UFC w Orange Sport info już w niedalekiej przyszłości

Niemogę się doczekać UFC na "ence" będe miał nagrania w dobrej jakości bez problemu - bomba
 
ja tylko mam jedną obawe :-)

Wybrane pozycje programowe trafią do oferty wideo na życzenie zarówno tej dostępnej w usłudze telewizyjnej jak i w internetowym serwisie VoD dostępnym na stronie orange.pl.
 
Też jakos nie wyobrażam sobie, żeby któremuś z moich kumpli miałoby się chcieć wstawać o 4 na UFC :D
 
Tak przegladam program tego orange sport i nie widze ani jednej powtorki ufc ;/ A kiedys lecialo co najmniej raz dziennie :D
 
mnie tez to troche dziwi... oby nie bylo zadnych niespodzianek :)



no bo w sumie nie wyobrazam sobie zeby sobie UFC leciało za darmo legalnie w internecie na stronach OS
 
no własnie dziwne to troche. Przejrzałem cały program na następny tydzien i ani jednego UFC. A dzisiaj według starego planu miała lecieć powtórka 134, a leciały jakieś głupoty..
 
Czyli madman chuja dostanie a nie pomnik, chyba ,że taki (2 w 1):



statue_penis-247x300.jpg
 
Orange sport pewnie ma prawa do pokazywania UFC tylko w Polsce. Za granicą w ogóle działa ten ich stream? Pewnie nie, więc problemu nie będzie. Chyba, że kontrakt zabrania pokazywania tego w internecie w jakimkolwiek kraju, wtedy mogą być problemy.
 
za granicą nie działa ale to i tak nie rozwiązuje problemu.



Coś mi się zdaje że my też wejdziemy w erę ppv ;)



mógłby ktoś mejla napisać ?
 
Czemu fakt, że za granicą nie działa nie rozwiązuje problemu? Może Orange ma pozwolenie na pokazywanie gal UFC w naszym kraju obojętnie czy to poprzez internet czy telewizję? Może po prostu polityka Orange w tej chwili zakłada jak największą dostępność ich kanału? Mam taką nadzieję.



Moim zdaniem jeśli już mają wyniknąć z tego jakieś problemy, to po prostu przestaną transmitować swój kanał przez internet, a dostęp do niego będą mieli tylko abonenci kablówek i platform cyfrowych.



EDIT: Ewentualnie dostęp poprzez internet do tego kanału będzie płatny.
 
Podczas transmisji UFC stream na stronie orange będzie wyłączony.



A powtórek nie ma z prostej przyczyny - w 'starym' Orange sport (kiedy miało jeszcze Ekstraklasę a przez to pełną ramówkę) retransmisja gali była kilka razy w tygodniu po gali a potem już nie, dopiero po tym jak TP straciło prawa do polskiej piłki zaczęło sukcesywnie zwiększać ilość powtórek (poza ty przypominam, że wakacje się skończyły i nie będą zapełniać ramówki samymi powtórkami).



Nie szerzcie paniki, jeśli nie poleci UFN i UFC 135 to będziecie mogli 'opluć' Madmana a narazie się uspokójcie i poczekajcie na 17 września.
 
Trudno , ale w TV jest OSI :D Ale Madman jak to by była ściema - to chłopaki wiecie co z nim zrobić :D?
 
@stasinek



To gdzie w takim razie Twoim zdaneim będzie UFC 135? Mają jeden kanał, więc musi to lecieć na tym kanale, przecież nie pominą sobie tak poprostu jednej gali, bo niby zresztą dlaczego mieliby to robić.







PS. Przecież Was nie wkręcam, poważna strona pisze o tym więc to jest pewne info i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.











EDIT: Z Facebooka Jurasa:



Już niebawem na antenie Orange Sport - Riders East Tour.Dogrywamy ostatnie szlify:)
 
@Madman


Tu masz rację. Lecz nie wiadomo dokładnie, kiedy wyłączą OS. Dziś jeszcze było aktywne...
 
to jak to jest w koncu...bo sie pogubilem



mam n-ke i do tej pory na kanale 120 byl OSI, od wczoraj jest OS, ale z programem OSI



kiedy przejda na swoja ramowke?



ma ktos pewne info?



i co z wrzesniowymi galami ( 17 - UFN i 24 - 135 )
 
Wrześniowe gale będą na 120 kanale platformy n, 20 cyfrowego polsatu i niewiem którego na cyfrze+, ramówka będzie składała się z programów/transmisji które były i na OSi, i na OS.
 
Teraz włączyłem Orange sport i się trochę zdziwilem - w studiu Mateusz Borek, komentator Polsatu a na pasku informacyjnym na czerwono było napisane 'Na żywo w Orange.pl - Polska vs. Meksyk 20.15'
 
Back
Top