Warsaw Shore

Dajcie spokoj Mahonkowi, kiedy mieliscie 14 lat to glupoty wam nie imponowaly?

Szczerze? W wieku 14 lat, to ja cały dzień ganiałem za piłką na podwórku, i tylko matka wołała na obiad albo lekcje odrobić i potem sruu na podwórko. Internet nie każdy miał jeszcze wtedy! No ale to były inne czasy, teraz takim debilom jak mahonek imponuje inny debil.
 
Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują. Chyba że jesteś przebrzydłym trollusem, to uszanowanko:tiphatb:
 
Po prostu Mahonkowi imponuja takie umiejetnosci jakie Pawel zaprezentowal w jednym z odcinkow WS ;) haha
 
Nowy fagas i foczka :P
Pulsująca truskawa <3


67510566252338559188.png
 
A tu mogę pisać czy też będziecie cenzurowali?

Samce alfa szykują się na balet, 4 wspaniałych :P

#szczecinshore

koksyy.jpg
 
Bogowie imprezy wracają za 15 minutek, przypominam :D Będzie 3 razy lepiej, 3 razy mocniej , 3 razy grubiej :D

Jestem ciekawe czy rzeczywiście z Damiana taki Stifler jak opowiadają ^^ No i Alan się rozbrykał. To będzie mega sezon.
 
Chujowe troche jest to ,że ludzie pokłóceni ze sobą no ale co tam lepiej to sie może sprzeda.Paweł rozśmieszył mnie jak zrobił stare down z Alanem :crazy:.Madzia dobry towiec:star wars:.Dużą zawsze lubiłem ale teraz to w ogóle nie wygląda prawie jak ona.Twarz troche jakby zmieniona bo o cyce nie sapie żeby nie było.Trzeba czekać aż się rozkręci ale odmóżdżenie znowu będzie się cieszyć sporym zainteresowaniem i pewnie tym,że rano będę zapierdalał jak pojebany żeby się nie spóźnić.
 
Przypadkowo przeglądając profil jednego i drugiego natchnąłem się i aż zrobiłem screena :bomb: BEDO SKAKAĆ JAK PITBULLE DO GARDEŁ ? WALECZKA O FEJM ?!?!? #bekowo
23wk64l.jpg
 
Przypadkowo przeglądając profil jednego i drugiego natchnąłem się i aż zrobiłem screena :bomb: BEDO SKAKAĆ JAK PITBULLE DO GARDEŁ ? WALECZKA O FEJM ?!?!? #bekowo
23wk64l.jpg
AHAHAHA, obejrzałem aż z ciekawości by dowiedzieć się o co kaman w tych kłótniach.
A Mahoń umarł?
 
Dwa były. Wczoraj drugi. Może Mahon ma bana i na ten temat? To musiało być dobijające :P

Alan słabo z tą nową, czarną. Klientka jest w ch*j nijaka dla mnie z urody. Brecht z kolei, że obie Anki za nim latały w poprzednim sezonie, a do łóżka zaciągnęła go inna :D Ewelina za to po zrzuceniu nadmiaru wygląda nieźle, ale to i tak tylko wygląd ;-) Wiedziałem, że pod tą tuszą kryje się ładna dziewczyna mimo wszystko.
Anka z tymi warami wygląda jak po walce i przyjęciu wielu prostych na nie. Lipa, ale brechtu trochę jest z ich debilizmu i prostoty dalej :-D
 
Back
Top