WALNY ZLOT COHONES: KSW37 + UFC (oficjalny temat + lista)

dobra, chuj, raz sie zyje
1. midern (hala + zlot później)
2. Comber (zlot)
3. Bęben - just zlot
4. Dubertowa (hala + zlot później)
5. Voranek
6. Doozy&Grooby (hala + zlot później)
7. Cloud + Duubertowa
8. PaweLisu
9. Vic3k
10. Baasteek
11. Maras (only zlot, chlanie w chuj)
12. Over - nie wiem o której wpadnę i na ile, ale na bank się pojawię :D
13.Jacques
14. masu
15. mat (22 minimum raczej, mam nadzieje, ze maja w tej knajpie dobra herbate)
16. Ja plus moja żona jej kumpela (dobra dupeczka) i kumpel (only zlot)
 
@mat śpiący grzecznie w foteliku nie wymaga pilnowania ale jak tam już chcesz :wink:


Stawiam, ze łacznie zjawi sie z 60 osob
Ta sala, gdzie siedzimy od początku, może pomieścić ok. 40-40kilka osób
Gość mówił z doświadczenia, że po KSW pozawijają się ludzie, więc spokojnie znajdzie się miejsce dla przybyszów z Taurona, no i nawet da się wygospodarować którąś z sal raczej, w razie potrzeby. Spróbuję tam podskoczyć w tygodniu, żeby ogarnąć własnoocznie.
 
Jeśli ktoś jest z okolicznych wiosek po stronie północnej mogę pozbierać towarzystwo. Na pks/pkp też odstawić ok. 1-2 w nocy.
 
Dobra miejscówka, jak teraz patrzę to będziemy mieć z Grubym 1km z naszego hotelu.

W ogóle jest ktoś w Krakowie od piątku (nie licząc miejscowych)? Ważenie czy jakieś piwko w piątkowy wieczór?
 
W ogóle jest ktoś w Krakowie od piątku (nie licząc miejscowych)? Ważenie czy jakieś piwko w piątkowy wieczór?

Ważenie jak najbardziej ale co do wieczora to jeszcze nie wiem. Ze swoimi znajomymi dawno się nie widział wiec bede pewnie z nimi siedział

Ciekawe czy ważenie bedzie tak jak ostatnio - 18:00
Po zmianie reguł KSW bedzie pewnie robiło pózniej wage dla publiczności
 
Teraz będę sprawdzał na swojej skórze powiedzenie "można się bawić bez alkoholu".

Tak juz dawno mnie zastanawiało, jak chłopaki pisały, że masz mocną głowę. To chyba od zlotu z Wojkiem, a potem przez Chorwację jakoś plota poszła. Widzac Twoją posturę , Waść oraz czytając co na dwóch osttnich imprach żeś odjaniepawlał, to albo Ci juz wątroba siada, albo wcześniej robiłes fejk toasty pod mineralkę :deniro:
 
Ja w piątek jestem na mieście. Niby andrzejki ale mogę się zdzonić to zobaczymy.
 
Tak juz dawno mnie zastanawiało, jak chłopaki pisały, że masz mocną głowę. To chyba od zlotu z Wojkiem, a potem przez Chorwację jakoś plota poszła. Widzac Twoją posturę , Waść oraz czytając co na dwóch osttnich imprach żeś odjaniepawlał, to albo Ci juz wątroba siada, albo wcześniej robiłes fejk toasty pod mineralkę :deniro:
Fejk toasty pod mineralkę robiłem, wydało się.
 
Back
Top