UFC on ESPN+ 14: Shevchenko vs. Carmouche 2

1.Schevchenko vs Carmouche - pow. 2,5 (1.6) + Luque vs Perry- pow 1r (1.6) + Vieira vs Piechota - pow 1r (1.9) = 4.80
2. Bontorin + Luqe + Piechota vs Vieira pow 1r = 5.30
3. Viana + Bontorin = 3.7
4. Luque + Kunczenko = 2.6.
I krótka analiza :
Kupon 1. Czy Valentina wygra pojedynek przed czasem? Jest taka możliwość , ale wysoce prawdopodobna jest też decyzja wątpię żeby udało jej się skończyć Carmouche w 1 lub 2 rundzie , natomiast co do walki Luque- Perry jest duże prawdopodobieństwo zakończenia walki przed czasem , założyłem że walkę wygra Luque , następnie zadałem sobie pytanie czy Perry jest do skończenia w 1 rundzie ? Będzie ciężko. To samo walka Piechoty. Nawet gdy Vieira wyczaruje to poddanie to wątpię żeby Oskar uległ mu już w pierwszej rundzi.
Kupon 2. Bontorin powinien to wygrać przed czasem , jeśli nie to spokojnie decyzją , jest silniejszy fizycznie i zamęczy go zapasami/obaleniami. Następnie Luque jest bardziej poukładanym zawodnikiem niż Perry , a także myśli w oktagonie, jak dla mnie to jeden z pewniaków tej gali
Kupon 3. Po prostu Macedo jest tak beznadziejna że jak dla mnie każda jej przeciwniczka jest faworytką , albo poddanie albo decyzja dla Viany.
Kupon 4. Kunczenko nie licząc parteru jest lepszym zawodnikiem , a myślę że Burns będzie miał problemy z przeniesieniem walki na glebę , najprawdopodobniej decyzja dla Kunczenko.
 
Kuchenko 1.68- Lepsza stójka. Kuchenko powinien dobrze bronić obaleń i wygrać przez decyzje/ko. Dodatkowo Burns w zastępstwie i innej wadze.
Marina Rodriguez 2.25- Dobra strikerka która powinna mieć wielką przewage fizyczną. Z doświadczoną Aguillar wyglądała dobrze i nie dała się poddać, Myśle, że wypunktuje Torres. Nawet jeśli zostanie sprowadzona do parteru potrafi sprawić problemy.

Co sądzisz o Rodriquez @Puczi
 
Obawiam się,że skończy jak w walce z Meerschartem. Na sherdogu 1runda sędziowana 10-8 Piechota, a potem 2runda poddany został...
Niby tak, ale mam spore wątpliwości co do kondycji Brazylijczyka - czas raczej będzie płynął na korzyść Oskara. Do tego - nie oszukujemy się - Rodolfo musiał zmodyfikować swoją suplementacje przez USADA, dlatego nie spodziewam się tytana kondycji. Do tego jego stójka jest mooocno przeciętna. Jedyny sensowny rywal, to ten ostatni, poprzedni byli zupą ogórkową. Oski nie jest ulomkiem w parterze, nie da się szybko poddać, nie będzie bał się kulanki. Czuje, że ogra rywala w stójce, gdzie jest dwa poziomy lepszy. Jak nie znokautuje, to ugra decyzję. Brazol jak najbardziej ma potencjał, ale uważam, że przejście do UFC zaledwie po dwóch latach poważnego trenowania MMA, to troszkę za szybko. Piechota powraca po dłuższej przerwie, dlatego się obawiam o jego dyspozycję, ale całościowo jest po prostu bardziej doświadczonym i wszechstronnym zawodnikiem MMA. Rudolf oczywiście może to wygrać (i to w pierwszej minucie), ale dla mnie Polak jest nieznacznym faworytem, dlatego value w tej walce jest wylacznie w kursie na jego zwycięstwo. Brazylijczyk, owszem, wniesie do oktagonu olbrzymie doświadczenie BJJ, absolutnie nie jest na straconej pozycji, ale dla mnie kurs przy jego nazwisku w granicach 1.40 to nie jest żadna okazja. To jest bukmacherka, Oskar po, powiedzmy, 1.80 też nie byłby wart grania, ale pod 3.00 można rozważyć
 
Kuchenko 1.68- Lepsza stójka. Kuchenko powinien dobrze bronić obaleń i wygrać przez decyzje/ko. Dodatkowo Burns w zastępstwie i innej wadze.
Marina Rodriguez 2.25- Dobra strikerka która powinna mieć wielką przewage fizyczną. Z doświadczoną Aguillar wyglądała dobrze i nie dała się poddać, Myśle, że wypunktuje Torres. Nawet jeśli zostanie sprowadzona do parteru potrafi sprawić problemy.

Co sądzisz o Rodriquez @Puczi

Między Aguilar a Torres jest przepaść, więc bym się aż tak nie sugerował, ale Marina wyglądała naprawdę dobrze. Myślę, że ugra to dzięki aktywności, a 5 cali przewagi zasięgu to naprawdę dużo.
 
W tym tyg. się odkuję !

upload_2019-8-10_15-46-29.png


+ 20 zł na Oscara i 20 zł. na Liz !

Dawać mnie tę galę bo już się nie mogę doczekać !!
 
W tym tyg. się odkuję !

View attachment 17709

+ 20 zł na Oscara i 20 zł. na Liz !

Dawać mnie tę galę bo już się nie mogę doczekać !!

Sprawdź kurs Viana przez decyzję. Imho warto :)

Między Aguilar a Torres jest przepaść, więc bym się aż tak nie sugerował, ale Marina wyglądała naprawdę dobrze. Myślę, że ugra to dzięki aktywności, a 5 cali przewagi zasięgu to naprawdę dużo.

To już zależy od wzroku sędziów, bo będzie pruć powietrze. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś nie potrafił trafić przy takich warunkach fizycznych w klinczu kolanem.

~ 1:55

 
Last edited:
Sprawdź kurs Viana przez decyzję. Imho warto :)



To już zależy od wzroku sędziów, bo będzie pruć powietrze. Pierwszy raz widzę, żeby ktoś nie potrafił trafić przy takich warunkach fizycznych w klinczu kolanem.

~ 1:55



Z samego highlightu widać, że to była końcówka ostatniej rundy, ma prawo być zmęczona. Nie taki autyzm ten świat widział :lol:

A co do Poliany, nie grałbym laski o słabej stójce, która lubi wciągać rywalki do gardy (!!!). Macedo też nie błyszczy inteligencją, wdając się w niepotrzebne wymiany na chwyty (Trevin Gilves, ty zjebie), ale powinna znacznie przeważać podczas wymian ciosów. No i pamiętajmy, że Brazylijka nie ma za sobą pełnego obozu przygotowawczego.
 
Z samego highlightu widać, że to była końcówka ostatniej rundy, ma prawo być zmęczona. Nie taki autyzm ten świat widział :lol:
A co do Poliany, nie grałbym laski o słabej stójce, która lubi wciągać rywalki do gardy (!!!). Macedo też nie błyszczy inteligencją, wdając się w niepotrzebne wymiany na chwyty (Trevin Gilves, ty zjebie), ale powinna znacznie przeważać podczas wymian ciosów. No i pamiętajmy, że Brazylijka nie ma za sobą pełnego obozu przygotowawczego.
No ale Macedo to jest wyjątkowej klasy cukinia, dawno takiej nie było w UFC, jakby nie wygląd już dawno by jej tam nie było
 
No ale Macedo to jest wyjątkowej klasy cukinia, dawno takiej nie było w UFC, jakby nie wygląd już dawno by jej tam nie było
Jodie Esquibel czy Jessica Aguilar są dużo słabsze od Veroniki. Dodatkowo Poliana przechodzi na tę walkę wagę wyżej. Macedo technicznie jest solidna, tylko głupio walczy.
 
Ja też nie polecam grać Viany. Ona przegrywała w stójce z Cifers ( 154,94 cm wzrostu). Jej grapling jest tak potężny, że polega na zamykaniu gardy. To WMMA więc może być różnie, ale dla mnie Viana to bet życzeniowy. Sam bardziej bym się skłaniał ku zakończeniu walki na punkty (1,7) lub 2,5r (1,55) efortuna. Macedo jest młoda (23) i miała ostatnio mocne rywalki ( wyglądała na ich tle słabo ), ale były na pewno lepsze od tych Polyany. Może sprawić wiele kłopotów Brazylijce. Innymi słowy Viana to najsłabsza rywalka Macedo od ostatnich trzech walk.
 
Ja dzisiaj za drobniaki gram piechota+kunchenko+luque ako 6.33 zobaczymy co z tego wyjdzie!
Oby :Duke3d:
 
Z samego highlightu widać, że to była końcówka ostatniej rundy, ma prawo być zmęczona. Nie taki autyzm ten świat widział :lol:

A co do Poliany, nie grałbym laski o słabej stójce, która lubi wciągać rywalki do gardy (!!!). Macedo też nie błyszczy inteligencją, wdając się w niepotrzebne wymiany na chwyty (Trevin Gilves, ty zjebie), ale powinna znacznie przeważać podczas wymian ciosów. No i pamiętajmy, że Brazylijka nie ma za sobą pełnego obozu przygotowawczego.
:applause: za cukinię Vianę
 
Back
Top