Warsaw Shore

Ja nadrabiam powoli, dopiero 7 odcinek... Tekst Naganiacza o Śmietanie zajebiście podsumował: 'smietana za wysoko mierzy, a potem ma tego pitola tylko do siusiania' XD
 
reakcja trybsąąąąąąą na bonusa: Hahahaha ! Co ja na to ? Bonus obawiam się Twojego kołowrotka hehe Ale jak chcesz zostać zmielony to dawaj na parkiet ! Ale uważaj, bo parkiet, na którym skacze Trybson bywa śliski - łatwo się można przejechać !
 
Tak średnio. Znów odcinek słaby i powtarzalny. Jestem niepocieszony.
 
up



No jasne. Co by nie mówić o chłopakach to inteligentne z nich chłopaki, zwłaszcza jak na realia takiego programu. Natomiast wszystkie dziewczyny, nie licząc dużej Ani są tak tępe, że czasem aż mnie to załamuje. No ale inteligentne dziewczyny znaleźć trudniej niż inteligentnych facetów hehe :)
 
ja nie widziaoem zadnego odcinka i szczerze nie zaluje bo z tego co przypadkowo czytam na necie i forach to jakos srednio jara mnie ogladanie taniej zenady i debili na ekranie. ale to jestnidealne socjologiczne zjawisko - "ludzi gąbki" ciagnie do ogladania i emocjonalnego komentowania tego typu zjawisk dla Januszy hehe
 
Ludzka głupota to najlepszy żart, dlatego typu programy cieszą się popularnością. Są po prostu zabawne.
 
@up



Trzeba wypuscic koszulki "jestem lepszy, ogladam Warsaw shore". Swoja droga zauwazylem, ze osoby, ktore nie maja potrzeby udowadniania swojej wyzszosci intelektualnej, bo po prostu im sie w zyciu powodzi, maja wyjebane, ogladaja i swietnie sie przy tym bawia. Frustratow nigdy nie brakuje, Testoviron wiedzial OCB.
 
Albo "Warsaw wSiur!" ;-]



Saenchai, ale ja oglądając to czuję się trochę jak wówczas główny komentujący wątku o Burneika vs Ozdoba, przez co decydowała popularność wątku w dużym stopniu. Pal licho, że negatywnie na ten pomysł, ważne jest co innego...Z jednej strony my się śmiejemy, mając wyjebane, nie myśląc, ale nie jest powiedziane, że Twoje czy moje dziecko nie będzie od małego chciało zrobić karierę przez robienie z siebie idioty bądź dziwki medialnej, bo ta droga za 15-20 lat będzie już jedyną możliwą. Ja osobiście zaczynam mieć wyje**ne jak będzie za 20 lat, bo czuję, że ratunku dla nas wielkiego nie ma, świat jest coraz bardziej spaczony aż w końcu sięgnie to zenitu, w którymś pokoleniu ;)
 
nie wiem czy było ale padłem na cyce jak to zobaczyłem :D







1555318_666368996749428_1136235191_n.jpg
 
:D



jak ten odcinek dalej bedzie taki jak ostatno to chyba bedzie trzeba podziekowac za ogladanie
 
Back
Top