UFC ON FOX 24

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
665536.jpg
 
@Puczi co sadzisz o Robercie z Aligatorem ? :D

Na pewno nie zagram Jacare po takim kursie, myślę, że może mieć problemy z obaleniem Whittakera, a w stójce Australijczyk może mieć przewagę. Nie jest to dla mnie żadną oczywistością, bo poza jednym, tragicznym w skutkach backfistem, Aligator wygrywał wymiany z Romero. Dog or pass, a najchętniej po prostu live.
 
Demetrious + Jacare ida w dublu na 100 pro. Dodatkowo czekam na kursy na Duquesnoy'a i Cummingsa - pewnie nie beda wysokie to mozliwe, ze rowniez dubel pojdzie :)
 
Na pewno nie zagram Jacare po takim kursie, myślę, że może mieć problemy z obaleniem Whittakera, a w stójce Australijczyk może mieć przewagę. Nie jest to dla mnie żadną oczywistością, bo poza jednym, tragicznym w skutkach backfistem, Aligator wygrywał wymiany z Romero. Dog or pass, a najchętniej po prostu live.
Ja sobie obstawie Roberta na jednym kuponie,dobry kurs i czuje ze moze byc upset
 
Augusto Mendes wydaje się ciekawym typem. Juz raz mnie nie zawiódł a też był sporym underdogiem z frankiem saensem
 
Zagram mimo wszystko Nelsona, Volkov nie przekonał mnie w walce z Timem Johnsonem, a ostatnia dyspozycja grubaska nie jest zła, jeśli dobrze pamiętam to oszukany split z Lewisem i nokaut na kalece Silvie

2.00 Nelson
 
Volkov - Nelson over 1.5 @1.70

Roy mocno zdziadział, tysiące przyjętych uderzeń zebrało swoje żniwo. Mimo, że łeb nadal z tytanu, to widać zdecydowany regres grubaska, co pokazał w 3 ostatnich walkach. Agresja na zerowym poziomie, sporo grapplingu. Faworyzuję Volkova, jednak over uważam za znacznie lepszą opcję, bo szybkie skończenie Amerykanina jest czymś mało prawdopodobnym.
 
Myślę że over1.5r w walce nelson-volkov spoko ! Dorzucę do tego waterson i whittakera do któregoś kuponu. Ashlee Evans Smith tez wydaje się ok i całkiem spoko kurs (1.53)
 
a zielonemu dajecie szanse? gosc tez dobrze bije z kontry, ma mocny leb i potrafi wkurwic przeciwnika
Magomedov forma znizkowa
 
a zielonemu dajecie szanse? gosc tez dobrze bije z kontry, ma mocny leb i potrafi wkurwic przeciwnika
Magomedov forma znizkowa
Rashid jest faworytem, ale granie go po takim kursie jest nieopłacalne. Moim zdaniem jeśli juz obstawiać, to z "wyczuciem" na Green'a, a najlepiej przez decyzję, bo Magomedov jest nie do skończenia, a mnoznik powinien być trochę wyzszy.
Czekam jeszcze na kursy w tej walce, ale osobiście mam zamiar postawić ze walka dotrwa do decyzji. Kurs powinien być w granicach @1.70, a jak juz pisałem są małe szanse ze Rashhid da się skończyć, sam zaś jest typem zawodnika który woli łapać punkty z kontry, niz szukać skończeń.
 
Rashid jest pasywny i lubi bić z kontry, a Green leci do przodu i młóci powietrze, coś tam pierdoli, rozprasza powietrze. Decyzja w stylu Diego Sancheza zawsze spoko.
W ogóle, co się odjebało z Mendesem - z 3.10 wzrósł do 4.50 w ciągu 40 minut. W stójce myślę, że Augusto jest lepszy, bjj ma na wysokim poziomie.
Chyba zagram obu.
 
Last edited:
Waterson + over Nelson vs volkov

Alternatywny Koniec walki w 2rundzie Waterson +alternatywny kobiec w 2 souza.

Jeszcze puszczę jednego dubla.
 
Magomedov vs Green (by dec) @1.67

Trochę kusi ten Green przez decyzję po @7.00, choć pewnie Rashid i tak wygra.
 
Poszla tasma :
Magomed Magomedov(ACB)
Lena Ovchynnikova( Bellator)
Rashid Magomedov over1.5r
Michelle Waterson
Robert Whittaker

kurs:18.82
 
Według mnie na prawdę warto postawic na Whittakera. On ma fenomenalne obrony przed obaleniami.
 
Według mnie na prawdę warto postawic na Whittakera. On ma fenomenalne obrony przed obaleniami.

Myślisz, ze jest w stanie bronić tych obaleń przez 15 ninut? Jacare się nie pierdzieli w tańcu. Nie dość, ze ma technikę, to jeszcze powinien mieć przewagę siłową. Gegard, którego TDD jest bardzo dobre i gra parterowa (moim zdaniem) lepsza od Whittakera, był obalany i skutecznie kontrolowany w parterze przez Jacare az do gongu. Gegarda jedynie ratowało to, ze jest mega kotem parterowym, dlatego tez klepał pod koniec trzeciej rundy, a nie po pierwszej minucie jak Camozzi. Zobaczymy, do kogo Whittakerowi jest w parterze blizej: do Mousasiego, czy Camozziego.
Osobiście nie widzę wygranej australijczyka w inny sposób, niz prze Ko/tko/dq
 
Sanchez decyzja wygląda według mnie spoko. Gram po 2.67.
Co do Souzy, martwi mnie jedynie, czy da radę obalić Whittakera.
 
Back
Top