UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

kto rusza jutro z Wawy? chętnie się dorzucę do wachy
jak się z nikim nie załapię, to pewnie postawię na pociąg o 10 z Centralnego
 
Ja mam z Gamerem+Borys, oraz Gamerek+Tomaj. Ten ostatni ma pięści wielkości cegieł. Oczywiście mam zdjęcia ze wszystkimi gośćmi specjalnymi oprócz Asi i Forresta :( Za to udało sie chwilke pogadać z Mr. Finland. Pogratulowałem mu KO na Andym, a ten stwierdził, że Andy jeszcze śpi xD
 
Mam jedno pytanie odnośnie wymiany biletów. Jeżeli nie otrzymałem takiego @ jak @szpakoski to myślicie, że jest sens pytać przy kasach o wymianę biletów? 2x C12 za 250pln
 
Oczywiście przytaknąłem. Z Rossem się też fajnie rozmawiało. Stwierdziłem, że jest wielki (w sensie szeroki), a ten odpowiedział, że jest "niewysoki, ale wariat" xD Zapytałem go (oraz jakiegoś oficjela) co sądzą o walce Janka. Ja oczywiście stwierdziłem, że Janek wygra przez poddanie, a Ross stwierdził, że widział Janka w San Diego, że jest dobrym zapaśnikiem oraz, ze mój scenariusz jest całkiem możliwy. Oby się sprawdziło.
 
Ja mam z Forrestem ,Hardym i z pasem(ze stoiska) dali zrobić fotę .Z Borysem mam sprzed 2 lat ,z Jankiem mam sprzed 3 bym zrobił jeszcze raz ale nie było jak
 
Mam autograf od Pearsona, Mousasiego i Amirkhaniego. Aśka i Forrest niestety mi uciekli na Q&A.
 
Mam autograf od Pearsona, Mousasiego i Amirkhaniego. Aśka i Forrest niestety mi uciekli na Q&A.
Dokładnie. Chyba nawet zaraz przede mną uciekli. Kumpel miał jeszcze większego pecha, bo już drugi raz mu Aśka uciekła (nie wpuścili go do Sheratona na jakiś tam media day).
 
Siema, otrzymałem taką wiadomośc od eventim

"
Szanowni Państwo,

w wyniku końcowych prac produkcyjnych do Gali UFC Fight Night Kraków 2015 okazało się, że kupione przez Państwa miejsca nie gwarantują dobrej widoczności.

By zapewnić komfort oglądania gali, Organizator zarezerwował dla Państwa nowe miejsca z wyższej kategorii cenowej.

Wymiana biletów odbywać się będzie:

Piątek, 10.04.2015r. w godzinach 14:00 – 19:00 w Kasie przy wejściu nr. 2
Sobota, 11.04.2015r. od godziny 10:00 w Kasach przy wejsciach 2 oraz 3

Jeśli zakupili Państwo więcej niż 1 bilet prosimy o wspólne przybycie aby zapewnić miejsca obok siebie.

Zachęcamy do wcześniejszej wymiany.


Z wyrazami szacunku,
Zespół Eventim"

czy ktoś wie o co chodzi ?
xShOlpG4fYsDVcopeBWUeEIULNV_7p9QQpZP-2ZAjF1z7oveHaNj8GycC7qQ8u4-K7EUWBLa9OOjNehxQnbeA08JUwieUmFdtHmI02YJedbpbTD-uFD8QWixH6KL6NA=s0-d-e1-ft
A jakie miejsca kupiłeś?Ja na C12 za 250.Raczej zostanę z wami panowie .Ze mną jest kuzyn ,nie wiem jakie on ma rozeznanie .Może wypchają falę.Forrest dziś bilety rozdawał .Nie mam dostępu do maila i tak z resztą.Wielki dzień nadchodzi!
 
Last edited:
3 godziny snu,za chuja nie mogłem zasnąć tak się jarałem:lol:po 8 wyjazd do zoba mordy w KRK!
 
Back
Top