UFC w Orange Sport info już w niedalekiej przyszłości

Madman

Bellator
Welterweight
Napisałem maila do Orange sportu z zapytaniem o możliwość zwiększenia zasięgu ich głównego kanału (gdyż jest on na chwilę obecną dostępny tylko w ofercie telewizyjnej TP) tudzież po prostu przeniesienia transmisji gal UFC do Orange sport info.
Oto odpowiedź jaką otrzymałem:

Witamy,

Uprzejmie informujemy, że prowadzimy działania mające na celu możliwość transmisji UFC w Orange sport info, który jest dostępny w ofercie telewizji "n".

Pozdrawiamy

Redakcja Orange sport

Wybaczcie, że bez żadnych detali ale sami rozumiecie - OS nie wyjawi szczegółów prowadzonych przez stację negocjacji przeciętnemu abonentowi, którego nawet nie znają.
 
Nas bohaterze :-)
a031e11d49499b490d2061321d061848
Madman
 
byloby zajebiscie ;)



chociaz swoja droga to wole po ang tymbardziej ze juz od facebooka przez spike sie wczuwasz, a te typy na maincarda wskakuja to juz nie to samo ;p
 
troche dziwne, nie wiedza, ze ich kanal OS info jest takze w ofercie polsatu cyfrowego? cos smierdzi.....
 
@dyb



No ja jednak wolę oglądać to na czterdziestu calach a nie na piętnastu...



EDIT:



@spa



Odpisali mi w ten sposób, bo ja jako abonent 'enki' zapytałem ich o tę właśnie platformę. Nie szukaj na siłę sensacji.
 
Co tam UFC? Czytałem, że OS info negocjuje transmisje Strefy Walk w październiku. To by dopiero było wydarzenie :-)
 
Apropo oglądania na piętnastu calach zamiast czterdziestu dwóch. Ja zawsze podłączałem kompa do telewizora i streama oglądałem na dużym ekranie. Polecam ten sposób, jak stream jest dobry to nie ma większej różnicy niż tv.
 
Ja nie mam kina domowego i po podłączeniu kompa do tv nie miałbym głosu... ale teraz i tak już nie będę musiał.... :-)
 
No właśnie nie mam karty tv, jakbym miał to co rusz wrzucałbym jakieś nagrania w eter... :-)
 
Ja też nie mam kina domowego, obraz mam z telewizora,a dźwięk z komputera. Blisko siebie mam tv i komputer, więc bezproblemowo.
 
Kolejnym plusem tego będą powtórki w normlanych godzinach, więc jak ktoś nie chce zarywac nocki to zawsze ma alternatywę ;)
 
@Flampard
albo ustawić nagrywanie na dekoder i z samego rana w niedzielę o 11 obejrzeć własną powtórkę ^^
zawsze tak robiłem jak było Strikeforce na Eurosporcie.
 
@vaicavalo


''Zmiany w sportowych kanałach Telekomunikacji Polskiej. od 1 września 2011 roku wszyscy dotychczasowi widzowie Orange sport info dołączą do grona użytkowników kanału Orange sport. ''
 
@michaugdynia


Zajrzyj lepiej do tematu 'Co to za zawodnik?' bo musisz wrzucić fote do zgadniecia ;)
 
Back
Top