Podwieszony UFC Rotterdam (02.09)- Bilety, Doloty, Noclegi itd.

Pojawisz się na gali UFC w Rotterdamie?

  • Będę na pewno, nie przepuszczę takiej okazji

    Votes: 4 25.0%
  • MMA to obciach, a UFC jest dla leszczy, będę w tym czasie czytał Tołstoja albo grał w kierki

    Votes: 12 75.0%

  • Total voters
    16

MirsadBektic

Bellator
Welterweight
033492_EMEA_Scheduled_Ann_Rotterdam_RYI_header_1000x400px.jpg


Do UFC w Rotterdamie zostało jeszcze sporo czasu, ale zakładam wcześniej temat, by zainteresowani mogli wrzucać informacje na temat kart wstępu, które rok temu rozeszły się w tempie ekspresowym. Czy są już osoby, które na pewno pojawią się w tym
muzułmańskim
mieście? Czy są osoby, które rozważają pojawienie się na tej gali? Ja będę na stówę.
 
  • Like
Reactions: Tjo
No to dla mnie przy takich wiatrach najlepsza opcja to ta, którą wstawiłem poniżej... Obawiam się tylko kasy za 3 noclegi gdzieś tam. Samolot do Rotterdamu... 10 000 zł, nie ma tanich :D

Aa.JPG
 

Attachments

  • Aa.JPG
    Aa.JPG
    25.3 KB · Views: 32
033492_EMEA_Scheduled_Ann_Rotterdam_RYI_header_1000x400px.jpg



Co prawda nie było jeszcze gali w Glasgow, ale Szkocja robi wszystko, żebyśmy jej nie odwiedzili i na dziś dzień można powiedzieć, że prawdopodobnie to osiągnęła :D

W nawiązaniu do powyższego pozwoliłem sobie założyć kolejny temat z europejską galą, która już za lekko ponad 3 msc odbędzie się w Holandii.
Co by nie mówić tutaj już musimy być :bleed:.

W odróżnieniu od Glasgow ceny biletów lotniczych w obie strony można nabyć już za 120-140 zł praktycznie na dowolny termin na przełomie sierpnia i września. Przejazdy kolejowe pomiędzy różnymi miastami wg. tego co wstępnie sprawdziłem to koszt ok 14-20 euro za odcinek.
Ceny biletów na gale jeszcze nie znane, ale sprzedaż pewnie rozpocznie się gdzieś na początku lipca.

Podczas luźnych rozmów z grupa wyjazdową, czy w czasie zlotów wstępnie zrodził się pomysł, aby wypad wydłużyć o 1-2 dni, względem standardowy wyjazdów pt-pon jakie mieliśmy do Belfastu, czy Londynu i czas ten wykorzystać na odwiedzenie Amsterdamu.

W przypadku osób, które nie chciałby/nie mogłyby pozwolić sobie na dłuższy wyjazd, z części wypadowej do Amsterdamu mogą zrezygnować ;)
 
Po dzisiejszym uzmyslowieniu sobie, ze nie lece do Glasgow szkoda mi trochę bylo ale jesli juz temat na Holandie sie pojawia to od razu lepiej na sercu sie robi:deniro:. Cel - pobic Wyspy Brytyjskie :goldi:
 
Jeśli chodzi o mnie to mohe wyleciec z Polski w piątek, ewentalnie czwartek wieczór. Powrót no to tak do połowy września najpóźniej.
 
6e617d29c8214.jpg

b909f36e9a940.jpg



Z połączeniami nie będzie najmniejszego problemu. Szybko i bezpośrednio

Z racji, ze do Amsterdamu można jechać przez Hage to szybki wypad na plaże nad Morze Północne do rozważenia. Lot na pewno do Eindhoven, Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, praktycznie ze wszystkich miast można lecieć w dobrej cenie. Wybierze się miasto z najlepszymi pod nas godzinami wylotu

Lista otwarta. Na dzień dzisiejszy z 7-8 chętnych osób powinno już być
 
  • Like
Reactions: Tjo
6e617d29c8214.jpg

b909f36e9a940.jpg



Z połączeniami nie będzie najmniejszego problemu. Szybko i bezpośrednio

Z racji, ze do Amsterdamu można jechać przez Hage to szybki wypad na plaże nad Morze Północne do rozważenia. Lot na pewno do Eindhoven, Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław, praktycznie ze wszystkich miast można lecieć w dobrej cenie. Wybierze się miasto z najlepszymi pod nas godzinami wylotu

Lista otwarta. Na dzień dzisiejszy z 7-8 chętnych osób powinno już być
Nocleg gdzie?
 
Back
Top