Warsaw Shore

Na moje też Trybson nie zaliczy Elizki, no i jestem ciekaw jak te treningi będą wyglądały. Ogólnie program jest w chuj nudny ale trafiają się bekowe momenty. Dziewoje w tym programie to jakaś kurwa porażka...
 
Swoją drogą jak to jest, że w erotykach nawet często nie dochodziło do penetracji choć leżeli "na sobie" nadzy, a tu po paru ruchach pod kołdrą czy z daleka każdy myśli, że się działo Bóg wie co ;) Najważniejsze jest by widzowie tak myśleli.



Jakby Ewelina schudła do poziomu reszty to by mogła być najładniejsza tak prawdę mówiąc, reszta to typowa nad naszym gruncie "słowiańska krew" w kwestii urody ;) No, ale schudnie? Raczej amerykańska wersja swojej Ewędliny do tego nie zmusiła chyba ;)



Durne to dalej, ale mnie głupota z dystansu śmieszy, jeśli ma wpływ na mnie lub moje życie to wkur*ia, bo nie lubię braku logicznego działania i myślenia ;) Tyle, że śmiechu jest coraz mniej, a w zasadzie śmieszny jest tylko Trybson za całą swoją "postać". Pozostali stają się szarzy i typowi ;] A bluzgów znowu coraz mniej, ciekawe. Myślałem, że to takie jednostki, a się okazuje, że najwyraźniej inna była cenzura na starcie, a inaczej jest teraz. Reżyserka!!! ;-)
 
w ostatnim odcinku po za Trybsonem smieszny byl ten chlopaczek kaskader. No i ten Wojtek ktory robi "zarty" to juz porazka na poziomie ewedliny i elizy
 
:-)


Edit: Co by nie było, że nabijam posty czy cuś: Początkowa ekscytacja tym serialem powoli mi mija. Robi się naprawde nudno, a fakt, że dziołcha z mojej klasy tam pokazuje dupe (tak, znowu się chwale Elizką <3) to już żaden magnes dla mnie.
 
Dick przekazales Elizie od cohones, ze jest naturalna pieknoscia ?



warsaw-shore-ekipa-z-warszawy-memy_17725903.jpg
 
Nic nie musze przekazywać, wszyscy dookoła jej o tym dostatecznie przypominają. ZAWISTNICY
 
Fajny odcinek się zapowiada :-) ten Pawełek to techniki w ogóle nie ma :-)jak mówił Trybson w pierwszym odcinku odnośnie jego osoby -pozer uczesany na bok,dżolero,włoch kurwa italiano mariano.Wyjdzie na to ,że mata była przepustką do dymania Elizy.Ciekawe czy będzie ktoś ze środowiska pokazywał jakieś podstawy czy coś bo np tu w 0:17 sekundzie mignął koleszka w koszulce Manto i chyba w spodenkach Pitbulla jeśli mnie oczy nie mylą oczywiście.
 
Poprzedni odcinek opuściłem, straciłem "wenę" i checi, ale z tego może być pizda. Szczególnie z tym "mma". Ciekawe, czy Tryson też będzie się z kimś sparował, czy tylko jakiś trening :D
 
Zobaczyli to głosowanie na fejsbuku na ich "nieoszlifowany diament", to pewnie teraz kombinują jak ekspresowo przerobić program na TUFa z "Warsaw Shore Finale" na KSW/MMA Attack. :-)



Z resztą producent chyba coś już o tym wspominał na początku, że widzi trybiego na KSW.
 
Znając życie wyjdzie pewnie na "Boga MMA", chyba, że dostosują poziom do poszczególnych jednostek. Jesli jednak wszyscy będą robić podstawy to kto będzie najlepszy ;)? Odcinek interesuje jak żaden inny, choć pewnie zobaczymy nie za wiele.
 
Eliza ma ladna pupe? Dajcie spokoj, dziewczyna prawdopodobnie nigdy nie robila przysiadu ze sztanga wyraznie cierpi na plaskodupie.
 
Do ładnej pupy musi dziewczyna przysiady robić? ;) Jak dla mnie jedne z ładniejszych pup mają jednak tancerki, więc wystarczy imprezować i ruszać biodrami na baletach ;-) A i biegaczki itp. Ale sam staram się uzmysławiać kiedy mogę, że chuda laska nie ma fajnego ciała, po prtostu ma je chude, nieznaczy, że zadbane i włożyła w nie większą pracę.



Panowie. Jeśli "tak się bawimy" i jesteśmy jak oni niby to tym bardziej chyba każdy z nas ma takie foty za dzieciaka. Jeśli chodził do przedszkola chociaż ;)
 
Pudzian z bratem vs Trybson z bratem jako tag teamy i mamy freak show wszechczasow :-).
 
@midern



Ze strony MTV o Trybsonie:



Miłośnik siłowni oraz mistrz świata amatorskich zawodów MMA. Po rozstaniu ze swoją narzeczoną, postanowił zostać łamaczem kobiecych serc i czynnym poszukiwaczem gorących • ptaszyn • , a dokładnie • • gąsek • ;). Uwaga! ma swojego sobowtóra • to jego brat bliźniak. Życiowy plan • zastąpić Hugh Hefnera w jego obowiązkach ;) • życzymy powodzenia Trybson.



:-)
 
No jak Trybsonów jest dwóch to wartość tego jednego spada...;) A co jeśli...







to brat był siatkarzem i królem w święta ;)?
 
Śnił mi się dziś Trybson. Siedziałem z nim w samochodzi i poprosiłem o autograf z dedykacją dla Cohones, no i napisał jakieś motywujące słowa.
 
@up - dobrze, że przez sen nie krzyczałeś TRYBSON!!



Nie oglądałem dwóch poprzednich odcników WS i nie bardzo chce mi się to nadrabiać. Więc taka rada jak opuścicie jeden epizod to nie będzie wam się chciało wracać do tego szoł. Zawiodłem się na tym programie, czekam na NASTOLETNIE MATKI!! Może tam będzie więcej baletów, seksu i bójek.
 
Back
Top