UFC on ESPN 24

9d096826c2bfe.jpg
 
Ja tam uważam, że Hill obskoczy wpierdol od Ribas. Ogólnie zjebana gala, walka Sandmana wypadła i chyba @karatehottie na zastępstwo w Main Evencie z Rodriguez :rofl:
 
Powodzenia z Ribas panowie, ja juz jej nigdy w życiu nie postawie.
Dziewczyna ewidentnie ma szklana szczeke.
 
Gdybym miał wybrać na ten moment to grałbym Hill. Ribas pokazała ostatnio, że można ją ustrzelić. Stójka chaotyczna, największym jej atut to zapasy. Hill to dziwna zawodniczka, ale solidna z dużym doświadczeniem zdobytym z topem dywizji. Jeśli dają na weterankę >2 to skorzystam. Boksersko Hill ma lepsze umiejętności, w klinczu również. Niestety z klinczu może trafić do parteru jak w walce z Yoder. Myśle jednak, że będzie próbować utrzymać walkę w stójce i wypunktować Ribas.
 
Wyszukałem super okazję

Carrlston Harris 1.8

Wygrał z
Wellington Turman
Michel Pereira
Joilton Lutterbach
Thiago Vieira (Rywal Grzebyka z Fenu)

Przegrał z Al Silawym mistrzem Brave

Widać że wszechstronny potrafi znokautować i poddać

Aguilera to nie jest zawodnik na poziomie UFC
tez wlasnie patrze na niego ale musze jeszcze poogladac i wiadomo jak to jest z debiutantami... zhu rong ruro
 
Wyszukałem super okazję

Carrlston Harris 1.8

Wygrał z
Wellington Turman
Michel Pereira
Joilton Lutterbach
Thiago Vieira (Rywal Grzebyka z Fenu)

Przegrał z Al Silawym mistrzem Brave

Widać że wszechstronny potrafi znokautować i poddać

Aguilera to nie jest zawodnik na poziomie UFC
Dzięki za typ ! :)
 
Wyszukałem super okazję

Carrlston Harris 1.8

Wygrał z
Wellington Turman
Michel Pereira
Joilton Lutterbach
Thiago Vieira (Rywal Grzebyka z Fenu)

Przegrał z Al Silawym mistrzem Brave

Widać że wszechstronny potrafi znokautować i poddać

Aguilera to nie jest zawodnik na poziomie UFC
Byłbym ostrożny, Aguilera to całkiem solidny bokser, dla mnie na papierze kurs poprawny, walka rzut monetą.
 
Pewniakiem gali jest dla mnie

RIBAS 1.5

Dziewczyna ma dwie przegrane przez nokauty i nawet zafundowała Marinie Roudrigez pierwszą wygraną w ufc przed czasem.
Ribas ma skille ale ewidentnie jest szklana, w życiu bym jej nie nazwał pewniakiem.
Amanda jest na liscia, bez kitu.
 
O co ci chodzi Dawidzie? Przecież WMMA najlepsze pewniaczki przecież.

Zwłaszcza Gumienna i Loska na podbicie kuponów po 1.15 :korwinlaugh:

A to już pytaj się tych co to mieli poładowane wszędzie :tiphatb:Loski akurat nie grałem :cool:

A najlepsze jest to że polajkowali to wszyscy co na nich przegrali hahaha :waldeklaugh:
 
Underdog lub live:
Jun Jong Park - taktyka do zwycięstwa jest prosta, utrzymać na ziemi i wygrać decyzją. Jednak w początkowych rundach może być to dosyć trudne.
Neil Magny - ostatnia przegrana przez nokaut w 2018 z prime Ponzibinio. Po ostatnich 3 walkach uważam, że Magny ma spore szanse na wygraną z Neal-em. Magny na lepszy zasięg, klincz, jeśli będzie trzeba potrafi sprowadzić. Wygrał ostatnio walkę w której chyba większość myślała, że będzie spał (Jingliang). Jego słabością są dosyć słabe zapasy, jednak jeśli zostanie sprowadzony to dosyć sprawnie wstaje. Geoff jednak nie jest zapaśnikiem, i dąży do utrzymywania walki w stójce. Zasięg jednak może zrobić różnice, Neal często chowa się za podwójną gardą, która blokuje mu widok. Dodatkowo w walce z Thompsonem Neal dosyć sporo przyjął (171 ciosów), a Magny po prostu został przeleżany, co też może mieć wpływ na dyspozycję. @2.41wydaje się być dobrym betem na zawodnika, który walczył z czołówką, przeciwko zawodnikowi, którego największym wyzwaniem był Belal oraz Thompson.
 
A rozważa ktoś De Limę? Wiem że waga ciężka i obydwaj raczej o mistrzostwie mogą zapomnieć lekko mówiąc, ale jak z pamięci ich walki kojarzę (jeszcze nie oglądałem ponownie, dlatego pytam), to oprócz ustrzelenia cepem Greene ma jakieś argumenty? Wiadomo że waga ciężka oczywiście.
 
A rozważa ktoś De Limę? Wiem że waga ciężka i obydwaj raczej o mistrzostwie mogą zapomnieć lekko mówiąc, ale jak z pamięci ich walki kojarzę (jeszcze nie oglądałem ponownie, dlatego pytam), to oprócz ustrzelenia cepem Greene ma jakieś argumenty? Wiadomo że waga ciężka oczywiście.
Ja będę próbował za drobne Greene przez poddanie. De Lima ciągle się pakuje w jakieś poddania, a ostatnio dał się wykończyć jak kiedyś Najman. :beczka:
 
OK zobaczyłem z ciekawości i
Z tym Harrisem oczywiście to żartujecie chyba sobie że jest do gry ?
 
  • Haha
Reactions: ;-)
Back
Top