Warsaw Shore

Kurde nudzi mi się już WS. Zawsze pod koniec ocinka są jakieś ciekawe zapowiedzi, że Trybson kogoś bije, tydzień czekania a tu 30 sekundowa migawka z akcji i koniec. Tak się nie robi.
 
Warsaw Shore odc. 7



klik







Instrukcja jak oglądać bez czekania do końca pobierania.

Wystarczy mieć na kompie program VLC media player.



http://www.videolan.org/vlc/



Kliknij prawym przyciskiem myszy na KLIK. Następnie, KOPIUJ ANDRES ODNOŚNIKA.



Teraz otwórz program VLC MEDIA PLAYER, wejdź w opcje PLIK, nastepnie OTWóRZ STRUMIEŃ W SIECI i tam w puste pole wklejasz link. Kliknij ODTWARZAJ.
 
no nie zrozumiem na chuj tu wchodza hejtery, grana beka jest z programiku, wszystko fajnie przyjemnie, smiesznie chociaz czasem, cebulaki sie pokazuja w telewizji i mozna troche sie odmozdzyc, ale nie, przyjdzie jeden z drugim intelektualista jaki to on jest madry i jacy to my zalosni - po chuj?
 
Wy ogladacie ze zdziwieniem penerstwo, a ja z takim samym zdziwieniem Wasza zajawke nim. Hejt? Mocne slowo, bo tylko mam z Was delikatna beke;)
 
zero zdziwienia, ja doskonale wiem czego sie spodziewac po cebulakach w cebulandii, szczegolnie mowa tu o dupach z tego 'show' wiec pure beka, nie ma miejsca tu na myslenie. :)
 
Wchodzą "elokwentni" i "dojrzali" żeby napisać że są bardziej "elokwentni" i "dojrzali" od reszty;] Ja tam krzycze "Trybson" ! xD
 
Ja oglądam, bo oglądam. Mam bekę gdy tylko patrzę na Trybsona, albo sytuacje w tym show. Ale jak komuś tak bardzo się to nie podoba, to po co nawet tutaj wchodzi i dokłada swoją "cegiełkę" do tego wg. niektórych "kąciku wstydu".



Inna sprawa. W jakiejś zapowiedzi miała była pokazana nowa dziewczyna, nie miało to być w tym odcinku? Duża Ania też wróciła na stałe?
 
Ta nowa dziewczyna to Ania, juz w zajawce poprzedniego odcinka mozna bylo zobaczyc jej twarz;] Poza tym to jedna wielka rezyserka, w tym odcinku znowu pada hasla , a dokladnie Ania mówi, że ludzie witali ją serdecznie i hejtu nie bylo. W drugim odcinku laski beczą ze ludzie w necie piszą o nich szmaty itp, a skoro najpierw nakrecono wszystkie odcinki a potem je emitowano to kto niby pisal juz wtedy te hejty? Chyba scenarzysta z Zanetą;]
 
Hahah, Mała Ania z pianką do golenia na ustach, coś pięknego :-) Ogólnie śmiechowy odcinek, ale widać, że nieco wszystko zwolniło tempo.
 
Moim zdaniem, to jest Polska, i tutaj się nie zrobi oraz nie pokaże w telewizji tego, co działo się np. w Ekipie z New Jersey. Jest to słabsza podróbka, polska podróbka, show i nie ma duzego hardkoru. Jestem pewny, ze do końca sezonu nie będzie żadnej lepszej bójki (uderzenia splot, lep czy targanie za włosy się nie liczy), bo i tak by tego nie pokazali - mentalność polski. Ale jak mozna się z ludzi pośmiać, to czemu nie :)
 
Z całej ekipy tylko Italiano i Trybson nadają się do ekipy, z dziewczyn E-Wędlinka jeszcze daje radę. Motyw z podrzuceniem kontenera na śmieci był spoko.



Reszta mocno lami ostatnio - zero seksu, mało rozpierdolu i za bardzo nic się nie dzieje.



Śmietana zarucha używaną dupę :-). Trochę wstyd, ale chuj. Może w kolejnym odcinku będzie lepiej.
 
W odcinku 12 ekipa wpada z wizytą na promie do Szwecji, a prom odbija ze Świnoujścia. Zgadnijcie kogo spotkają na miejskich baletach??:-)
 
nie ogladam tego gowna, ale doszly mnie sluchy ze ten caly trybson ruchal w energy w katowicach, co najlepsze jest to szmata z mojego miasta, znam nawet jej personalia, beka
 
Haha co wy gadacie, ze Ekipa zwalnia tempo, dla mnie zajebisty odcinek, a Trybson niezly jaskiniowiec w Energy. Ewelina i Duza Ania wkurwiaja mnie niemilosiernie. Rozumiem, ze duza Ania idac do tego programu nie miala parcia na szklo i musiala zbic biednego chlopaka co chcial swoja morde obejrzec w tv? Warsaw shore parapapapa i'm lovin' it !
 
jak maja wykupiona loze to miala prawo sie panoszyc troche, ktos im za to zaplacil jakkolwiek, ten typ tysiac razy uslyszal, ze mial wypierdalac. szczerze mowiac wygladal na lekko zdropsowanego. Thybsona poslady w Energy2000 to jest dopiero kurwa hit!!!
 
nie ogladam tego gowna, ale doszly mnie sluchy ze ten caly trybson ruchal w energy w katowicach, co najlepsze jest to szmata z mojego miasta, znam nawet jej personalia, beka


To najlepsze podsumowanie antyfanów programu: pałują się jakie to niby gówno a sami są na poziomie "szmata z mojego miasta, znam jej personalia". Że tak powiem wypierdalać czytać Joyce'a.
 
To najlepsze podsumowanie antyfanów programu: pałują się jakie to niby gówno a sami są na poziomie "szmata z mojego miasta, znam jej personalia". Że tak powiem wypierdalać czytać Joyce'a.


morda
 
errorka to ktos musi spacyfikowac i to szybko, jesli kaczucha dostaje reprymendy za jakies 'irytujace' posty to ten gosc juz zniknac powinien dawno. :)
 
Back
Top