Walka pełna fauli. Denis Załęcki wyszedł z klatki i nie chciał walczyć z Danielem Omielańczukiem

Penisa to jeszcze urządzą koledzy z Torunia. Zachowuje się jak jakiś jebany bananowiec tylko, że nie dostał za darmo hajsu od starego tylko szacunek. Dawno poszedłby do wora gdyby nie jego ojciec. Pruje się przed kamerami jak stary sweter, nie zdziwię się jak skończy na glebie, za ściągniętymi gaciami i z kijem od miotły w dupie do tego nagrany na telefonie.
 
Wkurzony Załęcki składa protest. Ależ skandal na Clout MMA :lol: :confused::facepalm:

:roberteyeblinking::benny::waldeklaugh:
 
Wkurzony Załęcki składa protest. Ależ skandal na Clout MMA :lol: :confused::facepalm:

:roberteyeblinking::benny::waldeklaugh:
Jego ojciec do porodówki powinien złożyć protest :mjsmile:
 
Penis Jajęcki to jedna z sytuacji, gdy aborcja powinna być nie tylko legalna, ale wskazana i refundowana. Niestety, jest na nią o 20 kilka lat za późno.

Git sztywny kurwa jak chuj w dupie XD
A wczesna eutanazja wchodzi w grę?
 
387335447_707650487579534_781738072487287821_n.png


poprosiłem ziomka o taki oto fanart
 
Labryga lubi jak sie go rucha w morde, Szpilka trzymal typa za kutasa i walil mu konia, Labryga i Szpilka sie ruchaja w dupy XD

jezu jak ja bym chcial, zeby ktos jego pokroju go zlapal, najlepiej w znany mu sposob - w grupie, no i dojebali go tak, zeby poplakal sie ze strachu i pokazal te swoje sztywne zasady, ofc wszystko nagrane
@update
F9szFDaW8AAAwMY
 
Labryga lubi jak sie go rucha w morde, Szpilka trzymal typa za kutasa i walil mu konia, Labryga i Szpilka sie ruchaja w dupy XD

jezu jak ja bym chcial, zeby ktos jego pokroju go zlapal, najlepiej w znany mu sposob - w grupie, no i dojebali go tak, zeby poplakal sie ze strachu i pokazal te swoje sztywne zasady, ofc wszystko nagrane
@update
F9szFDaW8AAAwMY
A z czego słynny jest Labryga? Skąd on się wziął w tych freakach?
 
Back
Top