Waga ciężka z nowym systemem antydopingowym

Kurczę no a w olimpijskim podnoszeniu ciężarów jest mega system kontroli i wszyscy są nadal duzi i biją rekordy. Chłopaki z hw też to jakoś obejdą i znów będzie widowiskowo. Może zróbcie ankietę na Cohones czy wolimy oglądać walkę flaków czy mięśniaków na koksie
Oczywiście, że miesniakow na koksie.
 
Kurczę no a w olimpijskim podnoszeniu ciężarów jest mega system kontroli i wszyscy są nadal duzi i biją rekordy. Chłopaki z hw też to jakoś obejdą i znów będzie widowiskowo. Może zróbcie ankietę na Cohones czy wolimy oglądać walkę flaków czy mięśniaków na koksie
Powstaną obozy przygotowawcze na drugim końcu świata gdzie tak jak w ciężarach.
Staryj Oskoł byłby Idealnym miejscem :wink:
 
Kurczę no a w olimpijskim podnoszeniu ciężarów jest mega system kontroli i wszyscy są nadal duzi i biją rekordy. Chłopaki z hw też to jakoś obejdą i znów będzie widowiskowo. Może zróbcie ankietę na Cohones czy wolimy oglądać walkę flaków czy mięśniaków na koksie
Mięśniaków na koksie oczywiście.
JDS jakiś nie swój zero kombinacji zero agresji(brak teścia?), niedługo się bedą głaskać w klatce chłopaki. Dobrze, że Reem to skończył :D
 
HGH jest niemal niewykrywalne ale drogie, co bogatsi przywalą jakieś inhibitory miostatyny czy inny wynalazek do którego mało kto ma dostęp i nici z takiej polityki top5-10 bedzie na cyklu a reszta forma jak flaki z olejem. Jalby zalegalizowali koks to niewiele by sie zmieniło być moze w ogóle w MMA nie walą takich dawek jak w kulturystyce bo duża masa im nie służy za bardzo.
 
Właśnie sobie uświadomiłem, że przed walką Conor Aldo ktoś tam wrzucał "Nova Uniao po zaostrzeniu testów - poza Brazylią 0-8" no i jest 0-9 :D Ja pierdolę :D
 
Nie wiem, zobaczymy :D Tak samo jak zdaję sobie sprawę że ewentualne odstawienie koksu nie sprawiło że Aldo magicznie padł po 13 sekundach, ale rozbawiła mnie ta sytuacja :D
 
No i dzieki antydopingowej polityce niedlugo KSW > UFC :crazy: .

No właśnie raczej nie, bo w Polsce będziemy oglądać elektrycznego kocura, a tylko przejdzie do UFC to będzie wyglądał jak Bonus BGC po odstawieniu :D No i oczywiście pewnie wróci do KSW, zwalą wszystko na trenerów, że to nie ten sam zawodnik dostawał bęcki w UFC bo sztab szkoleniowy zły :D
 
Dzięki @defthomas za obiektywizm, bo zawsze tylko Ali doczekiwał się zdjeć z wagi i tych tendencyjnych porownań, a nowe zasady odbiły się na wszystkich. Dobrze, że jest jeszcze w tej branży rzetelność! :beer:
 
Back
Top