VLOG - Siłownia UFC

panpan

KSW
Lightweight
Nie. Jest to jeden z odcinków serii jakiegoś faceta kręcącego vlogi gdzie pokazuje "Życie w Californii". Pozdrawiam

Wujek

KSW
Featherweight
Przydało by się takie centrum u mnie w okolicy, bo chyba w Polsce nie ma tak zajebiście wyposażonych siłowni czy jak to nazywać.

maryjan

Bellator
Bantamweight
e tam. Centrum rozrywki na zasadzie karuzeli. Jak masz czas wolny żeby tam poćwiczyć to zazwyczaj jest wuchta wiary i nie ma gdzie wcisnąć butelki z wodą. Na maszynach najgorsze efekty, popytajcie starszych ludzi a nie Burnejki na tubie.

Keylock

Bellator
Lightweight
Moim zdaniem fajna sprawa, w Polsce brakuje takich dużych centrów sportowych. Wyciągi i maszyny do cardio dla ludzi którzy stanowią podstawową grupę klientów siłowni, czyli odchudzających się i pakujących, ale do tego jakiś zakątek gdzie byłyby jak na filmiku opona, sznury, ale też kettlebelle, worki, manekiny, gumy zapaśnicze, liny do podciągania i wszystko, czego potrzeba trenującym SW.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Wow, maryjan dosłownie zmienił kolor u mnie po odświeżeniu, bo dopiero obejrzałem. Wchodzisz i chcesz ćwiczyć, a kur...do klatki poobijać się o siatkę to bym wbiegł od razu ;-) Cud miód, ale ja mam worek, ławkę kilkufunkcyjną ,wystarczające obciążenie i to w swoim pokoju wszystko, nie jest źle :D

raphaelius

EFC Africa
Bantamweight
ee tam. Dużo bajerów i tyle.

mi tam wystarcza moja osiedlowa siłownia, do tego drążek.

Ten kącik fighterów(opona, liny i inne gadżety) fajny - tego rzeczywiście nie ma u nas - choć coraz więcej klubów MMA ma swoje mini siłownie z odpowiednim sprzętem, ale poza tym to nic specjalnego oprócz tego, że się świeci wszystko i że obrandowana przez UFC cała sala :)

M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Dla Mnie piękna sprawa od strony czysto komfortowej...0 kolejek do sprzętu, każdy ciężar dostępny od ręki, hantle nawet bez dokładania/odejmowania ciężaru, wygodne talerze, wszystko najwyższej jakości, opisane jak dla dziecka, nie trzeba pytać trenera prawie o nic, innowacyjny sprzęt, sprzęt pomiarowy, dla Mnie cudeńko...i maszyna która pomaga spalić 20kcal/1min...

Najdroższy klub fitness w stolicy jaki znam to 180pln/m-ąc za karnet open. Oczywiście są krty benefit, multisport itd więc można taniej ogarnąć albo podpisac umowę na rok i wtedy wychodzi 100pln/m-ąc i jest to jedna jak nie najlepsza sieć siłowni(Pure) ale przy UFC Gym to pikuś.

Born2kill

UFC
Heavyweight
Tyle, że było to w nocy nagrywane. Nie wiem czy potrzebne jest aż tyle sprzętu, żeby był go nadmiar czy faktycznie takie potrzeby uczęszczających tam ;-) No, ale można trenować w nocy skoro nie zamykają:)

Keylock

Bellator
Lightweight
Duża siłownia -> dużo ludzi się zmieści -> nie będą się niosły plotki, że "w godzinach szczytu to tłok jak cholera" -> dużo klientów i wszyscy zadowoleni. Tak ja to widzę a już trochę przesiedziałem na różnych siłowniach.

Born2kill

UFC
Heavyweight
No takie odczuwałem wrażenie, że niczego za ch...nie może dla nikogo zabraknąć...nawet jakby wszyscy wpadli akurat biegać...albo machać sztangielkami. Tylko klatka jedna + siatka pod ścianą ;)

M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Nie ma co gadać, absolutny nokaut. Do tego jeszcze fajny klimat UFC, Arm Bar;], gym dla dzieci, perełka i to mają takich kilka, 4 tylko w Californi, niebawem otwierają w NY tylko ceny sie nie moglem doszukać ale jakby przyje*ali 100$ to bym sie nie zdziwił...

Kazuya

Brutaal
Super Heavyweight
zajebista siłka,motywacja do treningu by była spotengowana do 50% więcej,aż chciało by sie żyć :)