Walka zawodnika z jedną ręką : Nick Newell vs Denis Hernandez - XFC 15

Nawet wygrał... i to w świetny sposób!



Szacun



Wszystkie zwycięstwa ma w pierwszej rundzie o.O
 
Przech*j.



Ktoś orientuje się coś więcej na jego temat?


Ciekawią mnie regulacje z komisji stanowej, zgoda lekarzy i czy ...mógłby nawet wystąpić w UFC. Jeśli ostatnia część pytania była głupia, to przepraszam, jestem po prostu tym zaintrygowany.
 
Zwróćcie uwagę na tabelkę z danymi antropometrycznymi na początku filmu. Gość bez ręki ma większy zasięg niż jego przeciwnik!
 
Nie powinno być takich walk imo.


Dlaczego nie? Gość sam zgadza się na zasady panujące w klatce, jest zdrowy umysłowo, a brak ręki napewno mu w tym tylko przeszkadza. Dla mnie naprawdę wielki szacunek.
 
^^ nie odpowiadajcie mu, proszę. Czemu,?? Bo to Antek. Zaraz zada kilka pytań z serii , czy ktoś bez nogi miałby szanse :-)



Ps. Ale i tak Cię Antoś lubię :-)
 
@kaczka41 Może to jest tak że jak ktoś nie ma ręki to jednak ma większe szanse niż ktoś z ręką? A to dlatego że trudno mu założyć balache :-).
 
:-):-):-)



211uwe8.jpg




4smwd5.jpg
 
Szacunek za determinacje ale jak juz to powinien walczyc z ludzmi z podobnie wygladajacy.Jak mu zalozyc balache na druga reke? Ma tylko jedna,wiec juz ma o 50% wieksza przewaga.Niedlugo zaczna walczyc z ludzmi bez glowy i co wtedy z technikami duszen? : P
 
meru, dostales sie do faktu szybciej niz kokos, to go pewnie zesmucilo strasznie xD
 
a dla mnie nie - to jest MMA - a jego styl to "jednoręki bandyta" :]. Jak pisałem na mmavideos - równie dobrze, można się czepiać łokci JJ bo łatwiej mu się nimi posługiwać niż np Nelsonowi :D
 
Back
Top