W brakującej walce na KSW w Londynie wystąpi... Popek

Kur**, skąd Wy znacie teksty takich piosenek :-/

Ale Popka jeśli się ogarnie chętnie bym widział jeszcze w jakichś walkach. No, ale KSW? Jak wolą :)
 
Także zapraszamy 31 Października do Londynu wszystkich prawdziwych Albańczyków nie żadnych podrabiańców. Król Albanii potrzebuje waszego dopingu, macie roz....ć żywiołowym dopingiem całą Wembley Arenę :lol:
Kto dla Popka ?
a) Najman
b) Bazelak
c) Waluś
d) Hardkorowy Koksu
 
Także zapraszamy 31 Października do Londynu wszystkich prawdziwych Albańczyków nie żadnych podrabiańców. Król Albanii potrzebuje waszego dopingu, macie roz....ć żywiołowym dopingiem całą Wembley Arenę :lol:
Kto dla Popka ?
a) Najman
b) Bazelak
c) Waluś
d) Hardkorowy Koksu
Bazelak jest wypromowany na angielskiej scenie :lol:
 
Popek vs Bazelak, prawdziwe gangsterskie starcie!!! 10razy lepszy freakfight niz Saleta Najman. Jaaaaaram sie!!! hehe
 
Cały czas robicie hype i fejm temu śmieciowi popusiowi, co nawet nie zasługiwał na narodziny. PO CO? Ja się pytam, po co?
 
Przecież występ Popka na KSW w Londynie wcale nie jest taki nieprawdopodobny. Ja nie bede wcale zaskoczony. Takie zestawienie Popek vs. jakiś debiutujący angol napewno przyciągnie sporo widowni, zwłaszcza że ten Gang Albanii z Popkiem robią furore.
 
pytam z ciekawosci, co on Ci zrobil, ze go tak osobiscie nienawidzisz?
była taka historia, wiesz, że ten kawałek skóry z twarzy co sobie Pop wyciął przy scarefacingu, podrzucił jakiemuś gostkowi bodajże do hamburgera, a ten opierdolił ze smakiem (tak wiem słaba akcja). może to o to lata?
 
była taka historia, wiesz, że ten kawałek skóry z twarzy co sobie Pop wyciął przy scarefacingu, podrzucił jakiemuś gostkowi bodajże do hamburgera, a ten opierdolił ze smakiem (tak wiem słaba akcja). może to o to lata?
Faceburger. Fakeburger
 
Wątpię w to, że trzymaliby taką "petardę" na otwarcie undercardu czy tam na pierwszą walkę gali po prostu. Chyba, że ma być przeciwnikiem Gamera... Post Wojka zresztą i tak oznacza, że występ Popa na KSW można sobie wsadzić między bajki...
Kur**, skąd Wy znacie teksty takich piosenek :-/
Mam to samo, tzn. nie znam tych tekstów, ale bardzo mi z tym dobrze.

:bayan:
 
hera koka gora siana to borixon alibaba trzech kowboi w workiem siana napierdalaja do rana! war popek!
 
Jak mawiał pan Popiołek; koniec świata, Taran obrońcą ortodoksji na kojones a jeszcze niedawno Mrozowski był tutaj linczowany za wrzutki o popkopodobnych na swojej stronie.
 
Back
Top