UFC on ESPN+ 3: Blachowicz vs. Santos - dyskusje, kursy, wygrane kupony po gali

tyle w temacie
comment_cwUt7lQ8hiFow8ZlYa7McxT9b5aYipFE.jpg
 
Jan ma wybitnie mocny łeb, ale cholera wie co się stanie, gdy midle-figle poodbijają mu żeberka. Boksersko Polak powinien przeważać, ale mam nadzieję, że w pewnym momencie pójdzie po obalenie, gdzie jego przewaga będzie ogromna. Co do kondycji, sporo zależy od taktyki Błanka. Czy pozwoli Santosowi na kickboxing na środku oktagonu, czy pójdzie do przodu. Tu już nie chodzi tylko o kwestię zmuszania Brazylijczyka do biegania, ale i o przyjęte middle.
 
Jan ma wybitnie mocny łeb, ale cholera wie co się stanie, gdy midle-figle poodbijają mu żeberka. Boksersko Polak powinien przeważać, ale mam nadzieję, że w pewnym momencie pójdzie po obalenie, gdzie jego przewaga będzie ogromna. Co do kondycji, sporo zależy od taktyki Błanka. Czy pozwoli Santosowi na kickboxing na środku oktagonu, czy pójdzie do przodu. Tu już nie chodzi tylko o kwestię zmuszania Brazylijczyka do biegania, ale i o przyjęte middle.
Szanuję za avatar w chuj!
 
A ja wracam do korzeni i walę pod prąd:

Ferreira 2.05
Robertson 1.67
Teymur 2.7 (wiem, że to ten teoretycznie słabszy)
Farias 2.9
Dodson 2.95
Villante 2.7

Dorzuciłem jeszcze za skromniejszą stawkę Alvareza po 2.9 i Naurdieva po 3.9.

Dodam jeszcze, że Ferreira był do złapania po 2.5, Farias 3.6-3.8 (nie pamiętam dokładnie), a Dodson 3.2. Postanowiłem sobie poczekać jeden dzień aż więcej buków kursy wystawi i poległem z pazerności. W bukmacherce faktycznie sprawdza się przysłowie "czas to pieniądz". Szczególnie z powodu Ferreiry mam straszny ból dupy. Gdybym miał wybrać najlepszy bet tej gali, to byłby właśnie Brazol po 2.5. Wziąłem po 2.05 w akcie desperacji...
 
Błanek musi przetrwać nawałnicę w pierwszej. To będzie zresztą walka do pierwszej, nie widzę tego inaczej. Obejrzałem właśnie walki obu zawodników z Manuwą i Santos jest idealnym cepiarzem pod technikę i inteligencję Janka. Janek nie może dać się zamknąć pod siatką, a w razie wichury wchodzić w nogi i g'n'p.

Nie rozumiem też dlaczego gracie Trupa, Lima go zabije w pierwszej rundzie.
 
  • John Dodson v Petr Yan - Match Betting
    John Dodson3.25

  • Stefan Struve v Marcos Rogerio de Lima - Match Betting
    Marcos Rogerio de Lima1.72

  • Jan Blachowicz v Thiago Santos - Alt. Round Betting (5 Rounds)
    Jan Blachowicz Round 1, 2, or 35.00

Stake:£25.00
Potential Returns:£701.70
 
Błanek musi przetrwać nawałnicę w pierwszej. To będzie zresztą walka do pierwszej, nie widzę tego inaczej. Obejrzałem właśnie walki obu zawodników z Manuwą i Santos jest idealnym cepiarzem pod technikę i inteligencję Janka. Janek nie może dać się zamknąć pod siatką, a w razie wichury wchodzić w nogi i g'n'p.

Nie rozumiem też dlaczego gracie Trupa, Lima go zabije w pierwszej rundzie.

W sensie nokaut? Nie wiem, nie widzę tego. Lima nie jest dobry w żadnej płaszczyźnie, a Struve będzie przynajmniej miał ogromną przewagę gabarytów i siły. Bo nie oszukujmy się, zwycięstwo nad Wieczorkiem - który na dodatek miał za sobą tylko kilka dni przygotowań - to nie jest szczególny wyczyn.
 
W sensie nokaut? Nie wiem, nie widzę tego. Lima nie jest dobry w żadnej płaszczyźnie, a Struve będzie przynajmniej miał ogromną przewagę gabarytów i siły. Bo nie oszukujmy się, zwycięstwo nad Wieczorkiem - który na dodatek miał za sobą tylko kilka dni przygotowań - to nie jest szczególny wyczyn.

Siły? No nie wiem... Mnie Drapacz nigdy nie przekonywał, nie potrafi korzystać ze swoich warunków fizycznych i jest powolny jak moskwicz z litrowym silnikiem. Mam przeczucie po prostu, że to będzie KO R1.
 
Siły? No nie wiem... Mnie Drapacz nigdy nie przekonywał, nie potrafi korzystać ze swoich warunków fizycznych i jest powolny jak moskwicz z litrowym silnikiem. Mam przeczucie po prostu, że to będzie KO R1.
Ma jeszcze przewagę grapplingową :)
 
W sensie nokaut? Nie wiem, nie widzę tego. Lima nie jest dobry w żadnej płaszczyźnie, a Struve będzie przynajmniej miał ogromną przewagę gabarytów i siły. Bo nie oszukujmy się, zwycięstwo nad Wieczorkiem - który na dodatek miał za sobą tylko kilka dni przygotowań - to nie jest szczególny wyczyn.

Pamiętaj, że Struve jest w top1 zawodników, którzy nie potrafią korzystać ze swoich gabarytów. Ma takie warunki, że mógłby każdego przeciwnika trzymać na dystans, ale walnąć go w ten łysy łeb nie jest ani trochę ciężko
 
Ismagulov to fajny zawodnik na sto procent wymeczy decyzje....prazeres ktory rozjechal fabinskiego tak samo podda mlodziana ktory ma same ogorki na rozkladzie ...fisgold mistrz cage warrioes jest klase wyzej niz teymur stawiam poddanie......yan raczej decyzjja choc moze zaskoczyc i skonczyc to przed czasem.....khabilov standardowo wymeczona zapasniczo decyzja
 
Santos ktory walczy jak zwierzak moim zdaniem trafi janka.... struve podda lime...oleksiejczuk dal rade z khalilem to zamulacza villante powinien ogarnąć....
 
Mamy na tej gali fajnych underdogow ja stawiam na klidsona w Rosji poddal ostatnio paru fsjnych zawodnikow przez trzy rundy ma mase czasu zeby cos wykrecic ankaleovi ktory pokazal z craigiem ze panikuje w momencie zagrożenia
 
Mamy na tej gali fajnych underdogow ja stawiam na klidsona w Rosji poddal ostatnio paru fsjnych zawodnikow przez trzy rundy ma mase czasu zeby cos wykrecic ankaleovi ktory pokazal z craigiem ze panikuje w momencie zagrożenia
Ten Ankalaev jest przereklamowany, przegral z ogórem Craigiem. Tez jestem za brazolem.
 
Stawiam ze grant sprawi niespodzianke i bedzie ko

Ta walka to prawie pick'em więc niespodzianką bym tego nie nazwał. Poza tym zayebałeś pół strony swoimi postami jeden po drugim ::clintdis::
Mam dziwne przeczucie, że zaraz Cię ktoś za to opeerdoli...
 
Widziałem i trochę sie z nim pocił a Craig jest słaby

To skoro widziałeś, to powinieneś wiedzieć, że Craig poza obaleniami na poziomie 28,5% (4/14) i szczęśliwym poddaniem (bodajże w ostatniej sekundzie) nic nie pokazał i przegrałby 3x 30-27, a może nawet i wyżej.
 
Back
Top