Warsaw Shore

@P



Tak głupot to radze raczej nie mów głośno . Bo Włochy to stolica designu. Zapewne jako dzieciak większość aut którymi się podniecałeś zostało zaprojektowanych we Włoszech ( Pininfarina , Giugiaro , Bertone ). Nie mówie już o ubranich , pracowniach architektonicznych itp.
 
Ja pierdole, ludzie znani z tego, że pierwszego dnia znajomości gruba świnia dała dupy najebanemu pedałowi który potem miał moralniaka i mówił, że jak ją ruchał to wyobrażał sobie paris hilton.
 
@Bronson huehuehue to taka formula programu,wszystko jest w scenariuszu to tzw ustawki majace imitowac wersje z innych krajow.Ja ogladalem swego czasu amerykanski pierwowzor,dla beki oczywiscie:-) i stwierdzam,ze polska wersja to podroba wlasnie tamtych patafianow.Zeby to stwierdzic wystarczylo mi doslownie pare odcinkow( widzialem moze ze trzy). Takze nie ma co sie podniecac bo zapewne uczestnicy tak naprawde nie wiele maja wspolnego z ludzmi ,w ktorych w jakis sposob sie wcielaja. Telewizja Klamie:-)
 
pem, ok może tandeta to złe słowo, ale przerysowane, krzykliwe, błyszczące męskie stroje to symbole włoskich ulic. Ilekroć byłem, tylekroć ulice witały mnie zalewem rozpiętych koszul rodem ze stadionu i taką właśnie modą :)) (sam mam włoskie korzenie i chuj to zmienia:))
 
duzej faktycznie odwalilo na widok kasy, po ki uj te sztuczne usta i cycki, beznadziejnie teraz wyglada
 
No może w ten sposób tak ale jak wole taki styl niż Polski. Warszawy nienawidze pod względem stylówy ludzi.
 
Jak Pedał może ruchać 13 foczek w miesiąc?



Typowy cham, w tym przypadku Benson. Ty przez całe życie połowy z tego nie powąchasz.
 
bolt poprostu mahonek ma szacunek do swojego chlopaka i pisze z wielkiej litery o jego orientacji
 
A Mahon skąd ty wiesz czy on Szpachlował 13 tzw fok. Miriam też była w TV zajebistą dupą a na końcu pokazała kutasa.
 
Bo jest oficjalnie policzone i to nie fake. Widać w programie, jak je szpachluje, liże itd.
 
No w programie tzn jest to uchwycone w kamerze. Widzę, że trzeba Cie naprowadzać bo masz problemy żeby sam do tego dojść ;)
 
:D



h777.gif




kapusta2.gif
 
W programie to niewiele widać. Najwięcej to widać w scenie Trybsona na baletach, ale co widać? Jego dupę? Na erotykach też widać, a często w nich nie dochodzi nawet do penetracji. Poza tym media, program typu show...Nie przeczę, ale trzeba pamiętać, że takiego tam odgrywał i taką funkcję w programie miał. Jakby się okazało, że ma 8cm albo mu nie staje w ogóle na widok kobiety to jakby to mieli sprzedać ;-)



"Jak Pedał może ruchać 13 foczek w miesiąc?" Dla niepoznaki, że nim jest na przykład ;-) Wielu udaje mężów, ma dzieci, a się okazują ciepli. Innymi słowy, jak "pedał" może może mieć biologiczne dzieci? A jednak ;-)



PS: WS 3 jest planowane w ogóle?
 
Zawsze wyzywam swojego brata od debila, ale dzięki Tobie Mahonek w końcu powiem mu coś miłego bo widzę, że do debila to mu bardzo daleko. Dziekuję Mahonku! ;)
 
"Jak Pedał może ruchać 13 foczek w miesiąc?" Dla niepoznaki, że nim jest na przykład ;-) Wielu udaje mężów, ma dzieci, a się okazują ciepli. Innymi słowy, jak "pedał" może może mieć biologiczne dzieci? A jednak ;-)


Kryptogej.
 
Back
Top