Ważne info odnośnie KSW Extra

Sajd

Ground Game
16c1ba9.png




:-)
 
Janisz pojechał chyba z ramienia Polskiego Radia. Dla mnie szkoda ,że go nie będzie.
 
Powiem Wam, że i tak wolę go słuchać z komentatorki niż jak przemawia widzieć i słyszeć lub gdy ma powiedzieć coś sensownego. wolę już jak opisuje co widzi, zwłaszcza, gdy zwykle komentuje emocjonującą walkę i to jest najważniejsze wtedy dla mnie ;)



Postępy chyba jednak robi pewne...już lepiej go "hodowac" niż by dali kogoś nowego kto by zaczynał od zera, bo raczej na dwóch komentatorów klasy i wiedzy Jurasa ciężko liczyć...No i ogólnie umie nie psuć emocji związanej z pojedynkiem, żyć nieco tym mimo, że nie do końca się na tym wszystkim zna.
 
Lucifer







to wiem, ale chcialem sie dowiedziec czegos wiecej ;D Ale dla mnie wazne ze bedzie komentowal Juras :)
 
Moim zdaniem Garnys jest bardzo słabym komentatorem. Janisz jako osoba opisująca to co się dzieje się sprawdza, a Juras dopełnia go jako ekspert. Nie wiem jak to będzie wyglądało z duetem Garnys/Juras.
 
Z Janiszem to jak ze Szpakowskim. Czasami walną głupotę, ale bez nich to nie to samo :-)
 
Garnys nie jest taki zły pamietam walke jurasa chyba z carmontem jak juras stracił przytomność a garnys krzyczał do sedziego "obróć go ku##a" xD jak to mówi robercik nie ma lipy
 
Sory, ze nie w temacie, ale zna ktos moze wykonawcow i tematy kawalkow, przy ktorych wychodzili Mestre i Crauford?



Z gory dzieki, pozdro.
 
Back
Top