Vitor Belfort - The Lion

Puczi

Dobry człowiek
Siemanko[strike], witam w mojej kuchni[/strike].



Przedstawiam wam kolejną moją pracę - tym razem szalonego lwa z dżungli.



https://www.youtube.com/watch?v=P-1Ns24On2U



Klasycznie proszę o ocenę, propsy, hejty i wytykanie błędów :)
 
OBIECUJE, ZE JAK WROCI MI TRANSFER TO BEDZIE TO PIERWSZY FILMIK JAKI OBEJRZE!!!



na pewno duzo tescia plynie z klipu!!!
 
dobre :) jedynie co to mogłeś sobie darować niektóre momenty w kijowej jakości, ale rozumiem, że chciałeś pokazać też starsze walki Vitora
 
Baju trzymie za słowo. Chmura mówił, że odpadniesz z bandy jeśli zapomnisz.



Def - dzięki szefie, weźmiesz mnie kiedyś ze sobą na dziwki?



Kees - chciałem pokazać po prostu, że Belfort jest w sporcie od zawsze. A mimo usilnych starań nie znalazłem w lepszej jakości starszych walk. Ale ubolewam nad pixelami.
 
no no super hightlight dobrze było sobie przypomnieć Vitora dawno go nie było w octagonie
 
Niektóre sceny powtarzają się (nie mówie to o innych kątach tej samej akcji, tylko o klatka w klatke identycznych urywkach). Muza fajna, ale tak jak poprzednicy piszą oklepana. Ogólnie fajnie to wyszło.
 
Fajny motyw z pokazaniem trzech ostatnich KO po sobie pod koniec HL.



Na tym trailerze znakomicie widać, jak wpływa na przygotowanie fizyczne TRT. Niech Krzyś się cieszy, że TRT-Rex został bez oficjalnego wspomagania, bo na testosteronie Vitor mógłby mu sprawić strasznie ostre lanie.
 
Jest dobrze. Kilka drobnych uwag by się znalazło ale to takich na poziomie pro. Ale jak na fanowską robotę to :-)
 
Olos, na samej końcówce lecą anty-chronologicznie niektóre zakończenia, bo mi zabrakło już materiału. Nie jest łatwo wyciąć kilka minut akcji, a potem ją zgrać. Ale chyba nie jest źle, Mess to na przykład spropsował. Dzięki wszystkim za opinie. Muzyka może oklepana, chociaż sam nie spotkałem jej w żadnym hl mma - ale przynajmniej mam jako taką gwarancję, że nie wyciszą mi filmu, jak to było z hl Juniora i Woodkidem Irona ;)
 
Siema parę uwag ode mnie :)



- Następnym razem, jak masz jakieś ujęcie i jakąs muzykę w podkładzie to wywal to zupełnie albo zupełnie wycisz bo w kilku momentach na początku przez chwile słychać inne dźwieki, niedużo ale np. mnie to drażni :)



- Nie powtarzaj tych samych akcji, że np. leci normalnie akcja a po tym jest pokazany replay, mieszaj sobie te ujęcia (normalna szybkość i slow mo) wtedy wygląda to o wiele lepiej ;)



- Daruj sobie walki w chujowej jakości, moim zdaniem pogarsza to ogólny odbiór filmu, ja robię tak, że albo mam naprawdę dobrą jakość albo materiał do kosza.



Ogólnie film fajny, mi się podoba :) Pracuj dalej chłopie i staraj się w następnym filmie już coś grzebać przy kolorystyce ;) Baw się kontrastem, saturacją, korekcją barwną, a będzie tylko lepiej, pozdrawiam :)
 
Freakz, ale dźwięk bazowy jest wywalony zupełnie. Na 100%. Te same akcje użyłem tylko dlatego, że już zabrakło ciekawych wg akcji z walk Belforta ale części osób się spodobały. A saturacja, kontrast i temperatura obecna. Walki chujowej jakości faktycznie sobie chyba odpuszczę na przyszłość. Będę truł dupę Vorankowi, aż mi znajdzie HD :D
 
- Daruj sobie walki w chujowej jakości, moim zdaniem pogarsza to ogólny odbiór filmu, ja robię tak, że albo mam naprawdę dobrą jakość albo materiał do kosza.
A potem highlight składa się z wycinków z 4 walk. No offence :)

Robota bdb, ale jak już inni zaznaczyli - muzyka źle dobrana. Raz, że kawałek oklepany a dwa, że w ogóle nie pasuje na tło do HL tak wybuchowego niszczyciela jak Belfort.
 
Czemu Key muzyka nie pasuje? Ja jak usłyszałem SAIL rok temu dzień po walce z Rockholdem to od razu mi się skojarzyło, że się nada. Mocny bass przy nokautach jak dla mnie zawsze spoko.
 
Świetna robota.



Od siebie tylko mogę dodać, że chętnie zobaczyłbym wstawki z ważeń gdzie Vitor ostatnio bywał niesamowicie nakręcony i odcinał głowy. :-)
 
Jakim programem robisz?



Mrfreakz w Sony Vegas chyba tworzy, a Ty?



Ja czasem coś grzebałem na starym kompie na Pinnacle Studio......9 :-) ...i nadal 9-tkę używam do rodzinnych "wyrobów" . Na nowszym lapku , odpaliłem sobie 15-tkę. Znam 9-tkę , to łatwiej na wstepie. Ale mimo, że lapek mocniejszy od starucha, gdy wdobrej jakosci coś zaczynam zwalniać tempo , odwracać akcje, dodatkowo, jakieś dziwne formaty wplatać, to po chwili obraz zaczyna sie rozbiegać z dźwiekiem i hóój bombki strzelił. Panie, jak tu żyć??! :-)
 
Tsu - racja, o tym nie pomyślałem, przykładowo staredown z ważenia z Bispingiem byłby zajebisty.
Kaczka - mam drewniany komputer i sądzę, że przy Vegasie stanąłby w ogniu. Klasyczny VideoPad. Też przy zmianie tempa chuj bombki strzela, ale kontrast, saturacja itp działają dobrze, więc zastrzeżeń jakichś nie mam. Jakoś ujdzie.
P.S. GDZIE KAZUYA JA SIE PYTAM.
 
Gad demyt!!! Puczi masz moje wstawiennictwo u najwyższego :) browarka ci nie postawie bo niemam tolerancji do alko .Co do highlightu to jest świetny ale muzyka pozostaje mocno w tyle moim zdaniem zaproponowałbym tobie połaczenie z Hollywood Undead - Lion pasuje chyba znakomicie do Vitora i jego bomb.Zalecam także wstawienie tej akcji jeszcze przed ubiciem Akiyamy gdzie pod siatką dostaje kilka strzałów na twarz przysłaniając sie ręką,to jedna z najleprzych akcji przed K.O jakie widziałem
 
Back
Top