UFC on ESPN+ 14: Shevchenko vs. Carmouche 2

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
20180414_145634.jpg
 
Oskar nie jest na straconej pozycji. Raczej wjezdzam w niego grubiej, stojkowo lepszy od rudolfo a jeżeli chodzi o parter to wiemy jak jest. Aczkolwiek oskar nie bedzie latwym celem do sprowadzenia, tdd na zacnym poziomie.
2.75 biore w ciemno !
 
@panicz c0 sadzisz o takim kuponie ?
View attachment 17644

Kunchenko nie znam. Jaki sporo innych facjat z tej rozpiski.
Zakład Latifi vs Oezdemir - Oezdemir stanowi dla mnie tak zwany dysonans poznawczy.Tzn. im dłużej obserwujesz badany przedmiot, tym mniej go rozumiesz.Tu chętnie posłucham badawczo innych..
Ogólnie zestawienia z tej karty są bukmachersko równie pociągające co fizjonomia Arafata.
Nie gram tej gali wogóle.
 
Obstawiać będę dopiero po ważeniu , z wiadomych przyczyn ale na chwilę obecną widzę to tak :
Volkan + Luque - 2.65
Torres decyzja + viana + barzola - 4.5 około
 
Kunchenko @1.83 - piekny kursik, kilka argumentow:

- Burns wzial walke w zastepstwie jakis tydzien temu
- Burns idzie walczyc do 77, takze przewaga silowa powinna nalezec do Kuchenki, do tego geny rosyjskie
- Kuchenko poki co zaprezentowal swietne TDD, przeciwko wiekszemu Okamiemu, z historia walk w wyzszych kategoriach
- Kuchenko jest zawodnikiem decyzyjnym, takze powinna byc przewaga kondycyjna, patrzac na short notice Burnsa
- caly czas mam przed oczami jak Burns przegrywal z Sajewskim!!!!
- Burns poprawil aspekt stojkowy, ale przypuszczam ze jak Rosjanin to bedzie miec twardy leb, w razie czego, chociaz mam go za technicznego boksera, wiec powinien kontrolowac dystans
- bez obalen nie powinno byc zagrozenia poddania ze strony Burnsa

Jak dla mnie kursik mega atrakcyjny, powinno byc 1.4 bo jednak Burns to nie ulomek… Widze walke jak z Magomedovem spokojne 30-27
 
Kunchenko nie znam. Jaki sporo innych facjat z tej rozpiski.
Zakład Latifi vs Oezdemir - Oezdemir stanowi dla mnie tak zwany dysonans poznawczy.Tzn. im dłużej obserwujesz badany przedmiot, tym mniej go rozumiesz.Tu chętnie posłucham badawczo innych..
Ogólnie zestawienia z tej karty są bukmachersko równie pociągające co fizjonomia Arafata.
Nie gram tej gali wogóle.
Oezdemir zrobil spory postep jezeli chodzi o cardio, Latifi zawsze slabnie po pierwszej rundzie .
Druga sprawa ze Volkan dobrze sie zaprezentowal z Reyesem, Latifi z kolei wraca po kontuzji.
Ja zlacze to gale z ta za tydzien bo tez nie widze tu szału.
 
Kunchenko @1.83 - piekny kursik, kilka argumentow:

- Burns wzial walke w zastepstwie jakis tydzien temu
- Burns idzie walczyc do 77, takze przewaga silowa powinna nalezec do Kuchenki, do tego geny rosyjskie
- Kuchenko poki co zaprezentowal swietne TDD, przeciwko wiekszemu Okamiemu, z historia walk w wyzszych kategoriach
- Kuchenko jest zawodnikiem decyzyjnym, takze powinna byc przewaga kondycyjna, patrzac na short notice Burnsa
- caly czas mam przed oczami jak Burns przegrywal z Sajewskim!!!!
- Burns poprawil aspekt stojkowy, ale przypuszczam ze jak Rosjanin to bedzie miec twardy leb, w razie czego, chociaz mam go za technicznego boksera, wiec powinien kontrolowac dystans
- bez obalen nie powinno byc zagrozenia poddania ze strony Burnsa

Jak dla mnie kursik mega atrakcyjny, powinno byc 1.4 bo jednak Burns to nie ulomek… Widze walke jak z Magomedovem spokojne 30-27
Fajna analiza , przekonales mnie :penn:
 
Kunchenko nie znam. Jaki sporo innych facjat z tej rozpiski.
Zakład Latifi vs Oezdemir - Oezdemir stanowi dla mnie tak zwany dysonans poznawczy.Tzn. im dłużej obserwujesz badany przedmiot, tym mniej go rozumiesz.Tu chętnie posłucham badawczo innych..panicz kto w to
Ogólie zestawienia z tej karty są bukmachersko równie pociągające co fizjonomia Arafata.
Nie gram tej gali wogóle.
....panicz taki analityk jak ty odpuszcza no co ty....spokojnie przeanalizuj I stawiamy
 
Nie będe odkrywczy
Vieira poddanie
Kunchenko decyzja
Szewczenko odpłaca się tylko przed czasem
Volkan
Gane
LUQUE
underdog Marina Rodriguez
 
@chudykuba a co to @panicz jakaś wyrocznia ? Że tak błagasz o typy ? :juanlaugh: poczekajmy do ważenia i wszystko się wyjaśni, no wiecie kto obsrany itd :jarolaugh:
Panicz jest najlepszy, redakcja powinna odebrac tytul krola bukmacherki temu kirasowi bo Panicz go bije ciezko.
a Ty @chudykuba dobry jestes, najpierw go atakujesz a teraz prosisz o typy, hipokryzja level hard.
 
Typy
Shevczenko ko
Gane ko
Vieira poddanie
Kunczenko decyzja
Torres decyzja
Bontorim decyzja
Oezdemir ko
Barzola decyzja
LUQUe PODDANIE

Kuponik
Vieira poddanie
Ganeko
Szewczenko przed czasem
Wyglada ciekawie
 
Back
Top