przypadek.
 
Najman nie zadał ani jednego celnego ciosu dłonią przez pierwszą rundę.

Przegrał w drugiej.

Jak duży musiał być kurs na to, że Koksu dotrwa do drugiej rundy i jeszcze wygra? Pewnie bardzo wysoki.

Niesamowity przypadek.
Miras mówił, że wtedy ta walka była sprzedana. Zresztą podobno on też dostał ofertę.
 
Tak sięgam pamięcią w tył. A nie wybił się Najman przez uczestnictwo w Big Brother? Kojarzę go z tego programu i chyba Albert Sosnowski wtedy też tam był. Kojarzę go że zgrywał tam takiego kozaczka a później jakoś w następnym roku chyba już z Pudzianem walczył.
 
Hehe co prawda nie pamiętam kim ona była ale kojarzę, że był tam obrońcą jakieś dupy
 
Tak sięgam pamięcią w tył. A nie wybił się Najman przez uczestnictwo w Big Brother? Kojarzę go z tego programu i chyba Albert Sosnowski wtedy też tam był. Kojarzę go że zgrywał tam takiego kozaczka a później jakoś w następnym roku chyba już z Pudzianem walczył.
nawet kopyto pokazał :roberteyeblinking:
 
Tak sięgam pamięcią w tył. A nie wybił się Najman przez uczestnictwo w Big Brother? Kojarzę go z tego programu i chyba Albert Sosnowski wtedy też tam był. Kojarzę go że zgrywał tam takiego kozaczka a później jakoś w następnym roku chyba już z Pudzianem walczył.
Screenshot_2023-08-07-13-50-43-292~2.jpg

Screenshot_2023-08-07-13-45-35-025~2.jpg

Tylko nie wiem jak on się dostał do tego Big Brother VIP... bo chyba nie za osiągnięcia sportowe, czyli tą serię 12 zwycięstw nad super bumami, bo dopiero po BB była walka o MP z Wawrzykiem...:boss:
Komentował m.in. wybory prezydenckie w USA i negocjacje budżetu UE...
:juanlaugh: :facepalm::lol::confused:
 
Że ta kurwa i parodysta jeszcze robi kasę na naiwniakach to nie mogę uwierzyć. On zdechł medialnie i sportowo w okolicach drugiej walki z Saletą.
Najman to zwierciadło dzisiejszego społeczeństwa. On się idealnie odnajduje w tej zbiorowej Idiokracji :iamdone:
 
Że ta kurwa i parodysta jeszcze robi kasę na naiwniakach to nie mogę uwierzyć. On zdechł medialnie i sportowo w okolicach drugiej walki z Saletą.
Najman to zwierciadło dzisiejszego społeczeństwa. On się idealnie odnajduje w tej zbiorowej Idiokracji :iamdone:
społeczeństwo jest nijakie , z prostackim gustem co pokazuje popularność jakiś niedojebanych youtuberków jak jakiś Mr Kryha co mi wyskoczył ostatnio w propozycjach czy popularności prostackiej muzyki czy filmów Vegi

Stary wąs odpali Harnasia pod Najmana a młode gnoje będą robić memy i śmiać się na jakimś ciotowatym fanpejdźu na FB. Każdy zadowolony , szczególnie Marcinek po kolejnym skasowanym czeku

To żetaki prosty chłopek jak Pudzianowski przez lata był idolem społeczeństwa mówi dużo
 
Marcin zrobil w tej walce wszystko, a nawet więcej. I znajac gowiem, ze cesarz nie powiedzial ejszcze ostatniego słowa............
 
Back
Top