WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

Pojebało?

23f1258a617de51999ef379b3b80f110.png


Surowemu mięsu mówię stanowcze NIE ;)
Ale opierdzielić krakowską maczankę czy schaboszczaka zawsze :)

Przeczytałem maczetę :mamed:
Tatara jadłem raz w życiu, już porządnie porobiony, ale wydawała się dobra! Dlatego trzeba spróbować drugi raz.

EDIT:
Puczi-jeśli zapisze się za dużo głów to się knajpę zmieni na większą. Nie ma co się przywiązywać

Szanuję.
 
1. midern (hala + zlot później)
2. Comber (zlot)
3. Bęben - just zlot
4. Dubertowa (hala + zlot później)
5. Voranek
6. Doozy&Grooby (hala + zlot później)
7. Cloud + Duubertowa
8. PaweLisu
9. Vic3k
10. Baasteek
11. Maras (only zlot, chlanie w chuj)
12. Over - nie wiem o której wpadnę i na ile, ale na bank się pojawię :D
13.Jacques
14. masu
15. mat (22 minimum raczej, mam nadzieje, ze maja w tej knajpie dobra herbate)
16. Gienek plus jego żona i jej kumpela (dobra dupeczka) i kumpel (only zlot) (+3)
17. MMAkłowicz
17. Hightower - zlot
18. klimekone - zlot
19. Orest - zlot
20. respect - jeszcze nie wiem, która opcja, ale chyba tylko zlot
21. vincent - KSW+zlot+dziewczyna (+1)
22. Jakub Bijan
23. Fan Dorin
24. Bodzio - zlot+dziewczyna (+1)
25. michi972 - zlot
26. Mateusz Smoter - zlot(?)
27. Suchar - zlot
28. DickNiaz
29. Seven25 - zlot
30. Bolt - zlot
31. Calo (?)
32. d-amian-enp - zlot (wstępnie)
33. Kapitam Ameryka - KSW+zlot
34. Mes_ - zlot
35. Puczi - zlot
36. husarz - zlot(?)
37. Murcia - zlot
38. karol18185 - (?)
39. Nameless - zlot
40. CharlesBronson - zlot(?)
41. Zioło Dziekan - (?)
42. Perfumiarz- (?)
43. SCStunner- (?)
Widzę, że przy numerze 17 nie ma znaku zapytania (i słusznie!), ale na wszelki wypadek potwierdzę - przyjeżdżam na zlot :beer:
 
Widzę, że przy numerze 17 nie ma znaku zapytania (i słusznie!), ale na wszelki wypadek potwierdzę - przyjeżdżam na zlot :beer:
Nawet Cię nie oznaczałem, bo złożyłeś wcześniej deklarację i przysięgłeś, że jeśli nie przyjedziesz, to zostaniesz weganinem, więc byłeś moim pewniakiem :)
Nawiasem mówiąc - @Slater zarejestrował się tu w końcu, czy w ogóle odpuścił tematy zlotów i MMA? :)
 
Nawet Cię nie oznaczałem, bo złożyłeś wcześniej deklarację i przysięgłeś, że jeśli nie przyjedziesz, to zostaniesz weganinem, więc byłeś moim pewniakiem :)
Nawiasem mówiąc - @Slater zarejestrował się tu w końcu, czy w ogóle odpuścił tematy zlotów i MMA? :)
Z tego co wiem regularnie przegląda główną (:benny:) i w ten sposób trafia na komentarze do newsów, ale do Hajd Parków, tematów zlotowych itp. raczej nie zagląda. W Krakowie wtedy będzie, nawet z kumplami kupili bilety na galę, ale nie wiem czy się pisze na zlot. Szczerze mówiąc, jeszcze nie pytałem :lol:
 
Kurde, lista jeszcze nie powstała, a już się wykrusza. Szkoda, liczyłem na Ciebie.
No niestety zycie rodzinne nie pozwala. Jak tylko będzie następny zlot w krk to będę się starał przyjechac i to nie tylko na popijawe ale również na "gościnne występy" w Cohones Fajt Klab
 
No niestety zycie rodzinne nie pozwala. Jak tylko będzie następny zlot w krk to będę się starał przyjechac i to nie tylko na popijawe ale również na "gościnne występy" w Cohones Fajt Klab
Tym razem nie, bo mam inne zajęcia, ale przy następnej okazji mogę nawet przed gale zorganizować. Ba można by pasy rozdać
 
Do mnie można dopisać znak zapytania. Nie wiem, czy zniosę kolejne 2 dni wyrwane z kalendarza.
 
To w ogóle jest jakas sensowna gala to UFC? Ja rozumiem siedziec dla Asi ale biedować do rana dla jakichś karłów, kiedy Kazimierz tyle atrakcji oferuje?
 
Back
Top