UFC POLAND: Stacja pierwsza - COHONES

Sorki za dwa posty ale wszedłem w jakiś edytor koszulek i coś takiego wydumałem. Jak mówiłem ekspertem nie jestem ale pewnie takie coś by starczyło. Dodatkowo mam znajomego z drukarnią który robi takie rzeczy. Powiedział, że z punktu widzenia kosztów lepiej zrobić to metodą cyfrową. Troszkę mniejsza trwałość, ale niższe koszty i elastyczność jeśli chodzi o nadruk i treść. Sito są droższe koszty przygotowania. Dodatkowo najlepiej zrobić to na koszulce białej lub szarej bo nie trzeba robić jakiegoś podkładu pod nadruk. Co do kosztów to robiąc bez marży dla mnie ok 5 zł taki nadruk (przód i tył ok 10 zł) plus koszt koszulki, więc chyba całkiem przystępnie. Trzeba by było tylko zagłosować jak koszulka miałaby wyglądać i ustalić ile miałoby być :)

View attachment 224 View attachment 225
Coś się zadziało z koszulkami i możne je nabyć drogą zakupu? Czy temat umarł? A może są tylko dla zamkniętego kręgu. :)
 
Kto jedzie z Wawy w sobotę? ja pewnie jakoś między 10 a 12 z Centralnego. Ewentualnie mogę się komuś dorzucić do wachy, jeśli ma luz w aucie.
Próbuję też wyszukać jakiś sensowny nocleg w Krk. Możecie coś polecić?
 
Kto jedzie z Wawy w sobotę? ja pewnie jakoś między 10 a 12 z Centralnego. Ewentualnie mogę się komuś dorzucić do wachy, jeśli ma luz w aucie.
Próbuję też wyszukać jakiś sensowny nocleg w Krk. Możecie coś polecić?

Ja zarezerwowałem tutaj: http://www.kosmopolita.com.pl/ , co prawda cena 200zł za dobę dla dwóch osób, jak chcesz coś blisko starego miasta to taniej będzie ciężko, ja jadę z kobietą już w piątek więc miejscówka pod kątem imprezowania na rynku z pt na sobotę :)
 
Późno się obudziłeś, ciężko będzie znaleźć coś taniego.

może ogarnie jakiś hostel przy akademiku, gdzieś keidyś widziałem chyba akademik AP "Pod kolumnami", coś widziałem też z AGH z miasteczka, może coś się uda
 
Pytanie do Krakusow, da sie juz jakos odczuc w miescie, ze cos nadciaga :) ?

Ja widziałem dwa dość duże billboardy. Tyle, że rozstawione w takich miejscach, że ciężko je dojrzeć. Koledzy też mnie pytają czy idę i czy przypadkiem nie kupiłem biletów na zapas dla nich :D Poza tym dalej cisza i spokój.
 
ja mam takie pytanie, jak wygląda sprawa z parkingiem w piątek na terenie Kraków Areny ? bo wybieram się samochodem na ważenie a nic nie ma na ten temat na stronie
 
ja mam takie pytanie, jak wygląda sprawa z parkingiem w piątek na terenie Kraków Areny ? bo wybieram się samochodem na ważenie a nic nie ma na ten temat na stronie

kolega, który był na KSW zaproponował mi patent darmowego parkingu w M1 obok Areny. jak pokażesz im paragon z zakupów to parking free a pod halą nie licz na coś
 
A ja mam problem bo jadę na ważenie, ale z plecakiem i nie wiem co się z tym plecakiem stanie ;d

Sprawdzą co masz w środku i jeśli nie bedzie tam noży, maczety, kastetu, butelki wody 1,5l czy batonika milky way to wejdziesz
Tak przynajmniej było na KSW
 
Szanowni Państwo,

w wyniku końcowych prac produkcyjnych do Gali UFC Fight Night Kraków 2015 okazało się, że kupione przez Państwa miejsca nie gwarantują dobrej widoczności.

By zapewnić komfort oglądania gali, Organizator zarezerwował dla Państwa nowe miejsca z wyższej kategorii cenowej.

Wymiana biletów odbywać się będzie:

Piątek, 10.04.2015r. w godzinach 14:00 – 19:00 w Kasie przy wejściu nr. 2
Sobota, 11.04.2015r. od godziny 10:00 w Kasach przy wejsciach 2 oraz 3

Jeśli zakupili Państwo więcej niż 1 bilet prosimy o wspólne przybycie aby zapewnić miejsca obok siebie.

Zachęcamy do wcześniejszej wymiany.


Z wyrazami szacunku,
Zespół Eventim

Ktoś też takie cos otrzymał? W sumie dostanę droższy bilecik, tylko jestem dojezdny i jak dotrę do Krk obawiam się, że juz lipę dostanę, tymbardziej, że jest nas pięciu...
 
Mi przyszło. Proponowali mi płyte ale zostaje w sektorze cohones

...
Tak, w innym teamcie ktoś pisał, że dostał takiego maila
 
Zabieracie coś do podpisania przez zawodników? Czy tylko będziecie zbierać "ulotki" z podpisem od nich? Będą takie, jak np. JJ na spotkaniu z fanami miała? I plakaty podpisywane przez zawodników też w piątek będzie można dorwać?
 
Jak ja nienawidzę się pakować. :(
6:30 wyjazd z domu. Samochód, przesiadka, SKM, przesiadka, pociąg. 20:00 w Krakowie, ehhh
#smutnySzady
 
Ja czekam 2 godzinki i również rozpoczynam etap 1: dwunastogodzinna, samotna, jazda do Krakowa pociagiem.
Jestem spakowany, nie wiem tylko, czego nie wziąłem i to pewnie się po drodze mi przypomni :D
 
No ja już wyjeżdżam @Szady 22:14 i o 11 jestem w Krakowie. Na luziku ogarniecie hotelu, ogarnięcie się itd.
A o której masz powrót z Krakowa w niedzielę?
 
Back
Top