Ultimate Fighter Brasil S01E01

Powiedzcie mi co z tymi łokciami. Sędzia się pomylił czy faktycznie nie ma łokci 12-6 na ciało? Myślałem, że to tyczy się tylko głowy.
 
wlasnie zassysam, coś czuje ze ten sezon wyłoni niezłych wariatów dlatego obejrze
 
Szczerze mówiąc nie zrobiły na mnie niesamowitego wrażenia te walki. Co bardzo rzuciło mi się w oczy to słabe warunki fizyczne zawodników MW, większość dość niska, niektórzy obtłuszczeni. Wiadomo, że nie jest to główne kryterium do oceny zawodnika, ale zawsze jakieś. Chyba, że tylko ja odniosłem takie wrażenie, bo wzrost i waga nie były podawane. Ostatnia walka, którą tak bardzo emocjonowali się Dana i trenerzy niestety nie stała na zbyt wysokim poziomie technicznym, na dodatek kondycją zawodnicy również się nie popisali. Serca do walki, oczywiście, odmówić im nie można. Na pewno wypłynie paru fajnych wojowników w trakcie sezonu, ale spodziewałem się więcej po tym odcinku. :)
 
wlasnie obejrzalem odcinek i jak na razie wrazenia bardzo pozytywne. Jedyne co mnie boli to ze moj portugalski nie pozwala mi na ogladanie bez napisow, jeszcze...:-)







Co do walki Leonardo Macarrao z Trindade mam podobne odczucia jak kolega wyzej. Nie moglem zrozumiec czym sie tak Dana z Vitorem i Wandem jaraja, walka malo techniczna i kondycja na beznadziejnym poziomie.
 
Back
Top