WFC 16: Rok Strucl - Bob Sapp

A może jednak doznał kontuzji? :) Kurcze jakiś powód musi się znaleźć. Jutro poniedziałek więc akurat na info o nowym przeciwniku Pudziana.
 
Bez kitu żal mi Mariusza mimo wszystko, chłop się zajawił, wyłożył kase na treningi, a nawet sie nie spoci...
 
mocarnemu bobowi zabrakło kondycji oraz powietrze nie było dla niego przychylne











20qz3wp.png
 
jego taktyka nie przewidziała tego, że może zostać znokautowany popchnięciem ;)
 
Chyba pierwsze w historii KO przez popchnięcie...


chcieć znaczy móc. prawda jest taka, ze dopóki mu za to płacą to będzie tak pajacował. Ale trzeba przyznac, ze pozycje walki ma cudowną a wole walki jeszcze mniejsza niż najman
 
jest forma przed KSW hahahahahahahahaha







dobra kondycja sappa i te potężne uderzenia... jak to możliwe, że Strucl jeszcze stał na nogach ???? hahahahahahahaha
 
a ludzie mowia, ze to na wrestlingu mamy aktorstwo xD







Edit:



wp juz dalo niusa na glowna: http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Rywal-Pudziana-nie-mial-sily-walczyc,wid,14432411,wiadomosc.html?ticaid=1e529
 
Jak redakcja będzie robić wywiad z którymś z właścicieli to pokażcie im tą walkę niech skomentują do kamery ;]
 
ja pierdole haha ta walka mi poprawia humor z rana haha KSW = KUP SOBIE WALKE. ten Pudzian jest traktowany jak niepelnosprawny haha ZERO SZACUNKU dla Pudziana i KSW.
 
Ja nawet nie aktualizuje Sappowi rekordu na wiki bo to juz jest bezsensu. Jest mi smutno, chcialem zobaczyc progres Pudzilli, zobacze - nic.



Do tego profilu na FB dodajcie jeszcze reszte "epickich" walk Boba zeby ludzie wiedzieli ze on odpala takie jaja na kazdej walce, nie tylko tej w Słowenii.
 
Wsadzili na Sportfanie nasze komentarze i jeszcze źle podpisali autorów. :D



Boba tym razem znokautował opór powietrza. Jak mi smutno... - pisze użytkownik maras.



Bez kitu żal mi Mariusza mimo wszystko, chłop się zajawił, wyłożył kase na treningi, a nawet sie nie spoci...
- dodaje Bardock.
 
Back
Top