Warsaw Shore

comment_t4uScxLto4CdDuaC4xkSocqX2LRyTLtF,w400.jpg
 
errorka to ktos musi spacyfikowac i to szybko, jesli kaczucha dostaje reprymendy za jakies 'irytujace' posty to ten gosc juz zniknac powinien dawno. :)


powodzenia i wesołych świąt życzę Tobie!
 
To najlepsze podsumowanie antyfanów programu: pałują się jakie to niby gówno a sami są na poziomie "szmata z mojego miasta, znam jej personalia". Że tak powiem wypierdalać czytać Joyce'a.


Za to ty pokazałeś teraz zajebistą elokwencję, skoro całą tablicę mam zapełnioną newsami o tej szmacie, to siłą rzeczy znam jej personalia, pozdro i nie zapomnij dzisiaj zjeść cebuli
 
Jo jo zjem ze smakiem. Ja elokwencji pokazywać nie musze bo się nie napinam jak to oh ah WS mnie zniesmacza. Mnie ono bawi tak jak bawi mnie pojscie do zoo. Nie mowie ze wszyscy maja sie tym jarac ale ilosc osob starajacych sie za wszelka cene dowartosciowac dissujac ten program bawi mnie najbardziej.
 
@jimbean cos sie tak uparł na tą szmatę? Olała Cię kiedys czy jak? ;p Jak ktoś się chce bawić to tylko jego sprawa:):) Wesołych Świąt przy okazjii;]
 
Dziwi mnie, że kogoś dziwi hejting tego programu, gdy obecnie hejtuje się nawet pozytywne sytuacje ;) Gdyby nie było hejtingu oznaczałoby to ogólną aprobatę takiej rozrywki, tego się ktoś po programie spodziewa? No proszę...;)



Tylko to komentuję, o programie wyraziłem się na początku. Oglądam jak zapowiadałem, dla mnie nieco nudny i przewidywalny się staje i fakt, że akurat z Trybsona jest chociaż jakiś brecht jak się na niego patrzy i te teksty odpowiednie dla IQ zapodaje z bananem na twarzy ;) Pozostali nie bawią już wcale ;] No i ciągle alkohol, impra, ledwo widzący na oczy, ruchanie i tak w kółko. Szkoda życia na ciągle to samo, a tym bardziej mi jako widzowi by co tydzień oglądać niemal to samo ;) Niech się coś dzieje ciekawego. Akcja z koszem reżyserką trąciła na kilometr, robale też. Tylko idiota pomyśli, że mogły się tam pojawić w taki sposób, zwłaszcza te pełzające :)



Ciekaw jestem czy ktoś zauważył straszny spadek bluzgów w wypowiedziach. Kiedyś były po 3 w jednym zdaniu, czasem i składającym się z 3 słów. Teraz często jest wypowiedź któregoś i nie ma ani jednego przeklonu ;)
 
Dragon Ball? ; )



[strike]Co chwilę się buforuje.[/strike]



Już jest dobrze Mahonku. Gładko chodzi.
 
Potwierdzi ktoś, że buffering co chwile? Niby ustawienia takie samo jak ostatnio...



Dzięki Solaris.
 
O kurwa, zgubiłem się na cohones, na początku nie wiedziałem w jaki temat wszedłem, teraz już wiem. Wychodzę.
 
Solaris ma racje, kuhhhhhwa, thoche sthacil odcinek uhoku, ale bedzie okej!
 
Śmietana lubi już takie rozgrzane :-)



ps.Spike ten gif z Belfortem robi robote :-)
 
To juz nie te samo Warsaw Shore co na poczatku :(. Nie ma beki na chacie, a i po ominieciu 2 odcinkow nie jestem na czasie z fabula.
 
sw to tylko i wylacznie Twoja wina



spike ale ja mu nic nie odbieram kto wie moze musial zaczac od takiej zeby sie rozkrecil. Niedlugo sie dowiemy
 
a i po ominieciu 2 odcinkow nie jestem na czasie z fabula.




To tam jest jakaś konkretna fabuła?! :-)








ps.Spike ten gif z Belfortem robi robote
boss.gif


Wiem, dzięki. :-)
 
Back
Top