UFC Zagrzeb - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

@Masta Blasta mniej wkurwiał od ciebie, co się pieklisz typie.Nie każdy jest burżujem jak ty, z resztą fury swojej nie mam itp., a jak bym wrócił na chatę to niewyobrażalna lipa

Znaczy nie no, @Masta Blasta to trollował nawet z klasą
Podobno masz kasę, to jak to jest?
Ja to burżuj w chuj jestem, po gali mam wynajęty jacht na Adriatyku. Byś pojechał to bym zaprosił, a tak...
 
Podobno masz kasę, to jak to jest?
Ja to burżuj w chuj jestem, po gali mam wynajęty jacht na Adriatyku. Byś pojechał to bym zaprosił, a tak...
Na taki wyjazd autokarem co był oferowany to hajs mam, ale i tak nie mogę.Tyle, że tera na ksw jadę już, bo tu już mogę.Przed ksw miałem w zasadzie
 
Ja niestety z załogą bastujemy mimo planów , siła wyższa . Mamy 4 bilety kosztowały ok 120 za jeden - Jak ktoś chętny na czteropak pisać , 80 za jeden.
 
Ja niestety z załogą bastujemy mimo planów , siła wyższa . Mamy 4 bilety kosztowały ok 120 za jeden - Jak ktoś chętny na czteropak pisać , 80 za jeden.

Szkoda, może następnym razem.

Widzę, że dyskusja rozgorzała w najlepsze. Jak byłem w twoim wieku @michi972 to nie jeździłem na takie eventy bo kasy nie miałem. Teraz ją mam ale za to czasu i tyle wolnego w pracy juz nie. Taki job, urlop z dnia na dzień cięzki do wynegocjowania a wolne na weekend w Zagrzebiu załatwiałem w połowie marca.
 
Szkoda, może następnym razem.

Widzę, że dyskusja rozgorzała w najlepsze. Jak byłem w twoim wieku @michi972 to nie jeździłem na takie eventy bo kasy nie miałem. Teraz ją mam ale za to czasu i tyle wolnego w pracy juz nie. Taki job, urlop z dnia na dzień cięzki do wynegocjowania a wolne na weekend w Zagrzebiu załatwiałem w połowie marca.
No, ale na ksw jestem i będzie hardcorowo, jakiś zlocik mały się walnie itp.
 
Mówiłem o ustawce, a ty co myślałeś? :lol:
Edit jak chcecie to grupowe to biorę aparat i mogę wam zrobić:p
Były zawodnik wagi lekkiej KSW maltretował Cię na treningach, a ty na ustawki z wagą ciężką UFC chcesz się umawiać
 
Dobra panowie, bo to już za chwilę. Są jakieś konkrety o której i gdzie dokładnie w Kato? I czy jest coś jeszcze co powinienem wiedzieć, a nie wiem ze względu na moją facebookową aspołeczność?
 
Dobra panowie, bo to już za chwilę. Są jakieś konkrety o której i gdzie dokładnie w Kato? I czy jest coś jeszcze co powinienem wiedzieć, a nie wiem ze względu na moją facebookową aspołeczność?
Ja dojeżdżam o 19, busy mają być koło 22 w okolicach dworca. Ogólnie jedzie z nami @kapusta z ziomkiem, zamiast dwóch ziomków Miszona. Innych konkretów nie było. Jak masz flagę, szalik Polski to bierz :D
 
Na stronie UFC wyskakuje mi że są jeszcze bilety i całkiem nie drogie. Powiedzmy ze zakupie to odbiorę je na miejscu?
Wiem wiem ale nie chce mi się cofać wątku. Jak najlepiej autem i ile czasu się tam jedzie. Tak żebym na noc do roboty zdążył w poniedziałek :)
 
Na stronie UFC wyskakuje mi że są jeszcze bilety i całkiem nie drogie. Powiedzmy ze zakupie to odbiorę je na miejscu?
Wiem wiem ale nie chce mi się cofać wątku. Jak najlepiej autem i ile czasu się tam jedzie. Tak żebym na noc do roboty zdążył w poniedziałek :)
Gala jest w niedziele, więc jeśli w pon jedziesz na 8.00 to musisz w połowie gali jechać.
Z łodzi jedzie się 10-11 godzin :wink:
Zakup zależy od opcji, ale masz opcję odbioru na miejscu, płacisz chyba za to 5 zł
 
Hm a leciał juz ktoś może w tamte rejony przez Słowację i Węgry ?
Ja jechałem. Na Słowacji musisz być czujny bo jest krótki odcinek autostrady, który można ominąć ale jak wjedziesz na niego bez winiety to cię skosi policja bo tam łapią. A winieta jest na cały miesiąc i dużo kosztuje. Jeśli tamta droga i jedziesz przez Węgry to musisz je przejechać w poprzek (nie wiem czy poprawnie to napisałem) a to dużo kilometrów (coś ok 500km) to się opłaca winietę kupić bo tak to stracisz masę czasu plącząc się bocznymi drogami. No a jak już jedziesz przez Węgry atuostradą to od razu wpadasz na Chorwację na autostradę do Zagrzebia tutaj też winieta wynosi pewnie ok 20zł bo krótki odcinek. Ceny mniej więcej bo już nie do końca pamiętam, bo w wakacje jechałem tą trasą przez Zagrzeb. A jak jedziesz przez Słowenię to masz winietę w Austrii, nie wiem jak w Czechach no i na Chorwacji (tędy też jechałem tylko dawno temu i nie pamiętam)
 
Hm a leciał juz ktoś może w tamte rejony przez Słowację i Węgry ?
ja jechałem ostatnio w tamte rejony 2 razy ale przez Czechy i Austrię, z Łodzi prosta droga na Ostrawę, Wiedeń, Gratz.

Przez Słowację i Węgry jechałem do Serbii i w nocy trzeba uważać bo masę uchodźców szło poboczami, awaryjnymi pasami na wegierskich autostradach i można walnąć w jakiegoś niechcący - może teraz już się to uspokoiło bo "przymknięciu" granic.
 
Back
Top