Podwieszony UFC Rotterdam (02.09)- Bilety, Doloty, Noclegi itd.

Pojawisz się na gali UFC w Rotterdamie?

  • Będę na pewno, nie przepuszczę takiej okazji

    Votes: 4 25.0%
  • MMA to obciach, a UFC jest dla leszczy, będę w tym czasie czytał Tołstoja albo grał w kierki

    Votes: 12 75.0%

  • Total voters
    16
1. Voranek
2. Zoom
3. Spam
4. Muras
5. Matszo
6. Halibut
7. SynRomana
8. Midern
9. @MirsadBektic ważenie + ewentualnie gala
10. @kapusta ?
11. Wiśnia
12. @rash ponoć jesteś zainteresowany?
13. Stunner nie na 100%


@Hightower @KO-hunter @respect @Puczi jak się zapatrujecie na taki wypad?

Za wcześnie na deklaracje z mojej strony - zobaczę, czy mnie przyjmą do roboty, czy napiszę do tej pory magisterkę... i taki drobiazg, czy rozpiska mnie interesuje ;)
 
Liczyłem na Jonesa ale Saki też spoko. Zresztą czy my tam lecimy dla rozpiski :mamed:
Miszon mi pisał, że leci się tam najebać, karte ma w dupie :fjedzia:
Jak Miszon już pisze, że jedzie tam by się najebać to jak kto się jeszcze zastanawia to uwaga uwaga - jechać w ciemno!
:mamed:
 
W sumie chłop ma racje - srać na tą kartę :mamed:

Proszę nie


1. Voranek
2. Zoom
3. Spam
4. Muras
5. Matszo
6. Halibut
7. SynRomana
8. Midern
9. MirsadBektic ważenie + ewentualnie gala
10. Wiśnia
11. @rash ponoć jesteś zainteresowany?
12. Stunner nie na 100%
13. Perfumiarz
 
@VoRaNeK, tak, ale muszę dograć jeszcze parę szczegółów no i ja raczej na 3 dni, a nie 4. Nie wiem jaką wersje w końcu ustaliliście?
 
Aha. W bezclowym kazdy kupuje maksymalna dopuszczalna ilosc wodki na glowe.

Nie łudź się i tak braknie. Ale co racja to racja chociaż w Katowicach drogo na lotnisku


1. Voranek
2. Zoom
3. Spam
4. Muras
5. Matszo
6. Halibut
7. SynRomana
8. Midern
9. MirsadBektic ważenie + ewentualnie gala
10. Wiśnia
11. rash nie na 100%
12. Stunner nie na 100%
13. Perfumiarz
14. Klimek
 
Nie łudź się i tak braknie. Ale co racja to racja chociaż w Katowicach drogo na lotnisku


1. Voranek
2. Zoom
3. Spam
4. Muras
5. Matszo
6. Halibut
7. SynRomana
8. Midern
9. MirsadBektic ważenie + ewentualnie gala
10. Wiśnia
11. rash nie na 100%
12. Stunner nie na 100%
13. Perfumiarz
14. Klimek


i tak bedzie pewnie 2/3 dychy taniej na litrze niz w hollandii
 
Nas bardziej interesuje data 19 lipca. 21.09 to już może być problem


Ten twitt jest trochę martwiący. Londyn tez reklamowali Manuwa-Anderson jak mnie pamięć nie myli i skończyło się na tym że to był main event... oby nie wyłożyłi chuja na tą galę.
 
Okej. Jadę.
ba6g9l.jpg


Piątek-poniedziałek.
Szkoda że nie do wtorku, w 2 by sie lepiej wracało z poznania
priv tutaj na forum
Już się tak nie wywyższaj
 
Rok temu wypad brygady z Cohones do Rotterdamu spalił na panewce jak sie okazało,że bilety na gale wyprzedały się w dwie godziny.Szkoda ,gdyż miałem chęć spotkać sie z Wami osobiście.Ja pojechałem bez biletu(na galę),a o który zabiegałem na miejscu.Ogolnie z tego wyjazdu mam bardzo dobre wspomnienia,a samo miasto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.Zeby nie mój planowany wypad do Polski w październiku to chętnie bym sie tam wybrał jeszcze raz i spotkał z Wami.Udanej zabawy.
 
Rok temu wypad brygady z Cohones do Rotterdamu spalił na panewce jak sie okazało,że bilety na gale wyprzedały się w dwie godziny.Szkoda ,gdyż miałem chęć spotkać sie z Wami osobiście.Ja pojechałem bez biletu(na galę),a o który zabiegałem na miejscu.Ogolnie z tego wyjazdu mam bardzo dobre wspomnienia,a samo miasto bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło.Zeby nie mój planowany wypad do Polski w październiku to chętnie bym sie tam wybrał jeszcze raz i spotkał z Wami.Udanej zabawy.
Nie gala będzie najważniejsza w tym wypadzie. Już do Londynu poleciałam bez biletu i chętnie to powtórzę jak będzie trzeba.
 
Bilety lotnicze i tak mamy już w większości kupione, wiec lecimy niezależnie od biletów na galę :fly:
 
Back
Top