walka floyd vs conor

marcinos

Bellator
Middleweight
Siemanko, w zwiazku, z duza iloscia typow na conora, stawiam zakladzik z kazdym chetnym, 0,7 czarnego walkera w grze, ja oczywiscie stawiam na floyda, mamy juz zaklad z @Remzo, ktos chce dolaczyc?
 
Siemanko, w zwiazku, z duza iloscia typow na conora, stawiam zakladzik z kazdym chetnym, 0,7 czarnego walkera w grze, ja oczywiscie stawiam na floyda, mamy juz zaklad z @Remzo, ktos chce dolaczyc?

Bałem się, że zapomniałeś. Nie będę musiał cię potem po forum szukać. :deniro:
 
haha mam nawet screena, nie martw sie, naprawde honorowy jestem, jesli wygrasz, na 2 dzien pojdzie kurier pod adres jaki podasz.

I to mi się podoba. Wygram czy przegram nie ważne, przynajmniej będą dodatkowe emocje i więcej zabawy.
 
I to mi się podoba. Wygram czy przegram nie ważne, przynajmniej będą dodatkowe emocje i więcej zabawy.
i tez to lubie, chetnie wypije ze przegrana conora, ale rownie chetnie wysle ci butle na swietowanie wygranej conora.
 
Siemanko, w zwiazku, z duza iloscia typow na conora, stawiam zakladzik z kazdym chetnym, 0,7 czarnego walkera w grze, ja oczywiscie stawiam na floyda, mamy juz zaklad z @Remzo, ktos chce dolaczyc?
Ale zwariowany bet!
Ja też stawiam na Floyda i co teraz? W przypadku jego wygranej będziemy sobie wysyłać w 50 osób na zmianę Johnnie Walkera? :lol:
 
@Remzo
"
Mistrz WBO w wadze średniej Billy Joe Saunders (24-0, 12 KO) jest tak pewny zwycięstwa Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) nad Conorem McGregorem, że gotowy jest postawić na to własne życie.

Do wielkiej konfrontacji najlepszego boksera ostatnich lat z mistrzem UFC dojdzie 26 sierpnia w Las Vegas.

- McGregor przegra w ciągu pięciu rund, jestem tego tak pewien, że pozwoliłbym chirurgowi, by wyciął mi serce i podtrzymywał je przy życiu. A gdyby mój typ się nie sprawdził, to niech wbiją w nie nóż - stwierdził Saunders."

haha dobrze, ze my polecielismy lajtowo z zakladem.
 
@Remzo
"
Mistrz WBO w wadze średniej Billy Joe Saunders (24-0, 12 KO) jest tak pewny zwycięstwa Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) nad Conorem McGregorem, że gotowy jest postawić na to własne życie.

Do wielkiej konfrontacji najlepszego boksera ostatnich lat z mistrzem UFC dojdzie 26 sierpnia w Las Vegas.

- McGregor przegra w ciągu pięciu rund, jestem tego tak pewien, że pozwoliłbym chirurgowi, by wyciął mi serce i podtrzymywał je przy życiu. A gdyby mój typ się nie sprawdził, to niech wbiją w nie nóż - stwierdził Saunders."

haha dobrze, ze my polecielismy lajtowo z zakladem.

::clintdis::niektórzy są zbyt pewni swego:deniro:
Ale fakt, dobrze, że my tylko o flachę się założyli.
 
Z Różalem się pozakladajcie, i wymieniajcie adresami.
Ułatwicie mu zadanie w przyszłości :) bo pretekst pewnie jeszcze nie raz się znajdzie ::duszenie:::kis:
 
Back
Top