UFC on ESPN 24

Jak tam panowie gala ? Czy wszystko zgodnie z planem ? Faworyci nie zawodzą ? Czy może jednak graliście na siłę i Bóg pokarał ?

:crazy:
1620520862595.png


1620520890998.png


Wszystko zgodnie z planem :)
 
no po 1r widziałem 1.20 na daukasa było także można było dobrego łamaka złapać:wink2:
Między drugą a trzecią, gdzie było już widać gołym okiem co jest grane było 2.15. Po pierwszej rundzie ciężko byłoby wróżyć z fusów.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Ogólnie Wam powiem, że pierdole ta bukmacherke pomału.
Po prostu nie da się na tym zarobić nawet grając minimalistyczie.
 
Ogólnie Wam powiem, że pierdole ta bukmacherke pomału.
Po prostu nie da się na tym zarobić nawet grając minimalistyczie.
Zagrałeś pajaca ze Słowacji z jeszcze większym pajacem i trudno nie udało się mi Klein zamykał na 1900 i fajna taśmę która za tydz zamykalby Hermansson i Charzewski z fenu na ponad 3 także nie tylko Ty się dałeś na niego nabrac ale nie ma co lamentowac
 
  • Like
Reactions: ;-)
No a co pozostaje? Większość upierdala miedzy innymi Ty więc nie wiem z czego śmiech
Pozostaje grać i nie płakać lub przestać grać jak sobie nie radzisz lub doszedłeś do wniosku, że to nie jest dla Ciebie. Jak grasz jak ostatnio twierdziłeś dla zabawy (a tak wielokrotnie pisałeś, kiedy sugerowałem inaczej), to bilans gry powinieneś mieć w nosie. Jak grasz dla zysku i nie potrafisz go uzyskać to odpuść i oglądaj dla przyjemności. Zdecyduj się po prostu jak jest, bo te "płacze" są zwyczajnie dziecinne. Nie chcę cytować tego co pisałeś, poza tym trochę tego poszło z dymem w pożarze.
Też byłem zły na porażkę Freire, bo takich rzeczy nie przewidzisz, ale nie jesteś w stanie przewidzieć też setki innych. Było, minęło. Przegrana? Trudno. Będą kolejne gale. Pretensje można mieć tylko do siebie a takie wypadki wlicza się w ryzyko zabawy.

Tylko tyle. Mnie bawi często ten płacz i komentarze po galach, w tym komentowanie zawodników często o poziomie urągającym ludzkiej godności.
Żeby nie było, to z komentarzami odnośnie zawodników nie piję do Ciebie, ale nawet u nas na forum, gdzie jako tako poziom kultury jest wyższy jak na jakichś czatach STS czy fortuny, też się takowe zdarzają

Jak ktoś ma problem z przegranymi nie powinien grać - specjalistą nie jestem, ale to wygląda na jakiś problem natury hazardowej.

P.S.
To, że teraz przegrałem, czy poprzedni miesiąc zamknąłem ze stratą 2k wliczam w koszta, poza tym nie mam ostatnio chęci na śledzenie i typowania, więc gram zdecydowanie mniej to i rozstrzał wyników będzie większy bo inaczej się to rozkłada przy 7 kuponach miesięcznie a inaczej przy 70-ciu. Będą i takie miesiące, które zamknę na plus kilkanaście - nie na każdej gali i nie na każdym kuponie zarobisz, liczy się bilans i tyle. Ja mam ten bilans na spory plus, więc wniosek że "ty też upierdalasz" w moją stronę jest zupełnie nietrafiony.
 
Last edited:
Tu nie ma co grać pieniędzmi tylko się pasjonować pozostaje.
Na mma jedynie jak można zarobić to grając underdogi
Trzeba się odkuć na fejmie.., a nie zapomniałem, wypadł rywal ambra i pająka, przez co nawet tam nic nie ugram...
 
Panowie, @Evo i inni, których urazilem wczoraj to przepraszam. Poniosło mnie przez przegranj na bellatorze i ufc. Doszedł alkohol i wkurwienie i nie raz napisałem coś co nie powinienem. To jest sport i tak naprawdę każdy ma prawo wygrać nawet jeśli kurs na niego będzie @10.
Straciłem prawie cały swój budżet i z tego wynikała moja reakcja.
Pozdrawiam i miłej niedzieli.
 
Panowie, @Evo i inni, których urazilem wczoraj to przepraszam. Poniosło mnie przez przegranj na bellatorze i ufc. Doszedł alkohol i wkurwienie i nie raz napisałem coś co nie powinienem. To jest sport i tak naprawdę każdy ma prawo wygrać nawet jeśli kurs na niego będzie @10.
Straciłem prawie cały swój budżet i z tego wynikała moja reakcja.
Pozdrawiam i miłej niedzieli.
Byku, nikogo przecież nie uraziłeś, a już na pewno nie mnie. Napisałem ten post, żebyś sobię przemyślał swoje postanowienia, może niepotrzebnie, ale w dobrej wierze. Spokojnego weekendu.
 
Byku, nikogo przecież nie uraziłeś, a już na pewno nie mnie. Napisałem ten post, żebyś sobię przemyślał swoje postanowienia, może niepotrzebnie, ale w dobrej wierze. Spokojnego weekendu.
Również :)
 
Back
Top