WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Zapraszamy, częściej cie w swd widzimy niż na zlotach ;)

Usunąłem post, bo zobaczyłem, że już jest data? 14.12, czy coś pomyliłem? Tak to jest, jak człowiek chwilę czasu wolnego znajdzie i chce nadrobić całe cohones w wieczór :D
 
Byłem dziś w Pubie Jan. Właściciel spoko gość, zdziwił się, że trochę urosłem od czasów gry w Wiśle :mamed:
W każdym razie ugadałem z nim jednak salę pierwszą - jest większa, ma telebim plus małe tv. Telebimowy projektor jest spięty z lapkiem, więc można zarzucić fight pass zza baru. KSW37 będzie, ESC jest.
O 17 jest GranDerbi, dlatego nasza rezerwacja od 19 będzie. Na frontowej sali z 50 osób nawet da radę wejść. No i wiecej miejsca na kurtki (:mamed:), wieszaki stoją. Ta druga sala moim zdaniem to 25-30 osob max i przy wejściu do kibla,więc za ciasna - dobrze, że się tam wybrałem.
Piwka czeskie, litover, holba i primoran (?) za 8-9zł/0,5l. Bania za szóstkę. Nie ma żarcia, wiec nie ma problemu, żeby zamawiać pizzę czy inną szamę.
Foty obczajcie w ich galerii:
https://m.facebook.com/PubJanKrakow/?refid=13&ref=page_internal

Tutaj na 3 fotach całość naszej sali z meczu z Ukrami na ME. Po obu bokach teraz są takie kanapy "przyscienne" na całej długości ścian. Przy nich stoły i krzesła. I jeszcze z 5 stolików "czworek".
13445502_1049169098472160_6214432502837766175_n.jpg

13432422_1049169101805493_962788607826597256_n.jpg

13393986_1049169128472157_3525394829218207300_n.jpg
 
Co do pizzy to mam ideę, żeby zgadać się przed samym zlotem, kto na bank będzie wcześnie tak do 20, wybrać pizzerie i jakie pizzę kto chce i ogarnąłbym juz o 19 zamówienie (minimum godzina na tyle sztuk zejdzie bankowo), co Wy NATO?
 
Co do pizzy to mam ideę, żeby zgadać się przed samym zlotem, kto na bank będzie wcześnie tak do 20, wybrać pizzerie i jakie pizzę kto chce i ogarnąłbym juz o 19 zamówienie (minimum godzina na tyle sztuk zejdzie bankowo), co Wy NATO?

Ja chcę jakas duza , zjem cala :P nie znam się na krakowskich pizzeriach ale ma byc super ostra :)

moze jeszcze jest ktoś komu nie wchodzi piwo i napilby sie wodki poza barem zanim sie rozpocznie zlot o 19?
 
jak pomysle ze do 6 tam będzie trzeba wytrwac (bo ufc jeszcze), to nie wiem co wymyslec by sie powiodlo gdy sb przypomne jak przy ostatnich galach ufc zawsze w trakcie zasypialem :\

może wpaść z poduszką od razu :lol: -- jaka szkoda ze to nie domowka i ktos nie ma villi żeby pomieścić wszystkich hehe
 
jak pomysle ze do 6 tam będzie trzeba wytrwac (bo ufc jeszcze), to nie wiem co wymyslec by sie powiodlo gdy sb przypomne jak przy ostatnich galach ufc zawsze w trakcie zasypialem :\
A ja mam prawie 100% pewność, że towarzystwo się rozlezie po Kazimierzu. Nie po to został stworzony, żeby wytrzymać w jednej knajpie dłużej niż kilka godzin. Mój rekord to...2h
 
A ja mam prawie 100% pewność, że towarzystwo się rozlezie po Kazimierzu. Nie po to został stworzony, żeby wytrzymać w jednej knajpie dłużej niż kilka godzin. Mój rekord to...2h

na UFC malo osob pewnie zostanie, ale skoro wybralismy bar właśnie z mysla o UFC to nie wypada tak sb wyjść
 
Co do pizzy to mam ideę, żeby zgadać się przed samym zlotem, kto na bank będzie wcześnie tak do 20, wybrać pizzerie i jakie pizzę kto chce i ogarnąłbym juz o 19 zamówienie (minimum godzina na tyle sztuk zejdzie bankowo), co Wy NATO?
Nie jem pieczywa. Pizza odpada :mamed:
 
Co do pizzy to mam ideę, żeby zgadać się przed samym zlotem, kto na bank będzie wcześnie tak do 20, wybrać pizzerie i jakie pizzę kto chce i ogarnąłbym juz o 19 zamówienie (minimum godzina na tyle sztuk zejdzie bankowo), co Wy NATO?

@Cloud załatwisz to za mnie prawda? Wiesz co jem :happy dance:
 
Back
Top