W brakującej walce na KSW w Londynie wystąpi... Popek

Podobno to jest ściema z tym, że nie może wjechać do kraju, taki chwyt marketingowy który wyszedł cholera wie skąd ;) Przecież w Unii Europejskiej można ściągnąć przestępcę bez problemu, tym bardziej że Popek jest rozpoznawalny.
 
@Maestro08 masz pewnie rację tym bardziej że jest w Polsce specjalna grupa - Łowcy Cieni z CBŚ którzy wyłapują gości w różnych krajach tak więc takiego Popusia by zgarnęli nawet nie wysilając się zbytnio. Dziwna sprawa i dla mnie też może to być ściema.
 
@Maestro08 masz pewnie rację tym bardziej że jest w Polsce specjalna grupa - Łowcy Cieni z CBŚ którzy wyłapują gości w różnych krajach tak więc takiego Popusia by zgarnęli nawet nie wysilając się zbytnio. Dziwna sprawa i dla mnie też może to być ściema.

,,Znajomego'' z osiedla ściągnęli z Irlandii, bo coś skrobnął na FB ;) a poszukiwany za nic strasznego nie był, jakaś pierdoła, dlatego nie chce mi się wierzyć w to wszystko.
 
Prawilne zrodla podaja, ze Popek nie moze wrocic do kraju poniewaz jest scigany przez bylych wspolasow.
 
Back
Top