USTAWIANIE WALK

Ten temat i ten http://cohones.mmarocks.pl/topic/treningi-a-codziennosc



to mega darcie łacha,to mówię ja :-)



marcin_najman_bokserr.jpg
 
Czy ja wiem czy ciężko ustawić nawet w nie oczywisty sposób jak tu w paru linkach?



Dostajesz 50k za bycie znokautowanym, opuszczasz ręce jak JDS przeciw Cainowi, rywal trafia, padasz i po walce...;) Zawsze można obrać dziwny gameplan, najwyżej ktoś powie, że złą drogą ktoś poszedł. Poddanie odklepać też prosta sprawa ;) Mam nadzieję, że MMA jednak pozostanie czyste choć w tej kwesti.
 
Oleg Taktarov - Anthony Macias - mieli tego samego managera, który uważał, że Taktarow ma większe szanse na wygranie finału UFC 6, więc Macias wbiegł prosto w gilotynę.
Murakami Kazunari - John Dixon oraz Koji Kitao - Nathan Jones z Pride 1 były ustawione.
Dan Severn i Travis Fulton uczestniczyli w takich walkach.
Wszystkie zwycięstwa Takady były ustawiany, uwielbiany pro-wrestler w Japonii, to jego walki na początku przyciągały publikę na gale. I taka ciekawa walka z jego udziałem. Zwycięzca jakoś nie zbyt zadowolony :-D.
 
Co do ustawionych walk przez federację, to dla mnie żadne zaskoczenie. Wiadomo, że każda federacja promuje zawodników na gwiazdy, tak jak np. KSW. I tutaj oprócz tego, że oszukuje się kibiców nie ma nic złego. Przynajmnie w świetle prawa. Ale bardziej mi chodziło o to, że przyjeżdza jakiś weteran na walkę np, do Polski i specjalnie przegrywa bo postawił u bukmacherów własną porażkę. Choć tak się zastanawiam, czy to jest jakoś w ogole zabronione prawem? Bo w końcu to sprawa federacji co się dzieje w ich walkach. No i sprawa bukmacherów którzy tracą na tym.
 
Z polskiego podwórka to sporo dymu było wokół walki Nastluli z Ambrizem i "to niewidoczne poddanie", które rzekomo kontuzjowało Jimmego.
Kiedyś jeszcze znalazłem taki filmik o niesportowym zachowaniu w mma i tam była teoria, że Akiyama w walce z Sakurabą był wysmarowany maścią (co się okazało bodajże prawdą) oraz, że miał kastet w rękawicy (w to już mi się nie chce wierzyć).
 
wiem że odkopuje tam temat ale też mam coś do dodania

tak sobie obejrzałem ostatnio walkę Bob Sapp vs Jong Wang Kim,a więc tak Sapp rzuca się na rywala w swoim stylu i "zaprowadza
"rywala do naroznika potem wyprowadza kolano na głowę i potem Koreańczyk padł na glebe i koniec walki,szczerze? mi ta wygląda na ustawioną

zresztą macie wideo z tej "walki"

 
Back
Top