Vitor Belfort - The Lion

Z tym kawałkiem który wkleiłem wyżej oglądne z łzami w oczach i testosteron roz....li mi żyły
 
Czemu Key muzyka nie pasuje? Ja jak usłyszałem SAIL rok temu dzień po walce z Rockholdem to od razu mi się skojarzyło, że się nada. Mocny bass przy nokautach jak dla mnie zawsze spoko.
Zwyczajnie dlatego, że ten kawałek jest POWOLNY, smętny a nie z wykopem.
 
Co do highlightu to jest świetny ale muzyka pozostaje mocno w tyle moim zdaniem zaproponowałbym tobie połaczenie z Lion HU


Wątpię, ta piosenka ma nieco inną wymowę niż lanie ludzi w oktagonie. Jak ktoś rozumie angielski, to mu przekaz nie podpasuje.


Ale za propozycję Lion HU masz dużego plusa, to jeden z najlepszych kawałków z Notes from The Underground! #pjona
 
HL świetny, poza muzyką, która faktycznie powinna mieć nieco wiecej życia w sobie. Kazuya zarzucił całkiem rozsądnym kawałkiem. Jednak chwała Ci za to, że jest to Twój własny twór, że chcesz coś takiego robić i masz ku temu całkiem spore predyspozycje.
 
Być może "chamsko" podbiję, ale wróciłem właśnie z wakacji. Muzyka faktycznie hejtowana przez sporo osób, więc postaram się używać szybszych kawałków. Na następny ogień chyba pójdzie chyba metal jakiś. Dzięki za opinie.
 
Back
Top