Podwieszony Walny Zlot Cohones'15 podczas KSW 33 - Musisz tam być!

Kiedy jest FEN w Warszawie? Albo chuj sprawdzę so ie, Google nie boli.
 
Komunikacją? To może lepiej ja zorganizuje;)
W centrum sa chujowe knajpy na wieksze rezerwacje, no i drozej troche. (edit, male dopowiedzenie: nie wyskakiwac mi tu kurwa z championsem tylko :D)
Te Krafty to rzucilem dla chetnych, ktorzy by mieli ochote Starowke zobaczyc, do pierwszej ligi dojazd jest dobry z centrum, bo przy metrze.
 
Jest i człowiek, który pod kebabem wyznał, że jest pedałem! :DDD @Seven25 dobrze pamiętam?

@mat01 a Ty byłeś na złocie? Który to Ty?
Nie bylem, brak funduszy, bo przeprowadzka, szukanie roboty, jebniecie studiow itd itp sie nalozyly na siebie. W marcu juz powinno byc ok :D

edit
Jesli rozpatrujemy w kategoriach wagowych to ja piorkowa, zbijac zeby osiagnac ten limit nie musze.
 
bylo zajebscie

a co do tych pań, gdy juz opuszczalem lokal to jedna z nich widzialem z jakims mezczyzna wychodzila starszym za raczke wiec wydaje mi sie ze to byly panie lekkich obyczajow, wiedzialem zeby podejsc i zapytac dla beki ile biorą jak jeszcze staly obok nas, ale nie wiedzialem jak zareaguja :D
 
@Orest tak myślę i w sumie przychodzi mi tylko 1 słowo na myśl- większy prestiż KSW:wink: a tak serio nie wiem dlaczego KSW:sad:
 
Byłem w tym del papa. Raczej średnie miejsce. Nie było tragedii ale też nic pozwalającego. Poszedłem, zjadłem i tyle. Byłem też dzisiaj na zamku ale kurwy poranne znowu wykupily wszystkie bilety. Trudno. Będę musiał przyjechać drugi raz :p
 
Patrzcie go kurwa, jaki Jose Arcadio Morales, wymagający się znalazł jak tak będziesz wybrzydzal to nigdy nie po ruchasz :boystop:
A co do zlotu w Wawie jestem jak najbardziej za :D
Jak tak bedzie wymyślał to bedzie ruchal, ale lepsze towary. Trzeba być wybrednym
 
Jeśli chodzi o te dwie dupeczki na czerwono co były ubrane. To one wchodzą a ktoś z tekstem ,, o przyszły Panie potańczyć" :-D
 
Back
Top