VLOG - Siłownia UFC

Nie. Jest to jeden z odcinków serii jakiegoś faceta kręcącego vlogi gdzie pokazuje "Życie w Californii". Pozdrawiam
 
Przydało by się takie centrum u mnie w okolicy, bo chyba w Polsce nie ma tak zajebiście wyposażonych siłowni czy jak to nazywać.
 
e tam. Centrum rozrywki na zasadzie karuzeli. Jak masz czas wolny żeby tam poćwiczyć to zazwyczaj jest wuchta wiary i nie ma gdzie wcisnąć butelki z wodą. Na maszynach najgorsze efekty, popytajcie starszych ludzi a nie Burnejki na tubie.
 
Moim zdaniem fajna sprawa, w Polsce brakuje takich dużych centrów sportowych. Wyciągi i maszyny do cardio dla ludzi którzy stanowią podstawową grupę klientów siłowni, czyli odchudzających się i pakujących, ale do tego jakiś zakątek gdzie byłyby jak na filmiku opona, sznury, ale też kettlebelle, worki, manekiny, gumy zapaśnicze, liny do podciągania i wszystko, czego potrzeba trenującym SW.
 
Wow, maryjan dosłownie zmienił kolor u mnie po odświeżeniu, bo dopiero obejrzałem. Wchodzisz i chcesz ćwiczyć, a kur...do klatki poobijać się o siatkę to bym wbiegł od razu ;-) Cud miód, ale ja mam worek, ławkę kilkufunkcyjną ,wystarczające obciążenie i to w swoim pokoju wszystko, nie jest źle :D
 
ee tam. Dużo bajerów i tyle.



mi tam wystarcza moja osiedlowa siłownia, do tego drążek.







Ten kącik fighterów(opona, liny i inne gadżety) fajny - tego rzeczywiście nie ma u nas - choć coraz więcej klubów MMA ma swoje mini siłownie z odpowiednim sprzętem, ale poza tym to nic specjalnego oprócz tego, że się świeci wszystko i że obrandowana przez UFC cała sala :)
 
Dla Mnie piękna sprawa od strony czysto komfortowej...0 kolejek do sprzętu, każdy ciężar dostępny od ręki, hantle nawet bez dokładania/odejmowania ciężaru, wygodne talerze, wszystko najwyższej jakości, opisane jak dla dziecka, nie trzeba pytać trenera prawie o nic, innowacyjny sprzęt, sprzęt pomiarowy, dla Mnie cudeńko...i maszyna która pomaga spalić 20kcal/1min...



Najdroższy klub fitness w stolicy jaki znam to 180pln/m-ąc za karnet open. Oczywiście są krty benefit, multisport itd więc można taniej ogarnąć albo podpisac umowę na rok i wtedy wychodzi 100pln/m-ąc i jest to jedna jak nie najlepsza sieć siłowni(Pure) ale przy UFC Gym to pikuś.
 
Tyle, że było to w nocy nagrywane. Nie wiem czy potrzebne jest aż tyle sprzętu, żeby był go nadmiar czy faktycznie takie potrzeby uczęszczających tam ;-) No, ale można trenować w nocy skoro nie zamykają:)
 
Duża siłownia -> dużo ludzi się zmieści -> nie będą się niosły plotki, że "w godzinach szczytu to tłok jak cholera" -> dużo klientów i wszyscy zadowoleni. Tak ja to widzę a już trochę przesiedziałem na różnych siłowniach.
 
No takie odczuwałem wrażenie, że niczego za ch...nie może dla nikogo zabraknąć...nawet jakby wszyscy wpadli akurat biegać...albo machać sztangielkami. Tylko klatka jedna + siatka pod ścianą ;)
 
Nie ma co gadać, absolutny nokaut. Do tego jeszcze fajny klimat UFC, Arm Bar;], gym dla dzieci, perełka i to mają takich kilka, 4 tylko w Californi, niebawem otwierają w NY tylko ceny sie nie moglem doszukać ale jakby przyje*ali 100$ to bym sie nie zdziwił...
 
http://www.bloodyelbow.com/2013/1/7/3847106/ufc-buys-la-boxing-gym-chain
 
zajebista siłka,motywacja do treningu by była spotengowana do 50% więcej,aż chciało by sie żyć :)
 
Back
Top