Warsaw Shore

Ohoho Trybson jak zwykle wygrał zajawkę kolejnego odcinka :D


Ale znów będzie tylko ten tekst + ew. pojedyncze pchnięcie. A liczę w końcu na jakąś porządną burdę... :-)
 
pierwszy raz obejrzalem caly odcinek tego i jedyne co moge powiedziec to nuda i nic ciekawego, ciagle sie dziwie, ze ludzie w wieku +20 sie tym jaraja jak gimbusy pierwszym piwem ;]
 
A liczę w końcu na jakąś porządną burdę...


Jak mawia Janek Błachowicz, na ulicach biją się tylko słabiaki. Chcesz się sprawdzić - przyjdź na mate - dlatego Trybson trzyma nerwy na wodzy. :-)



Bez niego byłoby cienko, z tym pieskiem mnie rozjebał...



E: Trybson został człowiekiem roku 2013 portalu Pudelek.pl zyskując ponad 31% głosów i wyprzedzając samą Ewę Chodakowską, ranking niestety mało prestiżowy i do sportowca roku 2013 w swoim mieście trochę brakuje ale od czegoś trzeba zacząć :D
 
piesek i studenciki :-) nie ma co ale teksty gosc ma dobre , bez niego lipton by był ;)
 
http://www.mtv.pl/newsy/43202-duchy-w-warsaw-shore



Filozoficzne rozmowy na temat Boga, UFO, duchów (...)
 
Od pierwszego docinka byłem fanem WS, ale z każdym odcinkiem poziom leciał na głowę i teraz jest straszne dno. Cały czas to samo, że idą do pracy i im się nie chce, gdzieś tańczą, w coś grają. Damn... chyba zamiast następnego odcinka obejrzę sobie zajawki z youtube'a MTV bo ostatnie odcinki nic nie wnoszą więcej niż te zapowiedzi vide Eliza/Trybson.



Trybson oczywiście trochę ratuje, (Gość miał plecy jak lotnisko:-)), ale oglądać godzinę dla 2-3 tekstów to słabo...
 
Warsaw Shore odc. 9



klik







Instrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.



http://www.videolan.org/vlc/



Kliknij prawym przyciskiem myszy na cz.1 lub cz.2. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.



Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.
 
Nie wiem jak wam ale mi już sie to całe Warsaw Shore przejadło. Na początku było jeszcze śmieszne ale teraz to już tylko dno i kilometr mułu.
 
Ale chyba w następnej serii będzie inna obsada? Nie oglądałem Jersey ani Newcastle to nie wiem.
 
Nic nie jest potwierdzone pewnie jak zakończy sie sezon to będą rozmowy,ale wydaje mi się ,że druga seria będzie bo z oglądalnością nie ma tragedii a hejt jest nieważny chodzi tylko o to żeby hajs sie zgadzał.Ale z tymi trailerami są sprytni żeby zachęcić do obejrzenia odcinka a potem okazuje sie ,że więcej czasu jest z paintballa niż z mma ;x troche wieje nudą w ostatnich odcinkach,pierwszy był najlepszy jak dla mnie :-)
 
zawsze jak widze ta scene z Joey'em to widze siebie, nie ma kurwa dzielenia! :)



nadrobic musze zaraz odcinek, bo wczoraj nie ogladalem! MMA PANOWIE!
 
Nasdrobiłem. Coraz gorzej jest, ostatniego odcinka nie oglądałem, bo mi się odechciało, a ten obejrzałem głównie dla tego MMA. W sumie, muszę się przyzwyczaić, ze to co pokazują w zwiastunach jest w kolejnym odcinku, niekoniecznie więcej. Myśląłem, że pokażą coś więcej. Ale jest "MMA PANOWIE!" :D



Kolejny odcinek? Interesują mnie 2 rzeczy - kto sie jebał w limuzynie, i oczywiscie sytuacja Trybsona "Ej kurwa, studencinki". Jak to bywa, pewnie na tym sie skończyło i nie będzie duzo wiecej za tydzień.



Trybson trzyma poziom, zajebisty typ xd



ibpixD9VWOq1Ol.gif
 
Jestem prawie pewien że JB w ostatnim odcinku Warsaw Shore był trenerem. Poznałem po koszulce :-)
 
Back
Top