Uliczne MMA - bójka pod szkołą

Ja rozumiem solówy w szkołach, po szkole, za szkołą itp itd. Od zawsze były i będą. Oprócz tego co inni tu pisali, że to debilizm bić kogoś nieprzytomnego - zgadzam się. Jednak nie mogę też pojąć jakim trzeba być bezmózgiem i co dzisiejsze czasy z nami robią, żeby takie rzeczy wrzucać do neta. Po co? Dla wyświetleń? Przecież sami sobie robią lipę. Film już usunięty, może jakieś organy się tym zainteresują/ zainteresowały, nie wiem. Ale to strzał w kolano. Zamiast rozejść się, udzielić pomocy gościowi to musi być filmik. Niedługo dojdzie do tego, że jakiś mąż wpadnie na chate i zastanie jak inny typ wali jego żonę to zamiast mu przypieprzyć to najpierw nagra filmik (przykład jednej z najmniej tragicznych sytuacji jakie mogą się zdarzyć i być nagrane) nie mówię już o tym jakby komuś trzeba było udzielić pomocy.

A co do samego bijącego to teraz robi takie rzeczy a potem wyrastają Sebixy w dresach pod trzepakiem i napierdalają ludzi bez powodu tępe dzidy.
 
Sebix to stan umysłu niestety a koleś to widać taki typowy Sebix z pustą głową po drugim ciosie gość odpłynął i on to już musiał wiedzieć a mimo to jeszcze z pięć czy więcej ciosów zadał, nawet Pniaka pobił w głupocie.
A ludzie ze szkoły zachowali się tak że wszyscy z filmiku od razu powinni dostać jakieś nagany od dyrektora, a debil podchodzący z telefonem do nieprzytomnego jako pierwszy. Jakim trzeba być debilem żeby widzieć że koleś leży nieprzytomny i ma drgawki i jeszcze go nagrywać i może fotę strzelić i na snapa wrzucić...
 
Back
Top