Video: Bob Sapp vs Maro Perak - Noc Gladiatorija 6

Wynik jest olbrzymią niespodzianką =)


Kolano na głowę w parterze? Na jakich zasadach to było?


Po tej walce sądzę, że Sapp nie byłby taki zły dla Pudziana. Polak wygrałbym, a prawdopodobnie walka nie trwałaby kilka sekund...



Dzięki za wrzutę, Meru.
 
sapp jest juz skonczony. nie warto go brac dla Pudzia. ten kto przegra z sappem teraz to po prostu jest okryty hanba.
 
Nie wiem czy Sapp jeszcze dla kogokolwiek jest dobrym rywalem. Ale i tak najbardziej w tej walce zaimponował mi kolo przeskakujący przez liny w 3:37 :D
 
Prawdę mówiąc - żenada. Lecz wcale mnie to nie zdziwi, jak zobaczymy go w Polsce. Oby nie.
 
Na jutjubie i tak po wpisaniu jego nazwiska, wyskakują HL i efektowne walki, więc o dobry odbiór w Polsce nie ma się co martwić. :)
 
Trzeba być kretynem by chcieć oglądać Sappa walczącego w Polsce odkąd zaczoł robić z siebie pośmiewisko.
 
Zadziwiająco Sapp długo wytrzymał więc ten Perak okazał się mega leszczem i jeszcze jaki podniecony że wygrał hahaha.
 
Żałosna walka,mam nadzieję, że nikt jednak nie wpadnie na pomysł ściągnięcia Sappa do Polski....
 
Skoro się Perak męczył, to i Pudzian mógłby.



Wszystko wyglądałoby OK, a Sapp służyłby tylko , co najwyżej, na odbudowanie Pudziana, żeby wygrał w jakiś przekonywujący sposób.



Gorzej, jakby po takim zwycięstwie, Mariuszek ponownie zaczął się obijać.


Poza tym, zgadzam się z wami i Sappa wolę traktować jako ostateczność.
 
Sapp to teraz może co najwyżej w filmach grać, a pomyślcie sobie jakby ksw go ściągnęło i jeszcze wygrałby z Pudziao to przecież byłby koniec Mariusza.
 
Perak jak zwykle nabija sobie rekord. Ze sportowego punktu widzenia to nie potrafia sobie wyobrazic po co bierze taka walke. Pare miesiecy temu chcial walczyc ze Stojniciem, a walczy z kims takim :D



Co do Pudzian-Sapp, to jesli Polsat/KSW chca miec bezpieczna wygrana dla Kowalskich to jak najbardziej brac go, bo Pudzian by go szybciej pokonal niz Perak i gawiedz by byla zadowolona i znow owacja na stojaco :-) Choc ja w takiej walce nie widze sensu. Lepiej zeby Pudzianowski dostal kogos pokroju Thompsona.
 
Patrząc po tej walce to faktycznie nie ma szans ale z drugiej strony to nigdy nic nie wiadomo :P
 
@Matiatus



Czy ty widziałeś jak Sapp się ruszał i on miał by wygrać z Pudzianem według mnie to dobre rozwiązanie dla Pudziana
 
Jedyna osoba która może przegrac z Sappem to Pudzian :-)



Bobcio jeszcze by przeleżał dwie rundy i by były jaja ;p.Według mnie z tym Perakiem by sobie Pudzian poradził gładko jak z Najmanem.
 
ja natomiast widzę sens ściągnięcia sappa do polski.



mam nawet dwóch kandydatów do "walki":



1. marcin n. wyposażony w zabójcze lowkicki;



2. kamil b. wyposażony we wszystko co może być uznawane za zabójcze;



nie widzę natomiast organizacji, która zrealizuje takie zestawienie...
 
@Turas
Widziałem. Ale dla Pudziana to nie byłoby dobre rozwiązanie bo jakby wygrał to nie byłoby to nic szczególnego bo Sapp to teraz nie jest żaden przeciwnik, z kolei jakby przegrał to byłby to jego koniec. Dokładnie jak mówi Tar-Ellendil Bob by się położył na niego i leżał przez dwie rundy to byłby surprise :D
 
Ja mam wrażenie, że Marcin N. to byłaby antyreklama każdej gali nawet jakby walczył z królową angielską więc tymbardziej nie chciał bym go oglądać z Sappem ;)
 
heileris:



Ale zobacz jakby sie walka sprzedala :) Obaj mieli by kondycji na minute, no i po tym czasie Bob wygralby przez poddanie sie Najmana :) MMA Attack 2: Najman vs Sapp i wtedy nikt wam nie zarzuci, ze kradniecie pomysly.
 
Myślę, że tym występem Perak udowodnił, że zasługuje na walkę z Różalem.
 
Perak powinien walczyć w półciężkiej z dobrymi rywalami a nie jakieś Sappy i inne.
 
rekord to ma Perak :) a Sapp moglby Pudzia pokonac ze wzgledu na mase. walka komedia. Pudzio na Tima sie chyba szykuje.
 
Zapomniałem o fakcie, że Sapp jest droższy, niż warte są jego umiejętności.


W przypadków freaków to się zupełnie nie liczy. Liczy się wyłącznie to czy jego cena jest adekwatna do zainteresowania szerokiej publiki (tej bardzo szerokiej, tej dającej kilka milionów oglądalności)). A chyba żadnego innego freaka z zagranicy nie dałoby się tak łatwo wykreować w PL jak Sappa.



Jeżeli w MMAAtak to tylko z Najmanem w K1, w którym Sappowi szło lepiej niż w MMA. Wiem to było dawno temu.



Jeżeli w KSW to z Pudziao dla podbudowania, lub dla Bazelaka. No bo jeżeli to nie jest dobry przeciwnik dla Bazelaka to śmiem twierdzić że dla niego nie ma dobrych przeciwników.
 
Najman - Sapp i nie daj Bóg wygrywa ten pierwszy. Co by to się działo w wywiadach: "Pokonałem legendę Pride...ble ble ble...Saleta to śmieć...ble ble ble..." Tego chcecie :D:D??
 
Back
Top