Walka pełna fauli. Denis Załęcki wyszedł z klatki i nie chciał walczyć z Danielem Omielańczukiem

A ja bym obejrzał walkę Muran vs Załęcki o pas przegrywa pozera.
Muran chwalił się przeszłością kibolska Śląska Wrocław
Muran chyba jednak za stary dla Denisa, przegrał przecież z samym Cesarzem... z którym to nawet Denis wygrywa łatwo...
 
Niestety, Szpilka stracił cały swój urok. Kiedyś nie umiał się bić ale dawał zajebisty lol-content swoim zachowaniem i tekstami, a teraz dalej nie umie się bić i jest nudny.
Po prostu chyba wydoroślał, 34 lata na karku, lepiej późno niż wcale, bo jak widzę 44 letniego Najmana na tych konferencjach to śmiech mnie ogarnia, ale pewnie większość jest robiona pod publikę, dla rozgłosu i wyświetleń, a Szpila to był jednak natural w tych akcjach. :boss:
 
Znalazione w internecie o naszym bohaterze , jego zasadach, sztywności prawilności. Chyba jak byl w Gdańsku na gali, gdzie Szelige z Gleba popykali, to musial pozniej uciekac w asyscie policji, bo Gdańszczanie chcieli wziac srogi odwet. A tu wklejam : ,,Przecież już śp. RYBAK go wyjaśnił. Jak z Gdańskiem bez sprzętu się ugadał, a wyjął nagle co wyjął i pokiereszował gościa, za to mają zakaz wjazdu do Gdańska, a ten gostek w szpitalu wylądował i Denisek z własnej gali spierdalał potem jak go ganiali... ''
 
Po prostu chyba wydoroślał, 34 lata na karku, lepiej późno niż wcale, bo jak widzę 44 letniego Najmana na tych konferencjach to śmiech mnie ogarnia, ale pewnie większość jest robiona pod publikę, dla rozgłosu i wyświetleń, a Szpila to był jednak natural w tych akcjach. :boss:

Albo raczej Wasilewski mu powiedział w cztery oczy, że poważna kasa w boksie się skończyła i Szpilka będąc de facto w kwiecie wieku sportowca był zmuszony zastanowić się nad życiem po życiu. Obniżenie standardów do KSW to już wypadkowa bokserskiego rozbicia.
 
Po prostu chyba wydoroślał, 34 lata na karku, lepiej późno niż wcale, :boss:
Mi się wydaje, że te wpierdole od Wildera, Kownackiego, Chisory zmusiły go do porzucenia pierdololo o dojechaniu każdego, bo nie bronił się postawą w ringu. Stał się niewiarygodny z postawą Bad Boya. Za to owy bed boj Załęcki, jest po prostu odklejony w chuj i brnie w jakąś narracje z wsadzaniem kutasów do odbytów, chociaż prezentuje ciągłą żenadę podczas walk. Sterydy i inne środki zrobiły totalny kisiel we łbie, w już niezbyt lotnym gościu.
 
Mi się wydaje, że te wpierdole od Wildera, Kownackiego, Chisory zmusiły go do porzucenia pierdololo o dojechaniu każdego, bo nie bronił się postawą w ringu. Stał się niewiarygodny z postawą Bad Boya. Za to owy bed boj Załęcki, jest po prostu odklejony w chuj i brnie w jakąś narracje z wsadzaniem kutasów do odbytów, chociaż prezentuje ciągłą żenadę podczas walk. Sterydy i inne środki zrobiły totalny kisiel we łbie, w już niezbyt lotnym gościu.
Przecież te nokauty są topowe. Po strzale Wildera prawie z butów go wyrwało a przyspieszenie kątowe szczęki zbliżyło sie do pierwszej prędkości kosmicznej
Opuszczone rece i głupia mina jak Kownacki leje Szpilmana są klasyka kabaretu. A jak patrzę jak Chisora go bije na linach to az mnie samego boli..
Nejmen to legenda internetowego pierdololo, lubię chłopa oglondac na sparingach z workiem i ten jego tors pirata i cycki piramidki ;-) kwintesencja tenzyzny i menskosci…
Penis Zalecki wymyka się wszelkim klasyfikacjom .. inteligencja ? Ujemna rzekłbym. Nejmen to erudyta przy Penisie Denisie.
Dokładnie kutas w odbycie to wszystko co można o nim napisać
 
F9wK7mIXQAAr2-p.jpg
 
@Drzewo walił konia na kadrze bo mówił zwyrol jeden ze jednym strzałem nokautuje krowę.

Co śmiecicie się z niego że by se rękę połamał a tu takie zaskoczenie
 
Może jutro się dowiemy?

Może ktoś z dzwoniących zapyta o aferę końska ale Git i tak nie odpowie. Boras za to ma koncie aferę tajską, też związaną z kutasami.

Edit a jednak nikt nie zapyta, bo tu już telefonów nie będzie. Boras miękka faja.
 
Last edited:
Sędzia służy organizacji, więc to służba, więc w kryminale ma pogrypsowane i jest chuj do dupy, ale nie będę o tym przewijał już, bo to sprawa wyższej rangi, jak ktoś jest z klimatu to wie co jest pięć i składam protest i mam wyjebane jaja.

Czy składanie protestu nie jest równoznaczne z byciem konfidentem?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.
 
Back
Top