UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Dobra, czas najwyższy żeby to pytanie padło. CZY CZUJECIE TEN ROSNĄCY TEMPERAMENT?!
Oczywiście, że czujecie. Zaraz zabieram się za prasowanie w kant moich najlepszych ciuchów, w tym oczywiście kamizelki bomber.
PS opłaty za bimber dokonam przelewem. Dane konta się nie zmieniły odkąd je wysyłałeś na fb?
 
Oczywiście, że czujecie. Zaraz zabieram się za prasowanie w kant moich najlepszych ciuchów, w tym oczywiście kamizelki bomber.
PS opłaty za bimber dokonam przelewem. Dane konta się nie zmieniły odkąd je wysyłałeś na fb?
Nie zmieniły się, może być Skrill, może przelew. Najmniej preferowana gotówka, bo zgubie albo przechlam :D
 
@rash Zbiórke w Katowicach bedziemy mieć na Placu Szewczyka nieopodal dworca PKP. O której bedziesz? My bedziemy zjeżdżać już o 19, 21, 22, 23, ostatni bedzie około północy.
 
Mówicie o Słowacji i Węgrzech przez Budapeszt. Ale mi chodzi o zupełnie inną trasę. Na Cieszyn-Żylinę-Bratysławę i tam zjechać z autostrady i w dół,lewą stroną Balatonu do samej granicy z Chorwacją. Planuje nocą lecieć więc będzie ok chyba
 
@Matszo92 Nie. Źle zrozumiałem, myślałem że to razem z paliwem na miejscu VoRaNkowi. Nie mam konta na facebooku, a tu mi nikt nic nie pisał. Zarzuć na [email protected] numer konta i kwotę to już wale przelew.

W Katowicach będę coś koło 21:45
 
Last edited:
Balety, Bombery wyprasowane w kant nie mogą się zmarnować.
Aż z ciekawości obczaiłem mecze Dinama ale neistety grają w niedziele na wyjeździe
 
Już za chwileczkę, już za momencik...
dla mma pierdole odpoczynek. Nakurwiałem w pracy od 3 marca do dzis, nawet dnia odpoczynku przed Chorwacją. Tybura - doceń!
 
Co prawda to nie dokładnie Chorwacja, ale dalej Bałkany, klimaty swojskich imprez, może się załapiecie. :lol: Szerokiej drogi Panowie, bezpiecznie do celu !

 
Back
Top